Close

Strona 2125 z 3837 PierwszyPierwszy ... 112516252025207521152123212421252126212721352175222526253125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 241 do 21 250 z 38369
  1. #21241

    Domyślnie

    Siema
    @superkomornik ekstra wyrypa Fajna miejscówka co widać po zdjęciach. Pozwoliłem sobie zerknąć na Twoja strave. Ponad 4 tys. przewyższeń robi wrażenie Ja wczoraj pierwszy raz od października poszedłem na rower. Był to świetny pomysł pomimo króciutkiego dystansu. Dziś tylko 4 litery dają o sobie znać. Forma kiedyś musi wrócić

  2. #21242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Ale wymówka... Zamiast kręcić sie 3 dni pod domem jedziesz na jedna konkretna wyprawe i tyle 2h autem i jesteś w górskim raju
    Dokładnie, to bardziej kwestia przezwyciężenia własnego niechcieja.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #21243

    Domyślnie

    Moje niechciejstwo, nazywa się system czterobrygadowy. O rozpadajacym się blachosmrodzie nie wspomnę. Zresztą co ja bym tam robił bez tlenu i respiratora. Dziś pojechałem mini z 500m i jestem ugotowany. 4000 to miesiąc by mi zajęło.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #21244

    Domyślnie

    A ja z rowerowych rzeczy właśnie oglądam wyścig na zywca. Ścigają się dziewczyny po starym mieście w Toruniu. Coś tam do pucharu Polski. Chciało by się mieć tyle pary w nogach co one.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #21245

    Domyślnie

    Do ojca dyrektora tak gnają, czy odwrotnie?
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #21246

    Domyślnie

    W te i spowrotem

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  7. #21247

    Domyślnie

    Ja się dziś bujnąłem po mieście. Po piątkowym gwoździu chciałem sprawdzić czy naprawa opony za pomocą kropelki odniosła skutek właściwy. Odniosła.
    Pech chciał, że wybrałem najbardziej uczęszczane trakty rowerowe. Początek jak do fabryki, ale potem chciałem zrobić rundkę wokół Wielkiej Wyspy. Kilka lat już minęło odkąd ostatni raz w taką pogodę wybrałem się w taką trasę. To co się wyczynia na DDR wymaga stalowych nerwów, refleksu kobry i czujności surykatki. Zero jakiejkolwiek świadomości, że jest się uczestnikiem ruchu. Z-E-R-O.
    Nigdy więcej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #21248

    Domyślnie

    Tomek, rozumiem że miałeś przecięcie opony od gwoździa i skleiłeś to kropelką i się nie rozłazi?
    Pytam, bo miałem wątpliwą przyjemność wjechania w potłuczoną szybę samochodową i jeden kryształek się wpasował w oponę i ją naciął na jakiś 1mm wew głąb i ze 3mm wew szerz, ale bez penetracji dętki.
    Przejechałem na tej oponie ze 150km i na razie powietrza nie straciłem, ale się obawiam, że długo to nie wytrzyma. Dzisiaj zalałem dziurę klejem do dętek bo sklejenie brzegów się nie powiodło - opona po napompowaniu dętki się otwarła na przecięciu.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  9. #21249

    Domyślnie

    Trza było po szkłach jeździć? Mówiłem na maraton jedź, tam byś se opon szkłem nie rozpłatał, tylko korzeniami
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  10. #21250

    Domyślnie

    Szosom na marathon? By mi pierwej zęby wypadły na wertepach
    Jak Ci tam poszło?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Strona 2125 z 3837 PierwszyPierwszy ... 112516252025207521152123212421252126212721352175222526253125 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •