Close

Strona 2214 z 3839 PierwszyPierwszy ... 121417142114216422042212221322142215221622242264231427143214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 131 do 22 140 z 38382
  1. #22131
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    I sie doigralem, wczoraj tak mnie zmoczylo, ze w koncu sie podziebilem. Rano bylo goraco, wieczorem lalo jak ujec i bylo zimno. Nie mialem ze soba kurtki przeciwdeszczowej, a jezdzic trzeba bylo i teraz mnie meczy jakies dziadostwo, oby nie H5N1. Trzeba wodke zaczac pic znowu.

    Za tydzien Tour de France L'etape Shanghai, 380RMB (~200zl) za 20km... chyba ich pogrzalo!

  2. #22132

    Domyślnie

    Wirusa to się łapie od kogoś, nie od przemoczonego grzbietu czy zmarzniętych stóp.
    Zdrowia w każdym razie.

    Ten tydzień to jeden z lepszych w ogóle jeżeli chodzi o to co się dzieje rano. Poniedziałek i wtorek, fajne wschody słońca. Wczoraj piaski Sahary tak dały do pieca, że Most Milenijny, który zwykle robię w 3 minuty tym razem zabrał mi minut 13, bo co chwila fotos.
    Dziś mgła przeokrutna i oczywiście małe stado debili bez lampek lub z lampkami o takiej mocy, że najpierw moja przednia lampka wyłapywała odblaski w ich rowerach, a dopiero potem dostrzegałem, że mieli też światło.
    Tych bez lampek i odblasków to z 20-30 metrów dopiero było widać. No gęsto było rano.

    Powrót też ciekawy, nadal nie kumam blachsmrodziarzy co to mało im silnik spod maski nie wyskoczy, a rowerzystę wyprzedzą. Nic to, że zaraz utkną przed światłami. Mistrzowie prostej, dadzą po garach, wyprzedzą. Pewnie drugą sprawność jaką mają to krojenie dzieci z lizaków. Po wyprzedzeniu oczywiście klasyk, czyli zjazd do krawężnika. W ich mniemaniu to zablokuje rowerzystę na amen chyba już. Oni chyba serio nie ogarniają nic poza krawędzią maski, choć moja kumpela twierdzi, że gałka od radio to maks ich możliwości.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #22133
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Nie powiedzialem, ze mam wirusa bo nie wiem co mam. Powiedzialem, ze sie przeziebilem Z wyprzedzaniem tu podobnie tylko skuterowcy glownie to robia. Wyprzedzi Cie taki 5m od slrzyzowania i stanie na srodku pasow zadowolony z siebie.Najgorsze jest to, ze biali skuterowcy podlapuja i zaczynaja robic to samo! Wtf?!

  4. #22134
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Kup sobie taser. Skończy się śmieszkowanie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #22135

    Domyślnie

    Mam w miastowym rowerze opony Schwalbe Marathon Tour Plus, 28x1,4". Przejechały już sporo, na Stravie dystans dla tego roweru to ponad 13 kkm, ale mam wrażenie, że opony były znacznie wcześniej. Rower kupiłem w lutym 2014 i opony to była jedna z pierwszych rzeczy jakie wymieniłem, a na Stravie jestem od jesieni 2014.
    Opony są dość starte, ale jeszcze nawet na tylnej widać ślady bieżnika na środku. Natomiast mam wrażenie, że straszliwie się wyślizgały. W zeszłym tygodniu, mgła osadzająca wilgoć na jezdni, ruszałem ze skrzyżowania, wstałem, depnąłem i koło zrobiło kawałek w miejscu. Dziś w deszczu krawędź studzienki i też czuję, że latam na boki. Zresztą nawet na suchym mam wrażenie, że jest słabo. To nie pierwsza moja jazda w deszczu, nie pierwsza jesień na rowerze, ale takie drifty to pierwszy raz mam. Jeszcze pewnie trochę się na nich poturlam, potem kolce, ale na wiosnę już zmieniam na nowe. Pewnie też jakieś Plusy od Schwalbe, bo zero gum przez te kilkanaście kkm. Minus to waga opon, ale to rower do miasta, nie musi być szybki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #22136
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Tomasz, Tomku, Tomeczku... te Marathony to glowna bron w podrozach dookola swiata. Mamy tu ziutka jednego z Hiszpanii, robi sobie takie wlasnie wycieczki i nie mogl sie nachwalic tych kapci. W koncu w takich podrozach nie gramy sie licza (ok troche sie licza, ale to nie priorytet jak jego rower z gadzetami i tak dobija do 35-40kg), a niezawodnosc.

    A ja wrocilem do zdrowia, troche zielonego trzeba bylo wykaszlec i jest ok. Wrocilem tez do jezdzenia ostrym do biura bo pogoda fajna i sucho (mam superslicki wiec kropla wody i umieram). Przyszly rok zapowiada sie ciekawie z trzema wyprawami do Tybetu wiec jakby ktos chcial to zapraszam! Przelom marca i kwietnia, koniec kwietnia i pozniej we wrzesniu. Temat dla hardkorow ze wzgledu na brak tlenu w powietrzu.

  7. #22137

    Domyślnie

    Ma ktoś może na zbyciu 'górną" część obejmy avid matchmaker (prawa)?
    wymieniłem hample na magury mt5 i dorwałem w śmiesznej cenie manetke x7 tylko teraz potrzebuje w/w ustrojstwa aby to pożenić ze sobą
    Ostatnio edytowane przez mateo912 ; 25-10-2017 o 09:41
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  8. #22138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Temat dla hardkorow ze wzgledu na brak tlenu w powietrzu.
    Nie trzeba jechać do Tybetu, by tchu zabrakło, wystarczy parę "borowików", których sporo można obecnie znaleźć na trasach rowerzowych .
    Z nocnego jesiennego spaceru, to chyba najsympatyczniejsze obrazy, które można spotkać w nocnych czeluściach rozświetlanych jedynie promieniami latarek
    Zdjęcia z komórkowca



    - śmigło




    Rebus z rodzaju "wytęż wzrok" i odgadnij iloma żródłami światła oświetlona jest ta fotka nagroda : wieczna chwała na forum Nikoniarze



  9. #22139

    Domyślnie

    Rotor... mniam mniam mniam
    Nikon Fx

  10. #22140
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ze trzema pewno + czerwone na dupie roweru. A grzybki najs, zwlaszcza smiglo. Nic tylko zjesc i odleciec.

Strona 2214 z 3839 PierwszyPierwszy ... 121417142114216422042212221322142215221622242264231427143214 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •