Close

Strona 2197 z 3837 PierwszyPierwszy ... 119716972097214721872195219621972198219922072247229726973197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 961 do 21 970 z 38361
  1. #21961

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Dzieki! Pieknie sie tym jedzie. Przez miesiac ujezdzalem S-works Tarmac disc i wole ten bo komfort z innej polki...



    Spasiba Grigorij. Oprocz roweru dostalem kask (prevail2), kapcie (sworks rd6) i inne bzdety jak dwa sety gavi i koszulek. Teraz musze pogonic swoje inne rowery bo ten mi styknie do wszystkiego
    No ten kask się mię też bardzo podoba, ale chyba nie wydam tyle kasy by go mieć.
    Nowego Rubena tylko w sklepie widziałem i był fajny. Ja mam poprzednią edycję z zertzami. Powiem, że dają radę.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #21962
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chudeusz Zobacz posta
    Pikny sprzęt. Gratki. Jakbyś nie wiedział gdzie gonić to jednego przygarnę chętnie .
    Dzieki! Wysle Ci listem poleconym
    Cytat Zamieszczone przez M_B Zobacz posta
    Dobry sprzęt @shaolin , ale po co ta płetwa na dole głównego trójkąta?

    No i szacunek za to, że Rapha z Tobą jeździ
    Zajelo nam pol roku, zeby ich tu sciagnac ale jak juz przyjechali to bylo git. Jezdzili moimi rowerami wiec cieszyli michy jak male dzieci

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    No ten kask się mię też bardzo podoba, ale chyba nie wydam tyle kasy by go mieć.
    Nowego Rubena tylko w sklepie widziałem i był fajny. Ja mam poprzednią edycję z zertzami. Powiem, że dają radę
    Nowy przy starym jezeli chodzi o komfort i trzymanie sie gleby to jak RollsRoyce vs 126p. Ogromny skok! Wez sie przelec na nowym... albo nie bo bedziesz chcial kupic od razu

  3. #21963

    Domyślnie

    Mój nie ma jeszcze roku więc jest nie dotarty
    A faktycznie jakbym się nowym przejechał to musiałbym go uwzględnić w budżecie, czego wolałbym uniknąć

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #21964
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Nie bez powodu to rower roku w wielu rankingach... ale portfel bedzie plakac

    EDIT: Marek ta pletwa to sklad z narzedzami, zeby nie wozic towaru po kielniach albo plecakach albo innych pudlach co zajmuja miejsce butli z woda.

  5. #21965

    Domyślnie

    Dzięki za wyjaśnienie

  6. #21966

    Domyślnie

    właśnie oficjalnie skończył mi się urlop
    w sumie to już się zaczynałem nudzić więc jest OK.
    Ale w czasie urlopu udało mi się bez specjalnej spinki przejechać jakieś 960km rowerami i 1100 samochodem.
    Zepsułem jedną oponę, jedną obręcz i jedną szprychę w MTB dwie dętki w szosie, zmieniłem smar do łańcucha i obtarłem se zadek ze trzy razy a i udało mi się zanurzyć w Bałtyku, ale tylko do pasa (woda miała 17st).
    Więcej rzeczów nie pamiętam
    A teraz se muszę przypomnieć co ja to robiłem w sumie w pracy, bo coś się kołacze po głowie, ale nie pamiętam do końca
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  7. #21967

    Domyślnie

    Pewnie bardziej się zmeczyłeś jadąc autem niż rowerem?

    Jak już jesteśmy przy rozwalonej obręczy...
    Okazało się że na fullu da się zjeżdżać ze Ślęży czerwonym do Wieżycy 40km/h a w porywach i więcej, jednak na całkowicie kamienistej drodze ponad 2 atm w oponie nie wystarcza...
    Da się to wyprostować czy raczej śmietnik?

    https://zapodaj.net/images/089ac63646937.jpg
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  8. #21968

    Domyślnie

    ładnie przywalone
    jaka opona (rodzaj i rozmiar), dętka, mleko ?

  9. #21969

    Domyślnie

    Michelin Wild Grip'r 27.5x2.1 więc zwijane, na detkach.

  10. #21970

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Pewnie bardziej się zmeczyłeś jadąc autem niż rowerem?

    Jak już jesteśmy przy rozwalonej obręczy...
    Okazało się że na fullu da się zjeżdżać ze Ślęży czerwonym do Wieżycy 40km/h a w porywach i więcej, jednak na całkowicie kamienistej drodze ponad 2 atm w oponie nie wystarcza...
    Da się to wyprostować czy raczej śmietnik?

    https://zapodaj.net/images/089ac63646937.jpg
    O takie coś miałem na obręczy i młotkiem naprostowalem (troche)

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Strona 2197 z 3837 PierwszyPierwszy ... 119716972097214721872195219621972198219922072247229726973197 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •