Close

Strona 3808 z 3808 PierwszyPierwszy ... 28083308370837583798380638073808
Pokaż wyniki od 38 071 do 38 074 z 38074
  1. #38071

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    Co ile wymieniacie bloki? Bo mi coś lewa nóżka się buja na boki na wszystkich rowerach. We wszystkich mam te same spd.
    Robię to na tyle rzadko, że zapominam kiedy to było ostatnio. Znaczy jak wypinanie jest zbyt swobodne nawet przy dokręconej śrubce to wówczas jest ten czas na wymianę.


    Ps. Kurczaki pogoda się robi w dechę a ja przeziębiony... jak pech to pech.

  2. #38072

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    A na pewno na rowerze to przeszkadza?
    Ja na urlopie w 2022 też skręciłem, ale bolało tylko przy chodzeniu. Przy jeździe tylko trochę czułem i tylko jak nie pedałowałem, a rower leciał po bardzo nierównym, a i to nawet nie był ból czy dyskomfort, no czułem.

    Tak czy inaczej współczuję. U mnie w sobotę chyba jednak Izery będą grane, śniegi zeszły już.
    Nie próbowałem na rowerze. Podczas chodzenia przeszkadza i boli. Jadąc autem cholernie boli podczas wciskania sprzęgła, a nie chodzi ono ciężko. Odpuszczę, pojadę może za tydzień

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Tomku dzięki, przyznam że nie było to szczególnie szybkie zadanie.

    Michale, nóżka do góry i niech odpoczywa, jestem pewny, że odbierzesz to sobie z nawiązką, zdrówka!
    Tak będę chciał zrobić

    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    Góry nie uciekną, a i tak ma paskudnie wiać. Za to wysuszy to co dzisiaj było mokre i białe.
    Też prawda. Ale mimo wszystko ciągnie, nawet jak jest tam błoto

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    Robię to na tyle rzadko, że zapominam kiedy to było ostatnio. Znaczy jak wypinanie jest zbyt swobodne nawet przy dokręconej śrubce to wówczas jest ten czas na wymianę.


    Ps. Kurczaki pogoda się robi w dechę a ja przeziębiony... jak pech to pech.
    Współczuję. Zdrówka!
    Kanał YT ​? ??​

  3. #38073

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    Robię to na tyle rzadko, że zapominam kiedy to było ostatnio. Znaczy jak wypinanie jest zbyt swobodne nawet przy dokręconej śrubce to wówczas jest ten czas na wymianę.


    Ps. Kurczaki pogoda się robi w dechę a ja przeziębiony... jak pech to pech.
    Ano, chciałem zahaczyć coffee wanoge, bo i w sobotę i w poniedziałek jadą, a tu lipa ...
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #38074

    Domyślnie

    Dziś był ten dzień, gdzie do fabryki miałem pod wiatr za to z fabryki pod wiatr. W ciągu dnia wiatr się zmienił, bo rano wiał z płd-w, a ja na wschód się przemieszczam. Na północ też i zdarzały się lepsze momenty. Popołudniu wiał z płd-z. Tylko pierwszy km w plecy potem 15 pod wiatr.
    Na moście jeszcze przebiłem tylną oponę, ale mleko zalepiło w kilka sekund, nawet nie odczułem spadku ciśnienia. Nie byłem pewien czy na pewno przebiłem, ale na światłach zobaczyłem krople mleka wewnątrz błotnika.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 3808 z 3808 PierwszyPierwszy ... 28083308370837583798380638073808

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •