Close

Strona 2207 z 3808 PierwszyPierwszy ... 120717072107215721972205220622072208220922172257230727073207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 061 do 22 070 z 38071
  1. #22061

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Przetarte, zacerowane i dajemy dalej.

    Miałem nawet w tym roku zmieniać rower (mój jest już pełnoletni) ale stwierdziłem, że poczekam, aż się rozsypie zupełnie. Chyba go lubię...
    ja Cię rozumiem, sam mam takiego i nawet wczoraj zrobiłem mu pełny serwis przedniego V-brejka , ale wymagania idą do przodu i czas było go zdegradować na "bułkowóz", a do jazdy przynoszącej prawdziwą radochę, zanabyć coś współczesnego

  2. #22062

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    Jakoś się żyje
    Ale zamiast rowerza kupiłbym trenażer - wczoraj powietrze było tylko z nazwy, całe szczęście że zaczęło padać i się nieco oczyściło (w sumie to "dawno" nie padało).
    Fakt, zaczęli już kopcić.
    Też bym przyjął trenażer, bo u mnie leje prawie non stop. Nie pada tylko jak jestem w fabryce... :/
    Nie bardzo jest kiedy kręcić. Deprecha.

  3. #22063

    Domyślnie

    Dziś rano nudziłem się, bo czekałem na pociąg i zobaczyłem, ze pęka ma linka od przedniego hebla w SS. Trochę słabo się jechało, mając na uwadze, że hebel może odmówić współpracy. Jednakże dojechałem i wróciłem w domu linkę wymieniłem. Pęka przy grzybku w klamce. powodem jest własnie klamka, która de facto jest konstrukcji pomocniczej klamki do crossowego roweru. Przy zaciskaniu dźwigni linka jest odginana i w końcu zmęczeniowo pęka.
    Ktoś zatem zna jakieś fajne klamki na prostą kierę, które pożenię z obręczowymi heblami szosowymi?
    Tylko, żeby białe, czarne lub czerwone były, najlepiej białe. W tym rowerze ważny jest wygląd.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #22064

    Domyślnie

    Może coś dedykowanego typu sora, tiagra? Nie wiem jak z kolorami ale działać będą bdb.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  5. #22065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Ktoś zatem zna jakieś fajne klamki na prostą kierę, które pożenię z obręczowymi heblami szosowymi?
    Tylko, żeby białe, czarne lub czerwone były, najlepiej białe. W tym rowerze ważny jest wygląd.
    Tiagra BR-R550. Nie ma ani białych, ani czerwonych, ale można sobie szprajem lakierung zrobić. A tak na serio, to występują w wersji czarnej i w naturalnym ALU (pewnie po jakiejś anodzie).

  6. #22066

    Domyślnie

    Jak wam udało się przeżyć kolejny koniec świata? My Grześkiem i paroma facetami w rajtusach, chcielibyśmy to uczcić jakąś rajzom, ale skończyło się w spa. Zażywaliśmy kąpieli błotnych.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #22067

    Domyślnie

    Kapiele na cialo pomogly, ale z garmina wylałem wlasnie wode. Ciekawe czy po wysuszeniu bedzie dzialac czy poleci do serwisu/smietnika...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  8. #22068

    Domyślnie

    U niedobrze. Mój wymagał tylko oskrobania z zaschniętej mazi.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #22069

    Domyślnie

    wydaje mi się, że to nie dzisiaj mu się wody nazbierało, tylko przed ostatnim wypadem na Wał Wydartowski, a może nawet jak do Tomajka jechaliśmy. Uważam tak, bo ostatnio miałem problemy z podłączeniem go do kompa, a i ze dwa razy zaszalał z plikami których się nie dało na stravę wrzucić. Dzisiaj też na GC mam plik z objazdu trasy, ale strava go już nie trawi. Nic na razie się suszy, co będzie dalej zobaczymy.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  10. #22070

    Domyślnie

    Jam dziś się wybrał na krótką jazdę, ale szlaki zwykle twarde (nawet po deszczu), były masakrycznie nasiąknięte wodą po tym armegeddonie i słabo się zjeżdżało. Trza poczkać na osuszenie terenów. Ale i tak fajnie było się ruszyć i klimatów jesiennych podziwiać..




    Jesień meteorologiczna i astronomiczna już nastąpiły, ale chlorofil w dalszym ciągu w doskonałej kondycji. Czy w innych rejonach kraju również jest tak zielono? Wydaje mi się, że innymi laty, szybciej koloryt drzew się pojawiał.


Strona 2207 z 3808 PierwszyPierwszy ... 120717072107215721972205220622072208220922172257230727073207 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •