Close

Strona 2381 z 3831 PierwszyPierwszy ... 138118812281233123712379238023812382238323912431248128813381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 801 do 23 810 z 38301
  1. #23801

    Domyślnie

    ..to było takie pytanie retoryczne
    Swoją drogą, co wozicie ze sobą na wypadek, wypadku? Ja mam przetestowany już Ibalgin sport maść i jest skuteczna, tylko warunek, trzeba zaraz po urazie posmarować.

  2. #23802

    Domyślnie

    @rotor ja nie wożę nic. Nigdy nie zakładałem jakichś przygód. Jak z żoną jadę na wypad z dala od domu to zabiera on a często podstawowe opatrunki, plastry.

    Wracając do wczorajszej przygody. Dziś boli bardziej

  3. #23803

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta

    Wracając do wczorajszej przygody. Dziś boli bardziej
    Normalna sprawa, wczoraj jeszcze resztki adrenaliny trzymały a dzisiaj boli. Pewnie za dwa dni przejdzie.


    Odnośnie pierwszej pomocy to mam zawsze w plecaku mini apteczke z podstawowymi opatrunkami. I jakimś żelem odkazajacym. Przydaje się przy szlifach.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #23804

    Domyślnie

    moja najgorsza gleba miała miejsce w zeszłym roku w kwietniu, wracałem z kumplem z "wyprawy", prawie 80 km za nami a rozwaliłem się na 1,5 km od domu....
    mieliśmy jechać prosto a kumpel skręcił i tym samym zajechał mi drogę, OTB, wylądowałem głowa na korzeniach, głowa się wygięła i uderzenie poszło na obojczyk i bark...
    Kumpel mówi, bark Ci na pewno wyskoczył ale jak mi się udało po kilkunastu minutach wstac i mnie zobaczył to jego mina mówiła sama za siebie
    Rower cały , nawet ryski nie złapał, kask cały z kilkoma rysami (wymieniłem na nowy po tym) a u mnie wieloodłamkowe złamanie obojczyka. Miesiąc po operacji wróciłem na rower....w ortezie co prawda ale jeździłem :P
    Od tamtej pory miałem jeszcze 3 gleby i jedna na ten uszkodzony bark, na szczęście na bólu się skończyło...bo wiadomo - jeździć trzeba
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #23805

    Domyślnie

    No i przekładka ramy się nie do końca udała.
    Obejma przedniej przerzutki pokrywa się z otworem na bidon. Muszę kupić top swinga.
    Ale poza tym chyba wszystko jest OK.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #23806

    Domyślnie

    ehh, kiedy ja bebe nowy rowerz miał

  7. #23807

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    ehh, kiedy ja bebe nowy rowerz miał
    Zapewne kiedy zechcesz... Sam się zastanawiam kiedy będę miał nie tyle nowy, co inny... I w momencie gdy szukam nowego (czy to całego, czy ramy), i gdy już wybieram, do chodzę do wniosku- co ten zakup zmieni poza wydaniem około 15k zł (bo w takim pułapie się rozglądam, czy to rama, czy całość). I wnioski wyciągam, że zmieni niewiele na plus, ale nieadekwatnie do wydatków. Ja mam tak, że rzeczy mnie nudzą, nawet jak się sprawdzają...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 18-08-2018 o 23:11

  8. #23808

    Domyślnie

    Ja od jakiegoś czasu rozważam zmianę kół. Mam obecnie Mavici, które wymieniłbym na coś mocniejszego. W obecnej sytuacji korci mnie też, żeby zmienić ramę. Dodając przysłowiowe 2+2 zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej dołożyć i kupić nowy rower i przejść na koło 29". Tym bardziej, że za dużego wyboru ram pod koło 27,5" nie ma. I tak myślę, po jakimś czasie przechodzi, ale znów wraca. Pewnie skończy się tylko na zmianie kół. Ale są powody by nie było nudy

  9. #23809

    Domyślnie

    tak dobrze to nie ma, bo wtedy już dawno bym Moona pogonił (to odnośnie "kiedy zechcesz" )

    cyt: "Sam się zastanawiam kiedy będę miał nie tyle nowy, co inny... I w momencie gdy szukam nowego (czy to całego, czy ramy), i gdy już wybieram, do chodzę do wniosku- co ten zakup zmieni "

    Ja tylko nowy biorę pod uwagę...
    Nowy zmieni to:
    1. boost
    2. szersze obręcze
    3. większa przyczepność (patrz, pkt.2) przez lepiej ułożone opony
    4. -//- przez 29"
    4. napęd 1x
    5. jajo
    6. lepsze hample
    7. większy dropper
    8. lepsza geo
    9. miejsce na bidon
    10. lepiej dostępna wajha od dampera
    dość dużo argumentów za "nowym"

  10. #23810

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    tak dobrze to nie ma, bo wtedy już dawno bym Moona pogonił (to odnośnie "kiedy zechcesz" )

    cyt: "Sam się zastanawiam kiedy będę miał nie tyle nowy, co inny... I w momencie gdy szukam nowego (czy to całego, czy ramy), i gdy już wybieram, do chodzę do wniosku- co ten zakup zmieni "

    Ja tylko nowy biorę pod uwagę...
    Nowy zmieni to:
    1. boost
    2. szersze obręcze
    3. większa przyczepność (patrz, pkt.2) przez lepiej ułożone opony
    4. -//- przez 29"
    4. napęd 1x
    5. jajo
    6. lepsze hample
    7. większy dropper
    8. lepsza geo
    9. miejsce na bidon
    10. lepiej dostępna wajha od dampera
    dość dużo argumentów za "nowym"
    Argumentów to może być w uj... Bo ja mam pewnie 3x tyle. Kwestia czy coś istotnego one zmienią? Niestety nie ma roweru idealnego. Każdy, to kwestia jakiegoś kompromisu. Szczególnie jeśli mowa o "lepszym" geo- w czymś będzie lepsze, w czymś gorsze. Napęd możesz sobie zmienić mniejszym kosztem. Koła na szersze również... Boost? Po co? Co praktycznego wniesie? Wajcha od dampera- owszem, ale mam już na to patent... Nawet dwa. Bidon? Kto wozi bidon skoro bukłak mieści dużo więcej... Lepsze hample? Napraw swoje, bo ciężko o lepsze...

Strona 2381 z 3831 PierwszyPierwszy ... 138118812281233123712379238023812382238323912431248128813381 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •