Close

Strona 560 z 3808 PierwszyPierwszy ... 6046051055055855956056156257061066010601560 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 591 do 5 600 z 38071
  1. #5591

    Domyślnie

    Mam Accenty ostatnio mi spadły podczas jazdy no i najechałem przednim kołem ; ) nadal używam, w tej cenie jeszcze fajne Force.
    Nikon Fx

  2. #5592

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Tanio i dobrze to Accent, względnie tanio i nawet nieco lepiej BBB, powyżej, jest masa firm, m.in. Cratoni, Rudy Project, Oakley. Ja wole tanio, bo akurat rowerowe okulary u mnie dość krótko wytrzymują, więc nie znajduję uzasadnienia na wydawanie kilku stów, akurat na okulary.
    Nawet Lidl ma czasem tanio okulary z wymiennymi szkłami.
    Dziękuję za podpowiedzi.
    Zatem pozostaje udać się na przymierzanie.

    Ps. Warto szukać z polaryzacją?
    Ostatnio edytowane przez elmo ; 17-09-2014 o 10:44

  3. #5593

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    Warto szukać z polaryzacją?
    A to już jak wolisz. Gorzej przez nie widać elektronikę.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #5594

    Domyślnie

    No tak, ale lepiej teren...
    szukając natrafiłem na takie cudo:
    http://www.centrumrowerowe.pl/okular...4&skad=quartic
    warto?

  5. #5595

    Domyślnie

    Czy lepiej to nie wiem, chyba, że masz szybę na kierownicy. Mam takie i takie i jedyna różnica, to jak patrzę na licznik. W polaryzacyjnych pojawiają się jakieś plamy.
    Firma spoko, klasa Accenta, bo nawet mają lub mieli podobny model. Wszystko tłuczone w Chinach i tylko zamawia się nadruk na oprawce.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #5596

    Domyślnie

    No właśnie mam takie same ino białe, ja sobie chwalę, prosto się wymienia szkła co nie zawsze jest takie pewne.
    Nikon Fx

  7. #5597

    Domyślnie

    Dziękuję, zatem tylko przymierzę czy pasuje do mej facjaty

  8. #5598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Ja jeżdżę codziennie, nie ma litości dla leserów.

    Poza tym: klik i klik
    A wiesz, że coś w tym jest? Za każdym razem (dwa razy, konkretnie, póki co ), jak przyjechałem do pracy rowerem, to po przejechaniu tych kilkunastu kilometrów byłem naspidowany, jak po zgrzewce jakichś Redbuli. Aż się na mnie wszyscy dziwnie patrzyli...

    Myślałem, że piasta do mnie dzisiaj dojedzie, więc wziąłem kółko do gabażnika, żeby zawieść do przeplecenia, przyjeżdżam do firmy, sprawdzam maila, a tu mi piszo, że dopiero dzisiaj wysłali, bo czekali na tarczę...
    A tak mnie korciło, żeby na rowerze jechać. Ale może to nawet dobrze. Skoszę dzisiaj trawnik, więc parę kilometrów pieszką zrobię i akurat trochę rozłażę gnaty. Bo trochę mi doskwierają... Ale, ale, największe zaskoczenie, że moje cztery litery są w całkiem znośnym stanie. Myślałem, że siodełko zrobi mi jesień średniowiecza, a tu luzik.

  9. #5599

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Skoszę dzisiaj trawnik, więc parę kilometrów pieszką zrobię i akurat trochę rozłażę gnaty.
    Nie zapomnij uruchomic Stravy podczas koszenia ; ) zobaczymy czasy :P
    Nikon Fx

  10. #5600

Strona 560 z 3808 PierwszyPierwszy ... 6046051055055855956056156257061066010601560 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •