Close

Strona 503 z 3830 PierwszyPierwszy ... 340345349350150250350450551355360310031503 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 021 do 5 030 z 38298
  1. #5021

    Domyślnie

    Ale w sensie że co? Jedynie słuszne tarcze a całą resztę do jednego wora i do rzeki najlepiej?

  2. #5022

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    O czym?

    Wybaczcie ale dziwię się, że ktoś chce płacić pieniądze za spowalniacze...
    Wybacz, ale jak masz zamiar pisać takie rady, to lepiej ich nie pisz wcale. Elementarne poszanowanie dla innych ludzi wymaga, żeby zorientować się o czym w ogóle piszemy. Po drugie wypadałoby zorientować się o jaki rower się rozchodzi. Tego akurat nie zrobiłeś. Zatem przestań proszę trollować.
    Przejście z V-ek na tarcze to zwykle większe pieniądze, a akurat tak się składa, że poza MTB, tarcze nie mają szczególnie wyraźnych przewag w amatorskim korzystaniu z roweru.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #5023

    Domyślnie

    Ja tam chętnie wydam parę groszy na spowalniacze . Będą ładniej wyglądały i zrobię się bardziej PRO :P.

    Py.Sy. Byłbym zapomniał, przecież waga roweru mnie się zmniejszy o dobre kilkanaście g!!! To już 2xPRO :P

  4. #5024
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    O czym?

    Wybaczcie ale dziwię się, że ktoś chce płacić pieniądze za spowalniacze...


    Tak to skomentuje bo inaczej sie nie da. Oczywiscie fajnie miec tarcze (zwlaszcza te z wysokiej polki), ale to nie jest jedyny sposob, zeby zatrzymac rower.

    Cytat Zamieszczone przez chudeusz Zobacz posta
    Ja tam chętnie wydam parę groszy na spowalniacze . Będą ładniej wyglądały i zrobię się bardziej PRO :P.

    Py.Sy. Byłbym zapomniał, przecież waga roweru mnie się zmniejszy o dobre kilkanaście g!!! To już 2xPRO :P
    Pro to bedziesz dopiero na rowerze za >15k
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 04-09-2014 o 03:17

  5. #5025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    O czym?

    Wybaczcie ale dziwię się, że ktoś chce płacić pieniądze za spowalniacze...
    Co za koleś

  6. #5026

    Domyślnie

    Małymi kroczkami i uzbiera się 15k w częściach . Hamulce to już ponad 200 .

  7. #5027
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Jakbys mial kola pod tarcze (a z tego co widzialem to nie masz) to mozna cos kombinowac (chyba, ze masz) idac np. w Avidy BB7+FR5 albo hydraulike typu SLX/Elixir 3 bo to okolice 500-600pln. Ale za 200 mozna tez dobrze hamowac, a 400 mozna mi przeslac, ja sie nimi zaopiekuje Z nowymi kolami juz sie robi koszt spory, zwlaszcza majac 200plnowy budzet

  8. #5028

    Domyślnie

    Sytuacja wygląda następująco; przód - piasta przystosowana do tarczy ale widelec już nie , tył - rama ma mocowanie na zacisk ale piasta nie ma mocowania na tarczę . Ot taki ewenement . Za dużo kombinowania (drogiego kombinowania ). Inna sprawa, że chyba hydrauliki mi potrzebne nie są bo jeśli nawet do lasu zjeżdżam to raczej tam gdzie są jakieś drogi. To nie mtb więc dobre fałki powinny mi wystarczyć żeby ponad 90kg(+rower) wyhamować .

  9. #5029
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Najs, wyglada na to, ze nic sie nie zgadza z tym co jest na obrazku i w specyfikacji na stronie

    Dobre vki i hamujesz jak zly. Nawet w trialu uzywaja Vek czasem i nikt nie placze, ze bieda hamulec (bo przeciez to nie Avid X0, ktory takiemu Gutkovi M moze ssac zaworek odpowietrzajacy)

  10. #5030

    Domyślnie

    Akurat przednie koło koleś w sklepie mi wymienił bo chciałem piastę z zaciskiem (czy jak to się tam ta wajcha nazywa ). Nie zwróciłem tylko uwagi na to, że ma mocowanie na tarczę ale nie trułem dooopy facetowi bo pewnie za jakiś czas ją wymienię (czarna deore zapewne heheh ). Poza tym reszta specyfikacji się zgadza.

Strona 503 z 3830 PierwszyPierwszy ... 340345349350150250350450551355360310031503 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •