Close

Strona 502 z 3839 PierwszyPierwszy ... 240245249250050150250350451255260210021502 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 011 do 5 020 z 38381
  1. #5011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Jeden w MTB, drugi w szosie, zeby nie bylo

    Jarek tu mozesz sobie zerknac: http://university.tri-sports.com/201...ipless-pedals/

    Co do butow to ja mam Mavic Pulse (rozmiarowka ok), ale to nie do lazenia po piwo
    Tak tak : )
    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    A jakie polecacie buty i pedały SPD?
    O razu dodam że wolałbym coś bardziej trekingowego
    Już tak z rozpędu poleciałem :P
    Nikon Fx

  2. #5012
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja to wiem, Ty to wiesz, ale moze ktos nie wie, a potem bedzie, ze ich w bambuko tu robia Jak to w necie

    Jarek tylko pamietaj, ze do szosy tylko SPD-SL, inaczej wszyscy PROkolarze beda Cie palcami wytykac...

  3. #5013

    Domyślnie

    Jarek, obczaj sobie może też jednostronne pedały, znaczy z jednej masz zatrzask, a z drugiej platformę. Mam A530 w miejskim i też są super. To rozwiązanie dedykowane do trekingów, zatem jak zamierzasz jeździć czasem w innych butach niż SPD, to może warto się zastanowić.

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Jarek tylko pamietaj, ze do szosy tylko SPD-SL, inaczej wszyscy PROkolarze beda Cie palcami wytykac...
    E tam, kudłacz ma jakieś górskie przy swojej nowej szosie i nawet ktoś tam chce z nim jeździć.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #5014

    Domyślnie

    Do spd mnie znajomy zachęca bardzo intensywnie. Te A530 wyglądają ciekawie. Myślałem zawsze że to albo spd albo platforma a tu taki ciekawy mix . Zdybo, jak sama platforma się zachowuje przy zwykłym obuwiu? Nie ślizga się jakoś nadmiernie?

  5. #5015

    Domyślnie

    W sumie nie wiem. Jeżdżę wpięty, ale nie powinno być problemów, do czasu kiedy jest sucho.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #5016

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Jarek, obczaj sobie może też jednostronne pedały, znaczy z jednej masz zatrzask, a z drugiej platformę. Mam A530 w miejskim i też są super. To rozwiązanie dedykowane do trekingów, zatem jak zamierzasz jeździć czasem w innych butach niż SPD, to może warto się zastanowić.



    E tam, kudłacz ma jakieś górskie przy swojej nowej szosie i nawet ktoś tam chce z nim jeździć.
    Kudłacz ma M520 (białe jeśli ma to znacznie ), niektórzy kolarze chcą ze mną jeździć, jednak największym problemem jest jazda w grupie, jeszcze nie nauczyłem się wypinać
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #5017

    Domyślnie

    W grupie niebezpiecznie jest się wypinać.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #5018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    W grupie niebezpiecznie jest się wypinać.
    Chyba w Twojej grupie skoro do takiego wniosku doszedłeś

  9. #5019

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Czy ten model będzie działał z tymi butami?
    http://allegro.pl/buty-rowerowe-shim...485129353.html
    W opisie butów dali inne modele które z nimi współpracują.
    W zeszłym roku sobie sprawiłem Shimano MT43. Są bardziej trekingowe niż te, które sobie wybrałeś i w nich dla odmiany można chodzić całymi dniami. Jak w tym roku jechałem z rodziną i rowerami na długie wakacjory, to w sumie zabrałem 2 pary butów, w tym te właśnie. Zakładałem je idąc do sklepu po bułki. No wiadomo, troszkę się inaczej chodzi, bo podeszwa jest sztywna, ale mnie to nie przeszkadza. Pewną niedogodnością jest to, że jak się chodzi po asfalcie, czy betonie, to bloki zgrzytają. Ale buty mogę polecić. Aaa... Kupiłem je w Decathlonie, więc mogłem się naprzymierzać do woli i pół dnia w nich łazić po sklepie.

  10. #5020

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Tylko my mowimy o vbrejkach, a nie o tarczach


    :
    O czym?

    Wybaczcie ale dziwię się, że ktoś chce płacić pieniądze za spowalniacze...

Strona 502 z 3839 PierwszyPierwszy ... 240245249250050150250350451255260210021502 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •