Close

Strona 2382 z 3836 PierwszyPierwszy ... 138218822282233223722380238123822383238423922432248228823382 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 811 do 23 820 z 38351
  1. #23811

    Domyślnie

    Już chwilę jeżdżę na "enduro geo", więc wiem, czego chcę - kierunek trail
    Jak zacznę zmieniać komponenty, to chyba lepiej na nowy rowerz wydać kaskę
    Boost, bo koła mocniejsze
    Bidon na krótkie wypadziki
    Hample to mam naprawione, to, że Tobie wystarczają, nie oznacza, że są najlepsze

  2. #23812

    Domyślnie

    Co do hampli to objezdzilem wiele topowych więc zastanawiam się co może Cię zadowolić... Na serio masz jedne z najlepszych hampli. Ludzie na tym w DH startują... Może pomysł nad techniką hamowania.... Albo po prostu lej na to co piszę, kup cokolwiek, i "ciesz się" z zakupu zanim zaczniesz ironizować że komus coś wystarcza...

  3. #23813

    Domyślnie

    Hample są tak dobre, jak dobre klocki się do nich zamontuje.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #23814

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Ja od jakiegoś czasu rozważam zmianę kół. Mam obecnie Mavici, które wymieniłbym na coś mocniejszego.
    A jaki to model? Miałem crossride i nie mogłem ich zniszczyć.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  5. #23815

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    A jaki to model? Miałem crossride i nie mogłem ich zniszczyć.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Też miałem. Swietny stosunek jakości do ceny. Przesiadłem się na trzy razy droższe Crosstraile...

  6. #23816

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Co do hampli to objezdzilem wiele topowych więc zastanawiam się co może Cię zadowolić... Na serio masz jedne z najlepszych hampli. Ludzie na tym w DH startują... Może pomysł nad techniką hamowania.... Albo po prostu lej na to co piszę, kup cokolwiek, i "ciesz się" z zakupu zanim zaczniesz ironizować że komus coś wystarcza...
    .. o Cię jasny pierun, zaczyna mi zalatywać akademicką dyskusją. Czy to tak ciężko pająć, że coś dla jednego jest super, a dla drugiego może nie? Jesteś lżejszy, pakujesz lżej plecak, masz mniejszy-lżejszy rower, jeździsz w innym terenie etc.
    Poczytaj sabie, ilu riderów narzeka na te gaidy, że ich "łapy bolą od ściskania klamki" Są takie ścianki, że po prostu nie wyrabiają.
    Ja nie ironizuje, tylko nie oceniaj ludzi i ich wymagań swoją miarą, To raczej Ty kpisz z tego, co piszę, że mam słabe hample

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Hample są tak dobre, jak dobre klocki się do nich zamontuje.
    zamontowałem ostatnio EBC - takie D-hillowe, jest lepiej niż na oryginalnych i Accentach metal, co miałem

  7. #23817

    Domyślnie

    Kup Sainty 2x203, będziesz miał lepiej

  8. #23818

    Domyślnie

    Pytanie, te sainty są tak dobre jak wysoka jest ich cena?
    Mam jakieś coś ze stajni tektro z 4 tloczkami z przodu, długą klamką i mnie do szału doprowadzają, bo to wcale nie chce hamować. Do tego po kilku przejazdach w piachu tloczki się nie cofaly, przez co tarcza brzęczała.
    Szukam teraz czegoś co faktycznie będzie działać. I zdecydowanie z krótszą klamką.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  9. #23819

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Pytanie, te sainty są tak dobre jak wysoka jest ich cena?
    Każdy musi sam sobie odpowiedzieć czy cena jest adekwatna. Są na pewno mocniejsze od XTR Trail które posiadam, a już one są na prawdę mocne...

  10. #23820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Szukam teraz czegoś co faktycznie będzie działać. I zdecydowanie z krótszą klamką.
    Swego czasu bardzo dobry stosunek jakości do ceny miały SLX M675. Nie wiem czy M7k też są tak dobre, ale przypuszczam, że tak. Ja mam XT M8k i jestem bardziej niż zadowolony.
    Klamki krótkie, 1,5 - 2 palców.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2382 z 3836 PierwszyPierwszy ... 138218822282233223722380238123822383238423922432248228823382 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •