Close

Strona 2362 z 3836 PierwszyPierwszy ... 136218622262231223522360236123622363236423722412246228623362 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 611 do 23 620 z 38360
  1. #23611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    no to jak to w końcu jest?, cieknie, nie cieknie...kupować, nie kupować ?
    Pany, brak jest precyzji w tym co piszecie
    Ale jakiej precyzji- mnie cieknie a koledze nie... Wniosek taki, że może przeciekać, a może nie przeciekać

  2. #23612

    Domyślnie

    Jakoś się nie daje przekonać do kijka do selfi, bo jeszcze nie dawno jak z tym chodzili tylko japce i chinole mocno ich w duchu obśmiewałem. Więc teraz nie mogę tego cuda mieć. Choć na rowerze faktycznie potrafi być przydatny.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #23613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Ale jakiej precyzji- mnie cieknie a koledze nie... Wniosek taki, że może przeciekać, a może nie przeciekać
    precyzja odnośnie typu bidona (nazwy, modelu) od danej firmy (tutaj Elite), która robi zapewne dziesiątki różnych

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Jakoś się nie daje przekonać do kijka do selfi, bo jeszcze nie dawno jak z tym chodzili tylko japce i chinole mocno ich w duchu obśmiewałem. Więc teraz nie mogę tego cuda mieć. Choć na rowerze faktycznie potrafi być przydatny.
    kijek w zasadzie nie do tego, do czego został stworzony, a używałem go czasami, zamiast statywu, taki sybstytut (ale jakieś selfi też popełniłem, hehe)

  4. #23614

    Domyślnie

    Wracając do bidonów to taka bida Panowie z tym tematem bo albo się trafi cieknący albo nie....
    Nikon i podróże ...


  5. #23615

    Domyślnie

    o linka znalazłem do tego mojego bidona
    https://www.cyklomania.pl/sis-zestaw...ck,id5473.html
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  6. #23616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Wracając do bidonów to taka bida Panowie z tym tematem bo albo się trafi cieknący albo nie....
    jak cieknie, to do reklamacji, wymiany - dość proste
    przez neta kup, nie będziesz miał problemów z przetestowaniem i zwrotem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    o linka znalazłem do tego mojego bidona
    https://www.cyklomania.pl/sis-zestaw...ck,id5473.html
    pokrywki nie ma, w razie troszku błota, może być niemiłe spożywanie Matki Ziemi

  7. #23617

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    precyzja odnośnie typu bidona (nazwy, modelu) od danej firmy (tutaj Elite), która robi zapewne dziesiątki różnych
    oba Elite corsa, jeden 0,5 drugi 0,7


    dzisiaj był maraton w błocku w Płocku

    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  8. #23618

    Domyślnie

    Ciąg dalszy historii z suportem i "pękniętą" ramą.
    Parę tygodni temu złożyłem reklamację w sklepie (w ramach rękojmi). Sklep mimo wszystko odesłał rower do Krossa. Po ekspertyzie okazało się, że rama nie jest pęknięta tylko obita, a strzały dobiegały z suportu. Niby suport to element zużywający się, który przez producentów jest niechętnie naprawiany/wymieniany, ale ponieważ Kross (w zasadzie to sklep) przeciągnął sprawę z odpowiedzią powyżej 14 dni, przysłali rower z nowym suportem i odmalowaną ramą. Trochę mnie zdziwiła diagnoza. Pomyślałem, że pewnie coś tam pospawali, pomalowali i powiedzieli że to nie pęknięcie. Ale faktycznie jak zerknąłem na mufę, to szczeliny/rysy które myślałem, że są pęknięciami, były dalej widoczne, tylko pomalowane. Przyjąłem rower, bo raczej Kross (czy tam sklep) nie ryzykowałby powrotu roweru z tą samą usterką. Co ciekawe, suport już nie jest Srama, ale linia łańcucha układa się dobrze. W niedzielę testowałem rower i jak na razie nic nie strzela. Mam nadzieję, że to już koniec tej historii

  9. #23619

    Domyślnie

    A u mnie po ostatnim pobycie w Beskidzie Śląskim taką niespodziankę zauważyłem przy myciu szosy


    bontrager.jpg

  10. #23620

    Domyślnie

    Dlatego się nie myje roweru bo się takie rzeczy zauważa
    Pewnie gdzieś w dziurę musiałeś wpaść i popsuło obręcz.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Strona 2362 z 3836 PierwszyPierwszy ... 136218622262231223522360236123622363236423722412246228623362 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •