Close

Strona 2361 z 3831 PierwszyPierwszy ... 136118612261231123512359236023612362236323712411246128613361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 601 do 23 610 z 38301
  1. #23601

    Domyślnie

    Spoko, ja akurat używam nazwy bukłak i Camelback kojarzy mi się wyłącznie z firmą.

    Nawadnianie ważna rzecz, zwłaszcza, że temperatury z roku na rok coraz wyższe. Bidonów używam tylko w zimie. Jak się robi ciepło to tylko i wyłącznie bukłak. Mam plecak Deutera Road One i do niego dwulitrowy bukłak też Deutera, Streamer. Choć to nie Deuter wymyślił a Source. Bukłak (każdy) ma dwie wady, wymaga plecaka i nie widać ile jeszcze zostało wody.
    Ponieważ jednak do mnie nie przemawia w żaden sposób obwieszanie roweru torebkami ani upychanie wszystkiego w kieszonkach koszulki, zostaje plecak.

    Kilkanaście lat temu w Górach Suchych było naprawdę sucho. Nie wiem jak długa była trasa, ale ok. 70 km. Takie dystanse +/- 10km jeździliśmy wtedy w terenie. Kolega miał wtedy zegarek z termometrem i mówił, że zanotował Tmax. 39 st. C. Dość napisać, że jedyny raz musieliśmy zmodyfikować trasę na tyle, żeby niemal zawsze móc zjechać do jakiejś miejscowości, do sklepu po wodę. Wypiłem wtedy 9 litrów płynów. Pierwszy worek 1,5 l skończył mi się po godzinie, gdzie zwykle bukłak musiałem uzupełniać maksymalnie 1 raz.

    Obecnie, wyjeżdżam z bukłakiem napełnionym 1,5 l wody. Z reguły to mi wystarcza do końca, choć jak jest szczególnie gorąco, a noga nieszczególnie podaje, zdarza się uzupełniać dodatkowym literkiem lub pół. Do tego dochodzą tak ze dwie puszki pepsi/ coli jak cukru mi brak i/ lub jakieś piwo, jak jest gdzie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #23602

    Domyślnie

    mam dwa bidony Elite i żaden nie przecieka, no chyba że ustnika nie zamknę

    a na upały....

    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  3. #23603

    Domyślnie

    U mnie Elite cieknie od nowości. Ale o bukłaku Camelbaka złego słowa nie powiem... Wygodny, nie cieknie, trwały, dobra powłoka antybakteryjna... Szkoda, że magnesika brak w standardzie.

  4. #23604

    Domyślnie

    Jak tam? Pochwalcie się jakich plecaków fotograficznych używacie jak się wybieracie na rower.

    rower.jpg
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #23605

    Domyślnie

    W dobie smartfonów z pierdylionem funkcji teraz zdjęcia robimy nimi, jest sobie w uchwycie, pokazuje trasę i w razie czego robi fotki
    Nikon i podróże ...


  6. #23606

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Jak tam? Pochwalcie się jakich plecaków fotograficznych używacie jak się wybieracie na rower.

    rower.jpg
    Lowepro Photo Sport 200AW II.

  7. #23607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    W dobie smartfonów z pierdylionem funkcji teraz zdjęcia robimy nimi, jest sobie w uchwycie, pokazuje trasę i w razie czego robi fotki
    Dokładnie. Jakoś i wyobrażam sobie targania lustra że szklarnią na plecach. Tym bardziej szosą. I tak większość tych pikczersow, po za strave, nie wychodzi.
    Chyba że ktoś specjalnie wybiera się focić.

    Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  8. #23608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    U mnie Elite cieknie od nowości. .
    Cytat Zamieszczone przez arecki Zobacz posta
    mam dwa bidony Elite i żaden nie przecieka,
    no to jak to w końcu jest?, cieknie, nie cieknie...kupować, nie kupować ?
    Pany, brak jest precyzji w tym co piszecie, może jeden modello wypuszczony przez Elite był jakiś szajsowaty i ciekł, albo to były podróby..
    U mnie w domu jest 5 bidonów (trzy Elite Ice Berg) dwa jakieś za 1,5zł i 2,49zł i żaden nie cieknie. Zresztą jak może cieknąć coś za kilkadziesiąt zł, jak miliardy PET-ów za zero przecinek zero, pół grosza nie cieknie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Odnośnie bukłaków..
    Decathlonowski to szit, po KILKU użyciach, ustnik zaczął cieknąć. Zakupiłem Camelbacka, żadnych problemów, jakością o trzy półki wyżej od wspomnianego

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Dokładnie. Jakoś i wyobrażam sobie targania lustra że szklarnią na plecach. Tym bardziej szosą. I tak większość tych pikczersow, po za strave, nie wychodzi.
    Chyba że ktoś specjalnie wybiera się focić.

    Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
    mnie się już nawet kompaktu nie chce zabierać, wystarcza fon z pełnym manualem i DNG w razie potrzeby (można spokojnie z tego A4 sieknąć, oczywiście ze zbyt bliska się nie przyglądając)

  9. #23609

    Domyślnie

    Jak z pełnym manualem to jeszcze jeden krok dalej i pojedziesz ze sztalugami

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  10. #23610

    Domyślnie

    sztalugi nie brałem, ale kijek do selfi , "gorylka" jako statyw i zdalnego pilota i owszem

Strona 2361 z 3831 PierwszyPierwszy ... 136118612261231123512359236023612362236323712411246128613361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •