Close

Strona 2311 z 3808 PierwszyPierwszy ... 131118112211226123012309231023112312231323212361241128113311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 101 do 23 110 z 38071
  1. #23101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    No może moje parametry nie świadczą o sportowo-wyścigowej charakterystyce, natomiast mimo 41 skończonych lat i 120 kg ciągle gram w III lidze w kosza, więc w jakimś powiedzmy lekkim gazie jestem .
    .
    ...nie chodziło mi o ogólną Twoją sprawność sportową, tylko o to, czy rowerz ma Ci posłużyć do obalenia wszelakich rekordów ze Stravów i czy masz zacięcie do maratonów np.

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Właśnie. A wiesz, mam 10 minut jazdy autkiem do początku szlaku na Turbacz od wschodniej strony (Lubomierz Przysłop). Po pracy na rowerek, browarek w schronisku, leżing na hali i zjazd pod wieczór. W tą stronę zjazdy są łagodne, za to dłuuugie. Cudnie.
    a to dobrze wiedzieć, może znów zaatakuje Turbacz
    ja leciałem z Rabki
    ---
    To nieopodal masz też Bike Park Kasina
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 05-04-2018 o 12:08

  2. #23102

    Domyślnie

    @rotor rzuć okiem na te 2bajki co podlinkowałem
    Nikon i podróże ...


  3. #23103

    Domyślnie

    ten Spec to już niestety nie jeździ,... ma koła 26" i 3 tarcze z przodu
    to oczywiście pół żartem, pół serio
    Nie jestem ekspertem od technikaliów za bardzo. Używek osobiście bał bym się, ale wiem, że można i to bardzo dobre rowerze dorwać za rozsądne pieniądze. Sam sprzedawałem rower ledwo rozpakowany, więc kupujący miał farta, ale w drugą stronę to nie działa...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    ta Kona za 6400 z alle jest na pierwszy rzut oka ciekawa, 29cali, ale tylko 100mm skoku (sumarycznie, tak jakby miała 110 w przeliczeniu na 27,5 "), ale nie ma znów windy, gwary...
    - tak pisze na raty
    nie no bez sensu jednak ta Kona, bo tylko 6 stów tańsza od Canyona, a nie ma windy i gwary
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 05-04-2018 o 12:39

  4. #23104

    Domyślnie

    Jest na XT, dobre hamulce, ja bym brał Kone, nie tylko z zaufania do marki, ale osprzęt jest imho konkretny.
    Nikon i podróże ...


  5. #23105

    Domyślnie

    daj linka do tej Kony, bo "moja" ma SLX to chyba nie mówimy o tym samym

  6. #23106

  7. #23107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    drogo i ciut zajechany , omijałbym takich handlarzy, do rynku rowerów dobrały się podobne (jeśli nie te same) lumpy co w szrociarstwie samochodowym. opis też mówi swoje...

    szukałbym ładnych egz. od prywatnych osób, ja tak robiłem, kupiłem ich sporo, nigdy nie wtopiłem.


    elanek, nie martw się o serwis, walizeczka kluczy za 200zł i robisz wszystko sam choćby na podstawie filmików z youtuba. Tam naprawdę nie ma wielkiej filozofii

    już chyba wolałbym rzucić okiem na to http://allegro.pl/full-mtb-29-xt-2x1...6.html#thumb/1, jeśli nowy i geometria przypasuje to bez porównania z pierwszym.
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 05-04-2018 o 14:42
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #23108

    Domyślnie

    Panowie, leci ogólnikami dość mocno... Stwierdzenia, że ktoś woli 3 klasy lepszego ht niż fulla bez podania o jakie klasy osprzętu/zawieszenia chodzi... Proponowanie rowerów bez ładu i składu- a to rama 17 cali dla chłopa 180 cm, a to ogólnikowe pisanie, że mniejsze koło z większym skokiem da sumerycznie to co większe koło z mniejszym skokiem, a to zakres przełożeń nadający się tylko do jazdy w dół, ewentualnie po płaskim... Nieźle się zanosi. Ja napiszę tylko tak- @elanek, współczuję...

  9. #23109

    Domyślnie

    No ten jest zadbany, ja linka też poglądowo posłałem, bardziej mi chodzi o klasę bike'a i osprzęt.
    Ale myślę, że da się do 5k wyrwać fajnego full'a.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Panowie, leci ogólnikami dość mocno... Stwierdzenia, że ktoś woli 3 klasy lepszego ht niż fulla bez podania o jakie klasy osprzętu/zawieszenia chodzi... Proponowanie rowerów bez ładu i składu- a to rama 17 cali dla chłopa 180 cm, a to ogólnikowe pisanie, że mniejsze koło z większym skokiem da sumerycznie to co większe koło z mniejszym skokiem, a to zakres przełożeń nadający się tylko do jazdy w dół, ewentualnie po płaskim... Nieźle się zanosi. Ja napiszę tylko tak- @elanek, współczuję...
    To może podaj swoje propozycje, one były poglądowe a nie zachęcające.
    Nie upieram się nic a nic co sam podałem.
    Czemu piszesz współczuję ? Pomóż facetowi wybrać konkretny model, nie jest sztuką iść do sklepu i wydać 10k, sam wcześniej chyba o używkach pisałeś.
    Nikon i podróże ...


  10. #23110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    To może podaj swoje propozycje, one były poglądowe a nie zachęcające.
    Nie upieram się nic a nic co sam podałem.
    Czemu piszesz współczuję ? Pomóż facetowi wybrać konkretny model, nie jest sztuką iść do sklepu i wydać 10k, sam wcześniej chyba o używkach pisałeś.
    Czemu współczuję? Bo dostaje mało precyzyjne odpowiedzi. Wszystko skupia się odnośnie "klasy" sprzętu. Nikt nie brał pod uwagę zakresu przełożeń, rozmiaru ramy... Nigdy nie miałem używanego roweru.
    Ale "pomogę"- niech się przymierzy do Cube którego linkował na początku. Plusem tego będzie największa pewność, że wybrał to co mu "leży". Ewentualnie niech zamówi w ciemno Neurona w rozmiarze 19", ale nikt wtedy mu nie zagwarantuje, że będzie jeździł tak jak tego oczekuje. Podsumowując- "laik" POWINIEN wybierać spośród rowerów którymi może się przejechać! Koniec i kropka. Nawet doradztwo najlepszego specjalisty nie zagwarantuje, że na konkretnym rowerze poczuje się dobrze. Jedni wolą mniejsze, drudzy większe ramy. Dla jednego lepszym wyborem będzie większe koło z ciut mniejszym skokiem niż mniejsze koło z większym (nie, jedno nie jest adekwatne do drugiego, to będą zupełnie inaczej zachowujące się rowery z powodu bezwładności wynikającej z wielkości kół czy też progresji zawieszenia wynikającej z różnego skoku). Także polecam wybrać się do sklepu z dobrą renomą- nawet jeśli będą wciskać drogi sprzęt to @elanek chociaż wyjdzie nie tyle z rowerem co mądrzejszy po przymiarce do różnych rozmiarów ram...

Strona 2311 z 3808 PierwszyPierwszy ... 131118112211226123012309231023112312231323212361241128113311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •