Close

Strona 2195 z 3834 PierwszyPierwszy ... 119516952095214521852193219421952196219722052245229526953195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 941 do 21 950 z 38333
  1. #21941

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    5 tygodni ?phii, nie ma tragedii, jak w ten sposób załatwiona reklamacja, ja czekałem tyle na banalne przeserwisowanie dampera za pierwszym razem
    Reklamacja została uwzględniona w 2 tyg. Kolejne tygodnie to opóźnienie związane ze słabym obiegiem informacji w polskim oddziale i opieszałością...

  2. #21942

    Domyślnie

    ..przy okazji dowiedzieliśmy się, że 6 lat gwar. na ramę w Canyonie to nie fikcja
    a w naszym kraju jeszcze chyba kilka ładnych lat minie, zanim doczekamy się standardów europejskich w obsłudze klienta (chociaż gdzieniegdzie można jaskółki dojrzeć, jak miałem niedawno przykład z nowym tel. ->zwrot fona w środę przesyłką PP, w piątek kasa z powrotem na koncie sic!

  3. #21943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    ..przy okazji dowiedzieliśmy się, że 6 lat gwar. na ramę w Canyonie to nie fikcja
    Jak to mawiają- jedna jaskółka wiosny nie czyni... Ale mimo wszystko jest to pozytywny aspekt.

  4. #21944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    @siemalysy to wtedy co w Iławie się ludzie potopili? Jechałem wtedy samochodem i faktycznie była masakra. Połowa drzew na jezdni. U nas też w okolicy teraz porobiło dużo zniszczeń.
    Z innej beczki. Pisałem o mleku i zalepieniu dziury.
    Dzisiaj wrzuciłem koło na warsztat. Generalnie jest słabo.
    Oponę będę zalepiał łatką od środka, natomiast obręcz dostała strzala nawet nie wiem kiedy i jest wgniot, który młotkiem naprostowalem trochę, ale przy okazji koło mam rozcentrowane po 2mm w każdą stronę. Ból jest taki że szprychy mam nie zaginane i trzeba kazda trzymać kombinerkami by podciągnąć nyple. Pewnie z godzinę zejdzie ale i tak koło będę musiał wysłać do naprawy.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Wiesz, że nie kojarzę tej sytuacji z Iławy. Jednak kawał czasu minęło.

  5. #21945

    Domyślnie

    Kupiłem brakujące części i zabrałem się za składanie roweru. Przy okazji wymiany linek hamulcowych okazało się, że w jednym z hamulców mam zerwany gwint - prawdopodobnie już od dawna. Trzeba kupić jeden nowy hamulec.

  6. #21946

    Domyślnie

    Dzisiaj testowałem nową pompkę do amortyzatorów. Spuściłem całe powietrze, a ten cwaniak dalej sprężynuje. Przypuszczam że trzeba go "wypierdzieć" Słyszałem takie określenie, ale nigdy tego nie robiłem. Chyba nawet przypuszczam jak to się robi, ale nie jestem pewny. Mój typ to powietrze w goleni, ale nie w sprężynie. Słyszałem o wciskaniu trytki w uszczelki kurzowe, ale nie wydaje mi się żeby coś tam można było wcisnąć. Może odkręcenie śruby na dole goleni coś by pomogło? Tylko trzeba uważać żeby oleju nie spuścić. A może źle diagnozuję?
    Co o tym myślicie? Amor to RS Recon Silver TK.
    Aha problem chyba jest odkąd pamiętam, bo już pierwsze pompowania wymagały mniejszego ciśnienia niż sugerowane.

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  7. #21947

    Domyślnie

    Spuść powietrze z komory na wciśniętym do końca amortyzatorze i zamknij zawór zanim go odciążysz. A najlepiej wykręć zaworek i zobacz czy dalej jest tak jak opisujesz.

  8. #21948

  9. #21949

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Spuść powietrze z komory na wciśniętym do końca amortyzatorze i zamknij zawór zanim go odciążysz. A najlepiej wykręć zaworek i zobacz czy dalej jest tak jak opisujesz.
    A, no faktycznie nie napisałem że to na otwartym zaworku. Zaworek był otwarty w pompce (ten od upuszczania ciśnienia). Temat już ogarnąłem. Udało się z trytką. Powietrze pięknie uszło, a widelec ładnie się zapadł.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka

  10. #21950

    Domyślnie

    Dziś, korzystając z kiepskiej pogody, zrobiłem potomkowi mały apgrejd rowerza.
    Już w momencie zakupu, nieufnie patrzyłem na te OEM-owe gunwa założone do Treka. Okazało się, że nie dość, że miały kiepski bieżnik, były mało wytrzymałe, to jeszcze ciężkie, jak jakieś opony do enduro, (co najmniej
    Wrzuciłem je na wagę, która pokazała ponad 900g w rozmiarze 29/2,25
    Nowe gumy od Niemca Nibby Nic - takiego, a lżejsze o 200g i to drutówki !
    Zmieniłem też jedną dętkę na lżejszą i w sumie rowerz syna odchudziłem o prawie 0,5kg

    po lewej Bontrager XR2 - po prawej Nibby Nic od Schwalbe 29/2,25


Strona 2195 z 3834 PierwszyPierwszy ... 119516952095214521852193219421952196219722052245229526953195 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •