Close

Strona 2194 z 3836 PierwszyPierwszy ... 119416942094214421842192219321942195219622042244229426943194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 931 do 21 940 z 38360
  1. #21931

    Domyślnie

    W mojej prowincji sporo nadleśnictw wprowadziło zakaz wstępu do lasów. A na polach żniwa, więc zostaje ino siosia.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #21932

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    Wybudowali nową fabrykę, z której w pierwszej kolejności zejdzie full XC, najpierw dla teamu, później dla ludu i niższe modele karbonowe.
    Właśnie się tego obawiam, że będzie sporo wad wieku dziecięcego, zanim dojdą do wprawy. Ale kibicuję im mocno. Za decyzją stoją kwestie finansowe, które w ostatnich latach mocno się pogorszyły na handlu z dalekim wschodem
    Spoko, za kilka lat będzie już można bezpiecznie kupować. No chyba, że się zniechęcą wcześniej.
    Nie pamiętam, którego polskiego to dotyczyło, ale chyba Unibike. Czytałem wywiad z szefem, jak kilka lat im zajęło dojście do jako takiej wprawy ze spawaniem ram alu. Szkolili ich ludzie produkujący rury.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #21933

    Domyślnie

    @siemalysy to wtedy co w Iławie się ludzie potopili? Jechałem wtedy samochodem i faktycznie była masakra. Połowa drzew na jezdni. U nas też w okolicy teraz porobiło dużo zniszczeń.
    Z innej beczki. Pisałem o mleku i zalepieniu dziury.
    Dzisiaj wrzuciłem koło na warsztat. Generalnie jest słabo.
    Oponę będę zalepiał łatką od środka, natomiast obręcz dostała strzala nawet nie wiem kiedy i jest wgniot, który młotkiem naprostowalem trochę, ale przy okazji koło mam rozcentrowane po 2mm w każdą stronę. Ból jest taki że szprychy mam nie zaginane i trzeba kazda trzymać kombinerkami by podciągnąć nyple. Pewnie z godzinę zejdzie ale i tak koło będę musiał wysłać do naprawy.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #21934

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    natomiast obręcz dostała strzala nawet nie wiem kiedy i jest wgniot, który młotkiem naprostowalem trochę
    Kolega, jak miał pierwszego fulla ze skokiem 160 mm czy coś koło tego, uważał, że 10 cm krawężniki może podjeżdżać na pełnej prędkości i bez podnoszenia dupy z siodła. Na całym obwodzie obręczy co 10 -15 cm miał wgnioty od tego podjeżdżania. O dziwo mało snejków łapał, a jeździł na dętkach.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #21935

    Domyślnie

    Znałem gościa w Krakowie co niezniszczalną ramę od Kony zepsuł. Fulla oczywiście
    Mnie martwi, że koło popsulem mimo tego że jednak doopę podnoszę i nie śmigam po płaskim terenie. Co gorsze na prostych szprychach strasznie ciężko wycentrowac koło bo nyple już zapieczone a szprychy w kombinerkach nie idzie utrzymać.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  6. #21936

    Domyślnie

    małe sprostowanie, wybudowali nie nową fabrykę, a halę, to tak gwoli ścisłości

  7. #21937

    Domyślnie

    Zawody.

    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #21938

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Zawody.

    Podobne do Mega Avalanche...

  9. #21939

    Domyślnie

    Z trochę innej beczki- jakiś czas temu pisałem (i wklejałem zdjęcie) o pękniętej ramie Canyon Nerve. Taki "zaszczyt" spotkał kumpla około 3 miesięce temu. Powtórzę- rama 3 letnia, eksploatowana "poniżej" docelowego przeznaczenia, pękła na tylnym wahaczu, dokładnie w okolicach środkowej zębatki korby, zaraz za pierwszym spawem. Finał sprawy rozwiązany pozytywnie- dostał tegoroczną ramę Neuron. Aczkolwiek opieszałość polskiego oddziały Canyon i kiepski przepływ informacji spowodował ponad około 5 tygodniowy poślizg przy wysyłce nowej ramy.

  10. #21940

    Domyślnie

    5 tygodni ?phii, nie ma tragedii, jak w ten sposób załatwiona reklamacja, ja czekałem tyle na banalne przeserwisowanie dampera za pierwszym razem

Strona 2194 z 3836 PierwszyPierwszy ... 119416942094214421842192219321942195219622042244229426943194 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •