Close

Strona 2014 z 3836 PierwszyPierwszy ... 101415141914196420042012201320142015201620242064211425143014 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20 131 do 20 140 z 38351
  1. #20131

    Domyślnie

    Tak spokojnie. Wiele razy montowane to przez rant i nigdy nic nie popsułem.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #20132

    Domyślnie

    Wewnętrzna część zawsze jest mocniejsza- w końcu przenosi całą siłę z widelca. Niemniej jednak chodzi o to, żeby zwracać uwagę gdzie przykładamy siłę. Czasem lepiej przez łożysko/koronkę. Najważniejsze co można polecić to rozsądek i myślenie, szczególnie w przypadku zastosowania "zamienników" narzędzi. W profesjonalnych narzędziach wszystko idzie jak po maśle- nawet miski wchodzą obie na raz bez przekoszenia.

  3. #20133

    Domyślnie

    Wiadomo, nic na siłę, wszystko młotkiem.
    Ceny profesjonalnej prasy są uzasadnione przy profesjonalnym jej wykorzystaniu. Dla siebie i tylko dla siebie "zamiennik" musi wystarczyć.

    Niestety straciłem dostęp do tokarki, bo wtedy miałbym wytoczone pierścienie dopasowane do misek i byłoby łatwiej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #20134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta

    Niestety straciłem dostęp do tokarki, bo wtedy miałbym wytoczone pierścienie dopasowane do misek i byłoby łatwiej.
    Warto w przyszłości pomyśleć i dorobić końcówki...

  5. #20135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Warto w przyszłości pomyśleć i dorobić końcówki...
    Tylko jak, skoro każde stery mogą mieć to inaczej rozwiązane?
    Jak mój tato jeszcze pracował, to robiłem rysunek techniczny, dawałem część na dopasowanie i robił pod wymiar. Obecnie mógłbym to zlecić i liczyć, że ktoś zrobi dobrze.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #20136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Wiadomo, nic na siłę, wszystko młotkiem.
    Ceny profesjonalnej prasy są uzasadnione przy profesjonalnym jej wykorzystaniu. Dla siebie i tylko dla siebie "zamiennik" musi wystarczyć.

    Niestety straciłem dostęp do tokarki, bo wtedy miałbym wytoczone pierścienie dopasowane do misek i byłoby łatwiej.
    9 dych to sporo, jeśli do jednorazowego użycia. Jednak jak tych operacji mało by być choćby kilka, to już się warto zastanowić.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #20137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Tylko jak, skoro każde stery mogą mieć to inaczej rozwiązane?
    Podobnie jak w profesjonalnych narzędziach- różna średnica aluminiowego insertu który "popycha" miskę. Sprzęt pro też nie jest idealnie dopasowany do profilu miski.

  8. #20138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Podobnie jak w profesjonalnych narzędziach- różna średnica aluminiowego insertu który "popycha" miskę.
    Jak kiedyś dorwę taką pro choinkę, to przynajmniej zapiszę jej wymiary.

    ---

    Tak z zupełnie innej beczki.
    Na kreskę przez Polskę.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #20139

    Domyślnie

    Ciekawe na krechę poleciał
    Nikon Fx

  10. #20140

    Domyślnie

    Cześć!

    To ja jechałem rowerem na krechę przez Polskę

    Związek z forum ma taki, że starym Nikoniarzem jestem (F601, D80, D7200). Konto mam od jakiegos czasu, ale w sumie nigdy jeszcze nie publikowałem tutaj.

    Wszystkie zdjęcia oczywiście Nikosiem D7200 robione.

    Mam zaplanowanych juz 9 pokazów w Polsce: http://korzonek.info/ppr2016/prelekcje/
    Zapraszam na stronę PPR2016 na fb - tam bedą informacje o zbliżających się prezentacjach.

    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 2014 z 3836 PierwszyPierwszy ... 101415141914196420042012201320142015201620242064211425143014 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •