Close

Strona 1862 z 3830 PierwszyPierwszy ... 86213621762181218521860186118621863186418721912196223622862 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 611 do 18 620 z 38298
  1. #18611

    Domyślnie

    Hahaha, że średnio to wiem, i mam to nad siodełkiem jak siedzę

    EDYTA: @shao przy Twoich długich jazdach by się to sprawdziło.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #18612
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Na razie niech wrzuca mozliwosc robienia filmikow z poprzednich jazd bo z tego co zrozumialem dopiero nowo wrzucone akty przemocy rowerowej beda przerabiane i dostane mejla z potwierdzeniem.

  3. #18613

    Domyślnie

    Kto twierdził że soczewki są najlepsze do rowerzowania? Ja to zdolna bestia jezdem. Udało mi się dziś na maratonie jedną zgubić. Pół trasy wybierałem wszystkie możliwe dziury i obijajałem się o wszelkie przydrożne przeszkody. Kategorie dla niewidomych wygrał bym w cuglach. Chyba czas na psa przewodnika. To że na pierwszym zjeździe katapultował mi się bidon i rezerwy mokrego skurczy się radykalnie, to już pikuś. W końcu było tyko +30.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #18614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M_B Zobacz posta
    Dzisiejsza wyprawa się nie udała. W planie było Bielsko -> Katowice -> Bielsko

    Pierwsze 20km weszło niezauważalnie. Później było już gorzej. Jadę sobie spokojnie DDR i jakaś wstrętna baba (tu była to baba) idąca po niej zatrzymuje się i mówi, że nie mogę tędy jechać, po czym blokuje mnie i chamsko spycha na murek. Po kilku wymianach zdań i pomyśle, żeby wezwać Policję, stwierdziłem, że jej odpuszczę bo nie mam czasu (poza tym miała jakieś 80 lat). Potem okazało się, że mój (przynajmniej z założenia) bezawaryjny rower nawala. Zaczął spadać łańcuch, bo rozwalił się napinacz po kontakcie z wcześniej wspomnianym murkiem. Ostrożnie pojechałem dalej. W międzyczasie próba skrócenia łańcucha, ale okazało się, że brakuje lub jest za dużo o pół ogniwa. Z kolejnymi kilometrami jazdy było tylko gorzej. Co chwilę próby naprawy napinacza w jakiś alternatywny sposób, który może zadziała. Najlepsza okazała się metoda z patykiem i taśmą klejącą. Tak dojechałem do Katowic jakieś 30km. Cała trasa się nie zarejestrowała, bo Strava straciła ślad już w Pszczynie. Parę fotek na Stravie. Razem weszło jakieś 70-80km. Wracałem pociągiem.
    niezłe przygody miałeś, a co tej babie dokładnie nie pasowało? nie rozumiała co to DDR i do czego służy ?

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Kto twierdził że soczewki są najlepsze do rowerzowania? Ja to zdolna bestia jezdem. Udało mi się dziś na maratonie jedną zgubić. Pół trasy wybierałem wszystkie możliwe dziury i obijajałem się o wszelkie przydrożne przeszkody. Kategorie dla niewidomych wygrał bym w cuglach. Chyba czas na psa przewodnika. To że na pierwszym zjeździe katapultował mi się bidon i rezerwy mokrego skurczy się radykalnie, to już pikuś. W końcu było tyko +30.
    nie znam się na soczewkach, ..ale może za luźne były
    co też Ci przyszło do głowy, żeby w takim upale maraton jechać, toż piwko, grusza i wszystko w temacie

  5. #18615

    Domyślnie

    Szklana kula mi się spsuła. Sądziłem że aura będzie typowa dla tego lata. Czyli gwiździ, pi. . . . zi i pada. A tu masz ci los, piekarnik.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #18616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    niezłe przygody miałeś, a co tej babie dokładnie nie pasowało? nie rozumiała co to DDR i do czego służy ?
    Nie mam pojęcia. Mówiła, że nie mogę tędy jechać, bo ona tu idzie...

  7. #18617

    Domyślnie

    Z tymi soczewkami to obstawiałbym złe dobranie rozmiaru i/ lub krzywizny. Noszę soczewki od prawie 20 lat i nie zdarzyło mi się zgubić ani jednej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #18618
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Moze masz zepsute...

    Ja tez nie zgubilem ale jezdzilem dwa razy

  9. #18619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Z tymi soczewkami to obstawiałbym złe dobranie rozmiaru i/ lub krzywizny. Noszę soczewki od prawie 20 lat i nie zdarzyło mi się zgubić ani jednej.
    To staż mam podobny, może nawet dłuższy. Udało mi się zgubić dwa razy. Kilkadziesiąt lat temu na basenie (się wypłukała bo tych śmiesznych byli nie założyłem), co mnie nie zdziwiło. I drugi raz wczoraj na rowerze.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  10. #18620

    Domyślnie

    No i się Bartosz roztrzaskał A wczoraj świetnie mu poszło...
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

Strona 1862 z 3830 PierwszyPierwszy ... 86213621762181218521860186118621863186418721912196223622862 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •