Close

Strona 1329 z 3839 PierwszyPierwszy ... 3298291229127913191327132813291330133113391379142918292329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 281 do 13 290 z 38381
  1. #13281

    Domyślnie

    Jak popada (a raczej się zanosi) to gorzej będą miały ostatnie sektory ;> ale chyba lepiej jechać po mokrym i w deszczu jak w 35 upale
    Nikon Fx

  2. #13282
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    U mnie jutro ma byc 36 i czuc jak 47st. Do tego ma trzasnac burza po drodze... bedzie ciekawie. Moze wezme Gianta zamiast czarnego przecinaka.

  3. #13283

    Domyślnie

    Dla Polski na jutro zapowiadają ogólny tajfun Halusia.
    Mam na jutro zaplanowane szwędanie się po krajobrazie (co prawda nie na rowerze), i zastanawiam się, jak to będzie, bo wg prognoz może być różnie i niekoniecznie ciekawie.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  4. #13284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mancini Zobacz posta
    J

    I jeszcze jedno nie daj sobie wcisnąć za dużego roweru, mi przy moich 180 cm wielu sprzedawców polecało L, jednak z wszystkich co siedziałem i jeździłem M była najlepsza ( zaraz usłyszysz, że musisz być odpowiednio wyciągnięty na ramie a mostek i kiere można zmienić )
    przyglądam się dokładnym rozmiarom Scotta Geniusa w porównaniu do mojego obecnego Cube i wychodzi rzeczywiście najbliżej jest rozmiar M, z ciekawości porównałem też wymiary Scotta Sparka (co mi gość w przez telefon polecał) i tu zupełnie inaczej jest ten rower skrojony, stack ma bardzo mały (by przytoczyc tylko jeden przykład z rozmiarówki "M" Genius 77cm, Spark 60,6cm różnica kolosalna sic!

  5. #13285

    Domyślnie

    Dlatego nie kupuj roweru bez przymiarki i jazdy próbnej, masz fajna kwotę do wydania na rowerek wiec wydaj mądrze.

    I czemu sie uparłeś na tego scotta, do wyboru masz speca cambera ( 110 lub 120 mm zawieszenia ) lub stumpjumper fsr (130), treka fuela (120) lub superflay fs (100), giant anthem (100)
    Musi to być 130 mm zawieszenia ??

    Jak już kupować w ciemno to zobacz ofertę canyona na nerva lub spectrala ( sprzętowo wyjdzie najlepiej a opinie rowerki maja dobrą )
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    Blog

  6. #13286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    ten Kross sprzed kilku lat, miał (dokładnie nie pamiętam 70,5 albo 71st) + te pozostałe elementy, które wypisałem, powodowały chęć katapultowania mnie przez kierę, przy każdej nadarzającej się okazji (mały dołek, przejazd przez strumień, każda poprzeczna rynienka etc.) .
    Każde pół stopnia w dół w geometrii główki stanowi już różnicę (zawodowi riderzy górscy wyczuwają różnicę każdego ćwierć stopnia
    Popracuj nad techniką bo może być mało i 65 stopni...
    Owszem, ktoś kto jeździ dużo i na różnym sprzęcie wyczuwa "pół stopnia", ale to nie jest tak, że jak wybierzesz inny kąt to od razu rower będzie w terenie jechać jak po asfalcie...

  7. #13287

    Domyślnie

    A ja mam dylemat, zmieniam wiekowego TREKa na coś nowszego. I nie wiem czy full czy HT. Pośmigałem obydwoma, ale nadal mam dylemat... ehh.... Jedyne czego jestem pewien to, że kółka 29" w obu przypadkach.

  8. #13288

    Domyślnie

    Może skoncentruj się na powodach dylematu to może będzie łatwiej wybrać... Niewiele napisałeś by cokolwiek móc doradzić.

  9. #13289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Może skoncentruj się na powodach dylematu to może będzie łatwiej wybrać... Niewiele napisałeś by cokolwiek móc doradzić.
    Bo i tak decyzję muszę podjąć sam :/ Jeden i drugi wybór ma plusy i minusy... Full daje lepszy komfort, z kolei w HT będę miał trochę lepszy osprzęt (w danym przedziale cenowym) i teoretycznie mniejsze koszty ew. serwisu. Obecnie śmigam 60% asfalt, 40% las itp., więc teoretycznie chyba HT ma większy sens. Ale z kolei zakup fulla może zmotywować by pośmigać w cięższym terenie.
    Aha, mam możliwość testowania i jeździłem na zmianę na fullu i HT, i wcale moje dylematy nie zostały rozwiane. Na fullu niby fajnie, ale na HT też DDD
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 24-07-2015 o 20:41

  10. #13290

    Domyślnie

    Z takim podejściem to chyba nikt nie jest Ci w stanie doradzić I nie piszę złośliwie bo takie fakty. Wad i zalet jesteś świadom, także pozostaje dopasować priorytety. Aha, i na osprzęt można lekko przymknąć oko- i tak się zużyje także będzie można kupić lepszy

Strona 1329 z 3839 PierwszyPierwszy ... 3298291229127913191327132813291330133113391379142918292329 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •