Close

Strona 10 z 3808 PierwszyPierwszy ... 8910111220601105101010 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 38079
  1. #91

    Domyślnie

    No to prawie ostatnie pytanie już . Co sądzicie o tym modelu?
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  2. #92
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    No to prawie ostatnie pytanie już . Co sądzicie o tym modelu?
    Całkiem, całkiem. Sugerowałbym Ci spróbowanie jazdy z pedałami SPD. Niestety trzeba wtedy troszkę kasy na buty wydać i nauczyć się odpinać nogi w odpowiednim czasie ( ), ale jak już się człowiek przyzwyczai, to wygoda i efektywność pedałowania nie ma sobie równych.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #93

    Domyślnie

    ja dzisiaj przejechałem większy dystans niż ostatnio i boli mnie siodełko Ale dobrze jest! Niestety, w ciągu dnia nie miałem więcej czasu na pedałowanie a teraz nie mam siły. Może jak jutro się uwinę sprawnie z naprawą samochodu, to pojadę się GDZIEŚ przejechać
    Pursue happiness with diligence

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Całkiem, całkiem. Sugerowałbym Ci spróbowanie jazdy z pedałami SPD. Niestety trzeba wtedy troszkę kasy na buty wydać i nauczyć się odpinać nogi w odpowiednim czasie ( ), ale jak już się człowiek przyzwyczai, to wygoda i efektywność pedałowania nie ma sobie równych.
    No to prawdopodobnie wybór padnie na tą sztukę .
    SPD? A tak po polsku?
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  5. #95

    Domyślnie

    podejrzewam, że pedały z zatrzaskiem.
    Pursue happiness with diligence

  6. #96

    Domyślnie

    Tak też podejrzewam , ale jak mogę, to lubię posłuchać mądrzejszych. Oczywiście zacząłem sam szukać i znalazłem np. coś takiego.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    , to lubię posłuchać mądrzejszych.
    To ja się usunę w kąt i sam chętnie poczytam
    Pursue happiness with diligence

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    Tak też podejrzewam , ale jak mogę, to lubię posłuchać mądrzejszych. Oczywiście zacząłem sam szukać i znalazłem np. coś takiego.
    i o to chodzi, tyle że dziś mamy "20 lat później" ... no 12-scie dokładnie

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    Tak też podejrzewam , ale jak mogę, to lubię posłuchać mądrzejszych. Oczywiście zacząłem sam szukać i znalazłem np. coś takiego.
    Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze.
    Jeżdżę takim 'cudakiem' (przerobiony góral na treking) głównie po szosie (ok 35 km dziennie) - bo przypomniały się lata 60-te, gdy w LZS jeźdiło się na 'Maratonach' i Favoritach. Wiadomo jakie wtedy były pedały - z noskami. Mam takie do dziś: wybrane z wielu 'Adidasy' (dopasowane do nogi) idealnie wchodzą w takie noski. Pojadę gdzieś dalej, to i przejść po lesie można i złapać jakieś ujęcie krajobrazu... A SPD ? Pedały jakie są, każdy widzi - ale buty - trzeba dokupić (anuż tego typu nie będzie do mojej stopy zbyt wygodny ?). A moje 'Adidasy' - malina !

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    A SPD ? Pedały jakie są, każdy widzi - ale buty - trzeba dokupić (anuż tego typu nie będzie do mojej stopy zbyt wygodny ?). A moje 'Adidasy' - malina !

    Pzdr.
    bedzie bedzie - do systemu SPD produkowane sa nawet sandały plus cała gama butów trekkingo i adidaso-podobnych. Nie musisz zaraz kupować carbonowych ścigaczy w których nie ma nawet milimetra luzu - to zostawiamy profesjonalistą

Strona 10 z 3808 PierwszyPierwszy ... 8910111220601105101010 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •