Close

Strona 1433 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4339331333138314231431143214331434143514431483 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 321 do 14 330 z 14993
  1. #14321

    Domyślnie

    Pytanie do właścicieli iPhonów w sieci play - czy macie problemy tak jak ja z iphonem7 i teraz z iphonem X - od czasu do czasu telefon mimo ze pokazuje zasięg sieci jest głuchy. Tzn nie da się z niego zadzwonić ani dodzwonić. Wydaje mi się ze dzieje się to w momencie przełączania kiedy sieciami. Ktoś coś?


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  2. #14322

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    Pytanie do właścicieli iPhonów w sieci play - czy macie problemy tak jak ja z iphonem7 i teraz z iphonem X - od czasu do czasu telefon mimo ze pokazuje zasięg sieci jest głuchy. Tzn nie da się z niego zadzwonić ani dodzwonić. Wydaje mi się ze dzieje się to w momencie przełączania kiedy sieciami. Ktoś coś?


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    To problem sieci a nie z telefonem

  3. #14323

    Domyślnie GSM, wybór telefonu, smartfonu, porady itp.

    Wiem, iPhone 7 nawet mi w cortlandzie wymienili, ale nic to nie dało. Teraz na x to samo. Wcześniej miałem samsunga s7 i ten problem nie występował. Stad moje pytanie czy ktoś tak ma i jakie jest na to leczenie, muszę mieć jakieś konkrety z którymi uderzę do Play’a.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #14324

    Domyślnie

    Najlepsza rada to zmienic siec.

  5. #14325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    Wiem, iPhone 7 nawet mi w cortlandzie wymienili, ale nic to nie dało. Teraz na x to samo. Wcześniej miałem samsunga s7 i ten problem nie występował. Stad moje pytanie czy ktoś tak ma i jakie jest na to leczenie, muszę mieć jakieś konkrety z którymi uderzę do Play’a.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    a sprawdzałeś czy problem występuje przy ustawionej na sztywno sieci?
    może iOS ma problem w przełączeniu między sieciami?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  6. #14326

    Domyślnie

    Siema

    Umowa w Play zmierza ku końcowi. Stoję przed kilkoma wyborami. Czy przypadkiem nie ewakuować się do innego operatora, czy ewentualne przedłużenie umowy bądź przeniesienie numeru brać z telefonem. Przeglądałem oferty w Play i przedłużając umowę szału nie ma. Macie jakieś doświadczenia z ostatniego czasu? Może zasugerujecie na co zwrócić jeszcze uwagę.
    Kolejna rzecz to telefon. Co warto teraz wybrać? Obecnie używam S6 Galxy Edge. Myślę też nad zmianą telefonu.
    Kanał YT ​? ??​

  7. #14327
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie znam dobrej oferty razem z fonem, więszość jest tak skalkulowana że wychodzi bardzo drogo, co do abonamentu to jak masz inne usługi jak tv i net stacjonarny to orange wychodzi tanio.
    Co do samego fona to ja już od czterech lat tylko chińskie budżetowce używam, niczym to nie odstaje od "markowych" fonów, no chyba że musi być szajsung lub ajfon to wtedy nie ma wyjścia.
    Fajne są huaweye te nowe, miałem w ręce p20 i śmiało można to brać.

  8. #14328

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Siema

    Umowa w Play zmierza ku końcowi. Stoję przed kilkoma wyborami. Czy przypadkiem nie ewakuować się do innego operatora, czy ewentualne przedłużenie umowy bądź przeniesienie numeru brać z telefonem. Przeglądałem oferty w Play i przedłużając umowę szału nie ma. Macie jakieś doświadczenia z ostatniego czasu? Może zasugerujecie na co zwrócić jeszcze uwagę.
    Kolejna rzecz to telefon. Co warto teraz wybrać? Obecnie używam S6 Galxy Edge. Myślę też nad zmianą telefonu.
    a jest CI potrzebny abo?
    rozejrzyj się za ofertami kartowymi bo często ostatnimi czasy karty mają lepsze warunki niż abo
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #14329

    Domyślnie

    Abonament nie jest koniecznością.
    Chce właśnie odejść od Szajsunga. Przed S6 miałem Nexusa. Teraz już jego następca nie wychodzi tak korzystnie cenowo jak kilka lat temu.
    Przeglądałem Xaiomi, ale jakoś nie bardzo nie wiem na jakim modelu warto się skupić.
    Huawei mnie całkowicie nie przekonuje.
    Kanał YT ​? ??​

  10. #14330
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Pytanie czy ma to być u nas zakup, gwarancja itd, jeśli nie musi być to może taki http://www.umidigi.com/page-umidigi_z2_overview.html ?

Strona 1433 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4339331333138314231431143214331434143514431483 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •