Close

Strona 930 z 1500 PierwszyPierwszy ... 43083088092092892993093193294098010301430 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 291 do 9 300 z 14993
  1. #9291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    P.S.
    Na razie próbuję dojść dlaczego żaden Samsung (4 różne modele) nie odbiera zdjęć jako załączniki w wiadomościach - choć dwa iPhone5 bez problemu sobie takie rzeczy przesyłają.
    Pobrane dane konfiguracyjne od operatora?

  2. #9292

    Domyślnie

    Szajsungi małżowiny mojej oraz ojca odbierają zdjęcia w MMSach z jajfona. W drugą stronę też działa. Coś masz źle skonfigurowane. Stawiam, że iPhone'a. Jeżli iPhone'y między sobą przesyłają wiadomości multimedialne, mogą to robić przez iMessage, czyli przez japcokowy mechanizm przesyłania wiadomości, dlatego działa, bo to nie wymaga konfiguracji pod operatora, a jedynie dostępu do sieci np. przez fifirifi.

  3. #9293

    Domyślnie

    Ale konfiguracja operatora zazwyczaj wymaga tylko wyjęcia i ponownego włożenia baterii i karty sim.Po tym przychodzi sms konfiguracyjny.

  4. #9294

    Domyślnie

    Pierwsze słyszę... Poza tym wyjęcie baterii z iPhone'a może być dosyć kłopotliwe...

  5. #9295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Pierwsze słyszę... Poza tym wyjęcie baterii z iPhone'a może być dosyć kłopotliwe...
    Mi z Play zarówno na IP jak i Samsungi przyszła wiadomość konfiguracyjna. Na Samsungi za każdym razem po aktualizacji oprogramowania od zera.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #9296

    Domyślnie

    Wkoncu google wprowadzilo lokalizator telefonu/tabletu

    https://www.google.com/android/devicemanager

    Mozna namierzyc tel z dokladnoscia do kilkudziesieciu metrow. Jak sie zgubi w domu mozemy zdalnie wlaczyc dzwonek na maksymalnej glosnosci, jak ktos ukradnie to mozna wymazac z telefonu wszystkie dane czy zmienic kod blokowania ekranu.

    (tak wiem, ze ajfony maja to od dawna, a na androida jest masa programow co robia to samo, a nawet wiecej. fajnie, ze wkoncu sam google sie obudzil i wprowadzil taka funkcjonalnosc)
    Ostatnio edytowane przez qualin ; 08-08-2013 o 10:39
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  7. #9297

    Domyślnie

    od dawna było to możliwe, ale tylko przez Google Apps Device Policy, niestety tylko dla firm, które firmową pocztę mają na gmailu.
    tam dodatkowo jest blokownie telefonu, kasowanie danych (reset do ustawień fabrycznych), no i dzwonek, z czego parę razy korzystałem, jak posiałem gdzieś telefon
    teraz widzę, że zrobili dla ogółu
    fajna rzecz
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #9298
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    Wkoncu google wprowadzilo lokalizator telefonu/tabletu

    https://www.google.com/android/devicemanager

    Mozna namierzyc tel z dokladnoscia do kilkudziesieciu metrow. Jak sie zgubi w domu mozemy zdalnie wlaczyc dzwonek na maksymalnej glosnosci, jak ktos ukradnie to mozna wymazac z telefonu wszystkie dane czy zmienic kod blokowania ekranu.

    (tak wiem, ze ajfony maja to od dawna, a na androida jest masa programow co robia to samo, a nawet wiecej. fajnie, ze wkoncu sam google sie obudzil i wprowadzil taka funkcjonalnosc)
    Szkoda, ze to dziala tylko wtedy jak jesteś on-line, bo wystarczy, ze złodziej zmieni karte sim i już po ptokach (wywali sie konto google, wiec złodziej nie wpisze naszego hasła bo go nie zna).

    PS: Na HOX działa, na WildfireS i Desire również.
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

  9. #9299

    Domyślnie

    Wlasnie to zainstalowalem i dziala. Niektorzy skarzyli się, że nie działa zdalne dzwonienie, ale na moim N4 wszystko jest ok. Nie ma się co jednak dziwić, skoro to telefon ze stajni Google.

  10. #9300

    Domyślnie

    Borys, ktoś już ukradł Twój pomysł z betoniarką od 4:15
    http://www.youtube.com/watch?v=NjtdS8p8Vw0
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

Strona 930 z 1500 PierwszyPierwszy ... 43083088092092892993093193294098010301430 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •