Close

Strona 52 z 1500 PierwszyPierwszy ... 2425051525354621021525521052 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 14993
  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Hmm... Jeżeli to tylko kwestia błędnie wyświetlanego wskaźnika, to skąd zrywanie połączeń?
    Wydaje mi się że to taka marketingowa gadka-szmadka aby twarz zachować. Każdym wytłumaczeniem da się odpowiednio klienta uspokoić. Teraz mamy wzmożoną aktywność plam na słońcu (czy cośtam podobnego), dobrze że nie wpadli na to aby w ten argument przytaczać...


  2. #512
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Ja na razie nie mam zadnych problemow. Ani zoltych przebarwien ani zrywania polaczec. Najwyzej kupie sobie:

    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  3. #513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejms Zobacz posta
    Ja na razie nie mam zadnych problemow. Ani zoltych przebarwien ani zrywania polaczec.
    Co może wskazywać na wadliwe partie tych urządzeń.
    Może jesteś szczęściarzem który nabył ajfona już po cichym upgrejdzie (bynajmniej nie softu a hardware'u - jakaś mała zmiana konstrukcyjna)


  4. #514
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roofman Zobacz posta
    Co może wskazywać na wadliwe partie tych urządzeń.
    Może jesteś szczęściarzem który nabył ajfona już po cichym upgrejdzie (bynajmniej nie softu a hardware'u - jakaś mała zmiana konstrukcyjna)
    Nabylem go w dniu premiery. Moze po prostu nie szukam na sile problemow tylko go uzywam.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  5. #515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejms Zobacz posta
    Nabylem go w dniu premiery. Moze po prostu nie szukam na sile problemow tylko go uzywam.
    Znaczy według marketingu appla jesteś zimnym suchorękim bandytą


  6. #516

    Domyślnie

    Ja za rok 4G zapewne nabędę więc choroby wieku dziecięcego powinny być usunięte, narazie będę się cieszył z użytkowania 3GS na OS4
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #517
    Oszczędny w słowach Awatar Krzysq
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Mirosławiec/Szczecin
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Ja za rok 4G zapewne nabędę więc choroby wieku dziecięcego powinny być usunięte, narazie będę się cieszył z użytkowania 3GS na OS4
    Nie masz problemów z tym softem? Ja cały czas waham się przed aktualizacją.
    Canon 50D | C50 1.4 | EX 580 II | Crumpler MT 5500

  8. #518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysq Zobacz posta
    Nie masz problemów z tym softem? Ja cały czas waham się przed aktualizacją.
    Doskonale sie sprawdza. Moj 3gs jest o wiele szybszy niz na poprzednim sofcie a opcja katalogów jest zbawienna dla duzej ilosci aplikacji w tel. Polecam 4.0

  9. #519

    Domyślnie

    Rowniez pozwole sobie odpowiedziec zamiast Roberta. Osobiscie problemow nie mam, nie zauwazylem by telefon zwolnil czy cos w tym rodzaju. Uwielbiam foldery - tego przede wszystkim mi brakowalo w poprzedniej wersji. Multitasking dziala jak powinien jesli aplikacja to wspiera. Ogolnie jestem zadowolony, iBook moglby tylko oferowac wiekszy wobor ksiazek
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 07-07-2010 o 00:16
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #520

    Domyślnie

    Ja nie polecam iOS4 na 3G. Jednak za słaby sprzętowo jest ten aparat i wyraźnie zamula. Chętnie bym wrócił do 3.2, ale nie wiem, jak...

Strona 52 z 1500 PierwszyPierwszy ... 2425051525354621021525521052 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •