Close

Strona 503 z 1500 PierwszyPierwszy ... 34034534935015025035045055135536031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 021 do 5 030 z 14993
  1. #5021

    Domyślnie

    Cóż, takie warunki oświetleniowe na ogół nie są problemem dla żadnego aparatu, więc nie wiem z czego tu się cieszyć?

  2. #5022

    Domyślnie

    z tego, że zrobił to telefon a nie aparat???
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  3. #5023

    Domyślnie

    Fotografia ślubna też się powoli przenosi na iphona
    http://www.professionalphotographer....ography?mid=50
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #5024
    m3
    Gość

    Domyślnie

    Nieważne czym. Ważne kto

  5. #5025
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michal1993 Zobacz posta
    Nieważne czym. Ważne kto
    Nieważne czym. Nieważne kto. Ważne jak.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #5026
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Wybór operatora GSM. Kończy mi sie w kwietniu umowa z Orange.
    10 lat byłem w Erze. Żadnych profitów przy przedłużaniu umowy. Poszedłem do Orange (przeniosłem oczywiście numer) na 2 lata. Do kogo teraz iść? (czy zostać w Orange?).
    Dzwonią do mnie z Playa i oferta minut wygląda (zdecydowanie) najlepiej ale podobno sa kłopoty z .... telefonowaniem !
    Ktoś ma 2 telefony, służbowy w playu i prywatny w T-mobile. Używając telefonu z Playa nie może się dodzwonić na niektóre numery. Jest komunikat, że nie ma takiego numeru. Bierze więc tel T-mobile i dzwoni na te numery, które niby wg Playa nie istnieją
    Tak mnie poinformował kolega (któremu wierzę), podobno na jakimś forum motocyklowym taki wątek ktoś postawił i inne osoby potwierdzają, że bywa taki problem w Playu. Czy wy cos wiecie na ten temat? Czy to czarny PR ?
    Jeśli nie Play to wrócic do Ery czy spróbować Plusa?
    Chcę sporo minut w abonamencie, w tym trochę MB na połaczenia z netem. Abonament w okolicach 100 zł.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #5027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Dzwonią do mnie z Playa i oferta minut wygląda (zdecydowanie) najlepiej ale podobno sa kłopoty z .... telefonowaniem !
    Z telefonowaniem w Play miałem problem do momentu ustawienia sieci na 2G -od tamtej pory idealnie.
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  8. #5028
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Bym dobrze zrozumiał - na 2G OK, na 3G - kicha? No ale łączenie z netem to raczej w 3G
    Ja teraz korzystam też tylko z 2G (wiele dłużej trzyma akku) , ale nie mam neta w komórce (w sensie abonamentu), tylko mam osobny modem. Zresztą mam 2 modemy - w orange i w ..playu
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #5029
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ja już jakiś czas jestem w Play Fresh. Olałem abonament. Dzwoniący do mnie ładują mi bezpłatne minuty, a w Playu mam do wszystkich za darmo. Oszczędności jakie mi to daje w skali roku to ok. 2500 zł na trzech aktywnych kartach. Cyba warto.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #5030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Bym dobrze zrozumiał - na 2G OK, na 3G - kicha? No ale łączenie z netem to raczej w 3G
    Ja teraz korzystam też tylko z 2G (wiele dłużej trzyma akku) , ale nie mam neta w komórce (w sensie abonamentu), tylko mam osobny modem. Zresztą mam 2 modemy - w orange i w ..playu
    Na 3G miałem problem z normalnymi rozmowami. Mieszkam w tak zabawnym miejscu, że podczas rozmowy musiałem stać odpowiednio przekrzywiony, nie ruszać się -zależnie od pory dnia, lub ilości bakterii, albo cholera wie czego -raz było lepiej w kuchni, raz w pokoju przy oknie.......... szlag mnie trafiał.
    Po przełączeniu na 2G (a jeszcze warto wymusić używanie np. tylko nadajników Plusa) jest super -mogę gadać z dowolnego miejsca. A jak potrzebuję szybszego internetu (i akurat jest zasięg odpowiedni) to po prostu jedno kliknięcie (widget) przełącza mi telefon w 3G.
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

Strona 503 z 1500 PierwszyPierwszy ... 34034534935015025035045055135536031003 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •