Close

Strona 5 z 1500 PierwszyPierwszy ... 3456715551055051005 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 14993
  1. #41

    Domyślnie

    Jak zrozumiałem, chciałbyś na tym iPadzie poczytać - z rozpędu założyłem, że chodzi o książki, w dodatku dostępne w Polsce

  2. #42

    Domyślnie

    ale wiesz o ograniczeniach np. w edytowaniu plików itd? Przykład - http://komorkomania.pl/2010/04/13/pa...ziem-do-pracy/ ?
    brak USB (imho to baaardzo poważna wada)?
    imho to tylko modny gadżecik a nie urządzenie do wygodnego pracowania. iPhone zresztą jest taki sam...

    do książek imho lepszy normalny czytnik ebooków - nie będzie meczyć tak oczu.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kiemlo Zobacz posta
    Jak zrozumiałem, chciałbyś na tym iPadzie poczytać - z rozpędu założyłem, że chodzi o książki, w dodatku dostępne w Polsce
    Wszystko będzie. W Polsce też. Tylko oczywiście później.
    Przyszłościowo myślę, że produkty iPadopodobne bardzo się rozwiną. Monitor na biurku zapewne będzie zajmował miejsce w coraz mniejszej ilości domów. Myślę, że Apple znow nieźle trafiło.

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    ...brak USB (imho to baaardzo poważna wada)?
    imho to tylko modny gadżecik a nie urządzenie do wygodnego pracowania. iPhone zresztą jest taki sam....
    Poczekaj poczekaj. Zobaczymy jak będzie wyglądał iPad za rok.
    Edit:
    Co do iPhona. To zależy jak się chce go wykorzystywać. Uważam, że te urządzenia się znakomicie sprawdzają. Akurat mam Nokię - ale idea podobna. Pamiętaj, że zaczęło się od tego, żeby mieć telefon. Teraz w tym maleństwie mam telefon, budzik, kalendarz z przypomnieniami, bazę adresową, nawigację, radio, dyktafon, odtwarzacz muzyczny, jak potrzeba to dostęp do netu, poziomicę do ustawienia aparatu, zegar ciemniowy, skypea itd...
    Gadżecik? Wolne żarty...
    Ostatnio edytowane przez samek ; 15-04-2010 o 18:42

  4. #44

    Domyślnie

    przywoływanie komórkomanii nie jest akurat żadnym argumentem, jak oglądam ich testy i recenzje to śmiać mi się chce. "Profesjonaliści" w każdym calu
    Zbędny

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Czyli wracam ze szkoły i wywalam to z plecaka na biurko. W domu w powietrzu fruwa net więc już schodzą maile. Fotki też tam mam bo mi to wystarczy. Net w fotelu też się fajnie przegląda. Wieczorem w łóżku z wirtualnej biblioteki biorę książkę i paluszkiem przewracam stronę po stronie. Albo ściągam film. Albo słucham muzy przez słuchawki. I jak znam życie to jeszcze to rozwiną w przyszłości...
    Tylko tak na dobrą sprawę opisałeś wszystko co mogę zrobić na pierwszym z brzegu netbooku z masą dodatkowych opcji i funkcji. Choćby wspomniany brak usb czy problemy z plikami o których to wspomniał przedmówca... a daję głowę, że to tylko początek listy trudności jakie napotka użytkownik ajpada...
    Bateria na samym wi-fi też pociągnie znacznie dłużej niż wspomniane wcześniej 3-4h.
    Zatem nie rozumiem zachwytów nad tym urządzeniem, skoro za te same pieniądze mam wypaśnego netbooka rozkładającego Ipada funkcjonalnością na łopatki...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Tylko tak na dobrą sprawę opisałeś wszystko co mogę zrobić na pierwszym z brzegu netbooku z masą dodatkowych opcji i funkcji. Choćby wspomniany brak usb czy problemy z plikami o których to wspomniał przedmówca... a daję głowę, że to tylko początek listy trudności jakie napotka użytkownik ajpada...
    Bateria na samym wi-fi też pociągnie znacznie dłużej niż wspomniane wcześniej 3-4h.
    Zatem nie rozumiem zachwytów nad tym urządzeniem, skoro za te same pieniądze mam wypaśnego netbooka rozkładającego Ipada funkcjonalnością na łopatki...
    Ależ oczywiście masz rację.
    A przy okazji zerkniemy na rynek tych urządzen za rok i zobaczymy do czego doszło.

  7. #47

    Domyślnie

    Pewnie też masz rację ale skupmy się na tym co mamy obecnie - a póki co to na polskich półkach nie ma jeszcze nawet IPada 1
    Producenci netbooków też nie śpią...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #48

    Domyślnie

    mimo wszystko podejrzewam, iż cena w PL zabije już na samym starcie obstawiam jakieś 600 zł więcej niż USA.
    Zbędny

  9. #49
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    Żeby nie było tak:

    "iPad mi pad na dobre i co z niego zrobić teraz da się?
    Może pod myszkę podkładkę, lub żonie nowoczesną tasze"

    Serio mówiąc, fajny gadżet
    I tyle
    Jeśli ktoś lubi gadżeciki to będzie jak znalazł
    Jednak wyższość lapów, nawet tych z 10" matrycą jest znacząca...
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  10. #50

    Domyślnie

    To nie jest komputer, to jest terminal internetowy. Od tego trzeba zacząć. Nie wiem dlaczego ludzie na siłe chcą robić z niego komputer, skoro samo apple kieruje go w inny target. To ma byc wygodny dodatek do stacji na ktorej pracujesz. Chcesz sie wieczorem zrelaksować lub w podróży samolotem/pociągiem oglądnąc film czy poczytać książkę? Do tego właśnie owe urządzenie trzymające na baterii o wiele dłużej niż jakikolwiek komputer.

    Prawda taka że iPady, iPody i iPhony + iTunes i AppStore to jedno specyficzne zależne od siebie i uzupełniające się środowisko, możnaby powiedzieć "ekosystem" Polska jeszcze jest daleko w tyle ale amerykanin, kupując iPada ma jednocześnie dostęp do przeogromnej składnicy filmów, muzyki, książek. Nikt sie tam nie martwi że nie odpali divixa, bo po prostu kupi lub wypożyczy film czy książkę w iTunes.

    Powiem jeszcze raz, to jest terminal, klient sieci, nie stacja robocza.

    PS ostatnio widzialem na youtubie film gdzie chłopaki z jakiegoś tuningowego warsztatu w stanach wsadzili ipada do samochodu w miejscu radia. Wygladalo to genialnie. Cała biblioteka muzyczna w samochodzie dostepna z ekratu dotykowego. Niech tylko da sie podlaczyc zewnetrzny gps pod to to bedzie idealna baza pod naprowadzanie.
    Ostatnio edytowane przez lookash ; 15-04-2010 o 22:30
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

Strona 5 z 1500 PierwszyPierwszy ... 3456715551055051005 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •