Close

Strona 4 z 1500 PierwszyPierwszy ... 2345614541045041004 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 14993
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    W sam raz dla Amerykanów (bez urazy dla nich).
    To jest kolejny produkt Apple, który ma się sprzedawać i zarabiać krocie po sprzedaży. Sens istnienia schodzi na drugi plan. Dla mnie fajny gadżet i tyle. Osobiście nie kupię.
    Nie zgodzę się. I z opinią o Amerykanach i o iPadzie.
    Moja córka to widzi tak:
    Czyli wracam ze szkoły i wywalam to z plecaka na biurko. W domu w powietrzu fruwa net więc już schodzą maile. Fotki też tam mam bo mi to wystarczy. Net w fotelu też się fajnie przegląda. Wieczorem w łóżku z wirtualnej biblioteki biorę książkę i paluszkiem przewracam stronę po stronie. Albo ściągam film. Albo słucham muzy przez słuchawki. I jak znam życie to jeszcze to rozwiną w przyszłości...

  2. #32

    Domyślnie

    Tak sobie pomyślałem, co w ciągu ostatniego tygodnia robiłem na komputerze?
    I... poza obróbką zdjęć wszystko da się bez problemu i nie mniej wygodnie zrobić na Ipadzie.
    Oczywiście z założenia Ipad musi być dodatkowo, a nie zamiast komputera.

    Od poniedziałku jestem w San Francisco, zajrzę do Apple store'a i kto wie?
    A jak się nie spodoba, to sprzedam na allegro i pewnie nie stracę...

    Pozdrawiam
    Tomek...
    DX i m43.

  3. #33
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Nie zgodzę się. I z opinią o Amerykanach i o iPadzie.
    Moja córka to widzi tak:
    Czyli wracam ze szkoły i wywalam to z plecaka na biurko. W domu w powietrzu fruwa net więc już schodzą maile. Fotki też tam mam bo mi to wystarczy. Net w fotelu też się fajnie przegląda. Wieczorem w łóżku z wirtualnej biblioteki biorę książkę i paluszkiem przewracam stronę po stronie. Albo ściągam film. Albo słucham muzy przez słuchawki. I jak znam życie to jeszcze to rozwiną w przyszłości...
    Ja to napisałem w kontekście, ze "coraz rzadziej patrzymy w gwiazdy". Lubię tech-nowinki, ale coraz częściej świadomie odrzucam fakt ich istnienia.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek... Zobacz posta
    Tak sobie pomyślałem, co w ciągu ostatniego tygodnia robiłem na komputerze?
    I... poza obróbką zdjęć wszystko da się bez problemu i nie mniej wygodnie zrobić na Ipadzie.
    Oczywiście z założenia Ipad musi być dodatkowo, a nie zamiast komputera...
    Otóż to. Rzesza krytyków patrzy przez swój pryzmat. A tymczasem większość (śmiem twierdzić) komputer w dotychczasowej postaci nie jest w ogóle potrzebny. I tu się chyba nie zgodzę, że iPad to dodatek do i tak obecnego kompa.

  5. #35

    Domyślnie

    jako coś pomiędzy laptopem 17 cali i iphone apple myślę, że dobrze trafiło. Dla mnie dużą zaletą jest niewątpliwie bateria, która długo trzyma, multi dotyk i jakość wyświetlania.
    Zbędny

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Ja to napisałem w kontekście, ze "coraz rzadziej patrzymy w gwiazdy". Lubię tech-nowinki, ale coraz częściej świadomie odrzucam fakt ich istnienia.
    A to absolutnie zgoda. Właśnie dlatego od roku uparcie z powrotem dostrzegam gitarę i książki

  7. #37

    Domyślnie

    ja nie mam nic przeciwko tradycyjnym książkom itp ale np jadąc na zjazd na uczelnię po co mam zabierać 10 kg makulatury (przepisy, skrypty itp) skoro mogę to w formie elektronicznej mieć przy sobie ważące 700 g i pod ręką. Netbook się nie sprawdza bo bateria góra 3 lub 4 h wytrzyma, na iphonie nie jest to najwygodniejsze bo ma mały ekran. Także to jest dobre rozwiązanie wg mnie.
    Zbędny

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Otóż to. Rzesza krytyków patrzy przez swój pryzmat. A tymczasem większość (śmiem twierdzić) komputer w dotychczasowej postaci nie jest w ogóle potrzebny. I tu się chyba nie zgodzę, że iPad to dodatek do i tak obecnego kompa.
    Tylko niektórych rzeczy nie da się zrobić na Ipadzie, np filmy muszą być w odpowiednim formacie, nie wiadomo jak będzie z obsługą plików archiwów, z możliwością dodawania ściągniętej muzyki do biblioteki Ipada itp.
    Jeśli Ipad miałby być jako jedyny, to musiałby mieć MacOs-a.
    Ale dla mojej żony powinien być wystarczający, a kiedy trzeba, to podłącze go do swojego Macbooka.

    Pozdrawiam
    Tomek...
    DX i m43.

  9. #39

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że warto poczekać chwilę, bo konkurencja nie śpi i wkrótce będą dostępne podobne urządzenia z Windows i Androidem (HP, Dell).

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Wieczorem w łóżku z wirtualnej biblioteki biorę książkę i paluszkiem przewracam stronę po stronie.
    Nie tak prędko. To nie jest e-ink, więc może nie być obojętny dla oczu.

    Ale i tak pewnie dużo na nim nie poczytasz, bo jak wiadomo rynek e-booków w Polsce jest mały i opiera się na odgrzewanych kotletach jednego wydawnictwa oraz na milionach poradników "Jak sprzedawać na Allegro". Trudno oczekiwać, że wejście Apple coś tu zmieni.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kiemlo Zobacz posta
    ...Ale i tak pewnie dużo na nim nie poczytasz, bo jak wiadomo rynek e-booków w Polsce jest mały i opiera się na odgrzewanych kotletach jednego wydawnictwa oraz na milionach poradników "Jak sprzedawać na Allegro". Trudno oczekiwać, że wejście Apple coś tu zmieni.
    Osobiście rozmawiam tu o iPadzie, a nie o Polsce

Strona 4 z 1500 PierwszyPierwszy ... 2345614541045041004 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •