Close

Strona 12 z 1500 PierwszyPierwszy ... 2101112131422621125121012 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 14993
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bth Zobacz posta
    ....

    Nie wiem co w ludziach jest takiego, że wbiją sobie coś do głowy i nie dopuszczają do siebie myśli, że się mylą
    tylko wiesz... ja iphone'a miałem... przez circa 2 tygodnie :-/ a nie nazwał bym siebie osobą "mało wytrzymałą" na smarfony - od przeszło 6 lat używam telefonów symbianowych a ostatnio w praniu jest Android. Iphone po prostu mnie nie urzekł - OS tego telefonu szału nie robi itd. Jedyne co mi się w nim podobało to ekran a dokładniej jego reakcja na dotyk - i to by było na tyle.

    Cytat Zamieszczone przez bth Zobacz posta
    Na czytnik ebooków (dedykowany) mnie chyba nie stać, czytam namiętnie na iPhone i nic mi się nie męczy - oprócz nadgarstka
    pokretna logika - jak cię stac na zakupienie ifołna to np. nasz http://www.eclicto.pl/ lub inne klony kindle to tanizna. Miałem przyjemnośc po obcowania z urządzeniem e-Ink i jedno jest pewne - o wieeeeele wygodniej czyta się własnie na takim urządzeniu.

    Ale tu mowimy o ipadzie - dopóki nie zobaczę i nie użyję to moge sie opierać na tym co przeczytam w sieci. Na razie nadal jestem zdania że to modny dodatek do torebki a nie praktyczne rozwiązanie. Co mnie tak irytuje w jabłszkowych ifołnach i innych "i"? Proste - ja sobie lubie pozmieniać milion i jeden rzeczy w takim urządzeniu - z OS włącznie - mody romów itd. Imho wszelkiego rodzaju "wolne oprogramowanie" to przyszłość i możliwość pełnej personalizacji. Symbian był takim ciekawie zapowiadającym się ekperymentem, który trafił w ślepą uliczkę. Ciekawe jak google poprowadzi Androida...
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    Co mnie tak irytuje w jabłszkowych ifołnach i innych "i"? Proste - ja sobie lubie pozmieniać milion i jeden rzeczy w takim urządzeniu - z OS włącznie - mody romów itd. Imho wszelkiego rodzaju "wolne oprogramowanie" to przyszłość i możliwość pełnej personalizacji. Symbian był takim ciekawie zapowiadającym się ekperymentem, który trafił w ślepą uliczkę. Ciekawe jak google poprowadzi Androida...
    Inna specyfika systemu. O ile systemy otwarte sa bardziej konfigurowalne i mozna zrobic co sie da o tyle jest na nich wiekszy bajzel.
    Google z androidem popełniło podstawowy błąd jaki wczesniej zrobił MS z Windowsem Mobile. O ile kupujac iPhone'a byłem pewny że support nowych wersji oprogramowania bedzie trwał jeszcze kilka lat (dopiero teraz oficjalnie oglosili brak wsparcia dla pierwszego iPhone'a a to juz 3 letni sprzet), o tyle kupując jakiś telefon z Androidem jestem skazany na widzimisie danego producenta telefonu. To ze google wyda nowa wersje androida nie znaczy ze bede mogl go zainstalowac u siebie na telefonie. Producenci roznych tel instaluja w nich rozne wersje i konfiguracje systemu. Co czesto konczy sie totalnym olaniem klienta. Bo po co wydawac jakas duza aktoalizacje skoro wtedy nie kupi on nowego tel. Lepiej olac i poczekac az sie sam przesiadzie na nowy hardware, za to leci dla nich sianko.

    Natomiast u Apple wsparcie dla sprzetu opłaca sie o wiele bardziej. Zatrzymuja klienta i pula userow kupujacych w AppStore zwieksza sie coraz bardziej. A sianko leci.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    Natomiast u Apple wsparcie dla sprzetu opłaca sie o wiele bardziej. Zatrzymuja klienta i pula userow kupujacych w AppStore zwieksza sie coraz bardziej. A sianko leci.
    I użytkownik ma wyjście... kupować tylko w AppStore i po cenach jakie śpiewa sobie AppStore
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #114

    Domyślnie

    W app store jest bardzo dużo darmowych programów i wiele w wersji lite, z powodzeniem używam ich na iPhone i jestem zadowolony. Czekam na oglądanie i macanie iPada. Jeżeli uda mi się go kupić w USA po tamtej cenie to myślę, że łykne. Na pewno nie dam zarobić hienom z Allegro.
    Zbędny

  5. #115

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    I użytkownik ma wyjście... kupować tylko w AppStore i po cenach jakie śpiewa sobie AppStore
    A co w tym złego że masz w jednym miejscu dostep do wszystkich programow ktore sa na dane urzadzenie? Ceny za oprogramowanie sa smieszne i zaleza w głównej mierze od developera a nie apple (70% ceny do developera, 30% do Apple). Wiekszość oprogramowania, to kwoty 1-3$. Jeśli to jest dla Ciebie dużo za program ktory byłby Tobie potrzebny to rzeczywiście nie jest to platforma dla Ciebie, jednak dla wiekszości są*to "psie grosze". Tak jak napisał kolega kilka postów wyżej. Większość gier i programów na też swoje wersje lite, abyś sprawdził jak działają i często nie potrzeba nawet kupować pełnej bo lite ma to czego potrzebujesz.

    Co do sprzętu mozna sie spierac, ale jesli chodzi o AppStore to jest to olbrzymi sukces Apple i pomysł który wiele firm chce naśladować. Jest dobry zarówno dla klientów jak i developerów.

    @jackrabbit: widziałem kiedyś troche inna wersje. Steve i Bill śmiali się że Polacy kupują xboxa i ipody gdy nie ma w Polsce XBox Live i iTunes. I taka prawda bo zarówno jedno jak i drugie bez tych usług to produkt niepełnowartościowy.
    Ostatnio edytowane przez lookash ; 18-04-2010 o 12:53
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    I użytkownik ma wyjście... kupować tylko w AppStore i po cenach jakie śpiewa sobie AppStore
    Właśnie tak się rodzą mity
    ...no chyba, że dla kogoś 0.79euro, bo tyle kosztuje znaczna część aplikacji, jest zaporową ceną wziętą z sufitu
    nie ma sensu też powtarzac o ogromnym wyborze wersji lite oraz całkowicie darmowych aplikacji.
    Myth busted!

    BTW, appstore działa również w Polsce.

  8. #118

    Domyślnie

    Ale po co tłumaczyć, ktoś kto nie korzystał nie rozumie i powtarza to co ktoś mu powiedział a usłyszał od kogoś na początku też psioczyłen na iTunes a teraz sobie chwale, bo to super sprawa do zarządzania muzyką w komputerze

    i dobra wiadomość ipad odtwarza rawy bez dodatkowego programu, spr przez znajomego.
    Ostatnio edytowane przez szymonvader ; 18-04-2010 o 17:16
    Zbędny

  9. #119

  10. #120

    Domyślnie

    Znowu kolejny "zabójca" applea. Jednak coś takiego może być ciekawe, nawet bardzo.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

Strona 12 z 1500 PierwszyPierwszy ... 2101112131422621125121012 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •