Close

Strona 2 z 96 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 958
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Polecam test programu w najnowszym magazynie Zoom, który jest do nabycia w kioskach od 2 dni
    Niestety nie czytuję ZOOMu, czytuję FOTOVIDEO. Pytałem o ewentualną zniżkę dla forumowiczów z forum " FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI NIKON"

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Wersja na mac? Jakieś 4 miesiące.
    ok trzymam za slowo

  3. #13

    Domyślnie

    W Digital Foto Video program już był i o ile pamiętam to można go było nabyć w jakiejś promocyjnej cenie.

  4. #14

    Domyślnie

    Nie jestem malkontentem, ale wyniki tego programu jakoś mi "nie leżą". Zwłaszcza wyłażenie szumów.
    Bardziej mi odpowiada sns hdr Pebala.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Waldy Zobacz posta
    Nie jestem malkontentem, ale wyniki tego programu jakoś mi "nie leżą". Zwłaszcza wyłażenie szumów.
    Bardziej mi odpowiada sns hdr Pebala.
    Machinery zawsze uzyskasz taki efekt jak sns-hdrem a oprócz tego znacznie więcej. W drugą stronę już nie.

  6. #16

    Domyślnie

    Bawilem sie trzema, wszystkie pracują ciekawie, lubię mieć jednak opcje gmerania


  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black_bird Zobacz posta
    Bawilem sie trzema, wszystkie pracują ciekawie, lubię mieć jednak opcje gmerania
    Jakimi trzema? Bo nie podpisales.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Nie pozwolę pisać nieprawdy o moim programie, tak samo jak nie pozwolę pisać nieprawdy o mojej osobie.
    Tobie może się to podobać, mnie nie musi.
    Jak pisałem, HDR-a nie używam i nie będę. Prawdy są trzy za Ks. Tischnerem "twoja prawda, moja prawda i g..no prawda" Ja nie wnikam, co który program robi. Piszę tylko, że znowu się wcinasz ze swoim SNS-HDR w wątek MM o Machinery.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat za JK
    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Panowie Pebal i MareckiMarek. Może trochę spokojniej.

    I mam dla Was radę. Jeśli chcecie podyskutować, pokłócić się lub sobie nawymyslać, to może róbcie to na PM. Wyszło tak, że konkurujecie ze sobą, co samo w sobie nie jest niczym strasznym, ale to nie jestpowód do wzajemnych wycieczek osobistych na forum.

    Są dwa wątki, każdy z Was ma swoich fanów, każdy z Was ma swój wątek i może tego się trzymajmy, bo inaczej się pozabijacie. To jest wątek kolegi i nicku Pebal. MareckiMarek proszony jest o przeniesienie się do swojego wątku.

    Przeczyściłem wątek i na tym kończymy tę wymianę zdań.
    Powtórzyłem działania Jacka i bardzo proszę aby podobne sceny już się nie powtórzyły. Każdy ma prawo wygłaszać opinie, nawet jeśli nie są zgodne z poglądami innych. Wolno mi powiedzieć, że moja bumiera jest lepsza od każdego innego auta na świecie. Natomiast jakiekolwiek wycieczki osobiste (słowa do osoby lub o osobie) będą od tej pory karane natychmiastowo i bez ostrzeżeń słownych.
    Panowie MareckiMarek i Pebal, ponieważ nie umiecie się porozumieć, proszę nie wypowiadać się w wątkach przeciwnika. Do wymiany poglądów osobistych i wylewania pretensji pod własnymi adresami proszę stosować PW lub email.

    Wesołych Świąt i powodzenia przy pracy nad programami
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    Jakimi trzema? Bo nie podpisales.
    Tutaj podanymi tzn. SNS-HDR Lite, Machinery 1.3 oraz Photomatix Pro, celowo nie podpisywałem zdjęć ...

Strona 2 z 96 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •