Close

Strona 81 z 96 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 958
  1. #801

    Domyślnie

    Dostępna wersja 2.9.50

    * Nowa opcja "Kurz i rysy" w panelu "Wygładzanie".

    Nowa opcja jest przeznaczona do odszumiania obrazu po bardzo mocnym dodaniu detali.
    Jest to odpowiednik funkcji Photoshop "Dust & Scratches" i całkiem nieźle się sprawdza.


  2. #802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Dostępna wersja 2.9.50
    Ale widzę, że informacji o licencji w okienku "O programie" nie ma

  3. #803

    Domyślnie

    Przyznaję bez bicia że zapomniałem o tym.

  4. #804

    Domyślnie

    Jest już wersja na Maca?

  5. #805

    Domyślnie

    Niestety wersji na Mac nie ma jeszcze i nie jestem w stanie podać przybliżonego terminu kiedy będzie gotowa.

  6. #806

    Domyślnie

    Witam

    Sprzedałem Maca i mam Windowsa, ostatnio z racji posiadania Maca nie bardzo się udzielałem i w sumie to nie wiem czy jeszcze moja licencja jest aktualna na Windowsa. Ostatnio miałem wykupione Machinery Effects. Proszę to przeanalizować być może powinienem coś gdzieś wpisać aby to latało

    Pozdrawiam

    Jan Rusak
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  7. #807

  8. #808

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebah Zobacz posta
    Od jakiej wersji jest wtyczka do lr ?
    Od wersji 2.8.5 (09-12-2013)

  9. #809

    Domyślnie

    Zmieniłem kamp z Maca na Windows, ponadto miałem na laptopie Machinery, którego nie używam z racji że wyłamany jest ekran (ACER) przypadłośc tych komputerów zwłaszcza starszych. Pewnie będę musiał kupić nowa wersje

    Pozdrawiam
    Jan Rusak
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  10. #810

    Domyślnie

    Licencja jest bezterminowa, możesz zainstalować klucz na nowym komputerze i bez problemów używać wersji którą miałeś wcześniej zainstalowaną. Jeśli chcesz dokupić update to wyślij mi maila na adres ze strony (nie przez forumowe PW).

Strona 81 z 96 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •