Close

Strona 68 z 96 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 958
  1. #671

    Domyślnie

    Faktycznie...mało nie jest.....
    Dzięki

  2. #672

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrewpl Zobacz posta
    Faktycznie...mało nie jest.....
    Jest ich sporo, ale jeśli nie spełniają oczekiwań, mogę dokonać jakiś modyfikacji. Jak trochę poznasz presety to daj znać jakich zmian oczekujesz.

  3. #673

    Domyślnie

    Machinery HDR Effects 2.6.4 (2013.04.23)

    * Dodane narzędzie do kadrowania obrazu.


  4. #674

    Domyślnie

    Machinery HDR Effects 2.6.6

    * Ulepszony tryb 'Naturalny HDR'.
    * Poprawione działanie trybu panoramy.
    * Usunięty efekt 'halo' dla regulacji 'Świała' / 'Cienie' w panelu HDR oraz efekcie Mikrokontrast.
    * Zmieniony interfejs dla przetwarzania wsadowego.
    * Usunięte różne drobne błędy.

  5. #675

    Domyślnie

    Machinery HDR Effects 2.6.7

    * Ulepszony filtr 'Mikorkontrast' oraz 'Clarity'.
    * Zmienione domyślne parametry panelu HDR.
    * Usunięte różne drobne błędy.

  6. #676

    Domyślnie


    Dostępna nowa wersja 2.8 Machinery HDR Effects

    * Przyśpieszenie przetwarzania i wyświetlania nawet o 80%.
    * Nowa organizacja interfejsu użytkownika.
    * Zwiększona jakość obrazu.
    * Zmniejszony efekt 'halo'.
    * Mniejsze użycie pamięci.

    Wszystkie zmiany w wersji 2.8 są zrobione pod kątem wprowadzenia systemu masek, który już niedługo będzie dostępny.
    Uznałem że rozdzielenie opcji programu na trzy ekrany może być uciążliwe i powodować nieporozumienia związane z długim czasem oczekiwania na reakcję programu gdy użytkownik z zakładki "Przetwarzanie" powracał do zakładki "Wczytywanie obrazów" i próbował coś zmienić.
    Od teraz program ma tylko dwa ekrany.

    Plugin do Lightroom przesuwa się na następną aktualizację,
    mam nadzieję że w ciągu 2 tygodni będzie dostępny.




  7. #677

    Domyślnie

    Brawo, program idzie w dobrym kierunku. Zmiany są widoczne i dotychczasowe doświadczenie krzepiące. Podoba mi się i niecierpliwie czekam podobnie pewnie jak inni wtyczki do lightrooma. Pozdrowienia dla autora.
    Olgierd L.
    _____________________
    D7100,D300s, Panasonic G9, sony RX1000m5A

  8. #678

    Domyślnie

    Marku, masz może jakieś porównanie dwóch obrazów - z poprzedniej wersji i z tej? Żeby można było zobaczyć, jak bardzo jakość obrazu się poprawiła? Niestety licencja mi wygasła, więc nie zobaczę, a jestem ciekawy.
    D200 plus graty...

  9. #679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KS Zobacz posta
    Marku, masz może jakieś porównanie dwóch obrazów - z poprzedniej wersji i z tej? Żeby można było zobaczyć, jak bardzo jakość obrazu się poprawiła? Niestety licencja mi wygasła, więc nie zobaczę, a jestem ciekawy.
    Licencja nigdy nie wygasa, możesz bez żadnego limitu używac programu za który zapłaciłeś.
    Zrób kopię swojej obecnej wersji, zainstaluj nową i uruchom w wersji demo.

    Jakość obrazu została ulepszona w dwóch miejscach - podkręciłem trochę parametry filtra Mikrokontrast i zmniejszył się dzięki temu efekt 'halo'. Druga zmiana na lepsze polega na zmniejszeniu szumu generowanego przez ten filtr.

    Nową wersję programu warto pobrać choćby ze względu na szybkość. Filtry Mikrokontrast i Detale zostały połączone ze sobą i dzięki temu zmiana tego pierwszego nie powoduje ponownego przeliczania Detali a także nie powoduje powstawania podwójnego efektu halo ponieważ detale są teraz liczone na oryginalnym obrazie a nie na Mikrokontraście. Zrobiłem optymalizację nakładania wszystkich filtrów, dzięki czemu różnica jest nawet 5-krotna. Połączenie ze sobą ekranów 'Przetwarzanie" i "Obrazy źródłowe" pozwoliło połączyć także niektóre filtry np. Historam/WB z kanałami RGB dzięki czemu obie operacje wykonują się tak szybko jak wcześniej jedna.

  10. #680

    Domyślnie

    Machinery HDR Effects 2.8.0.5

    * Ulepszone przetwarzanie wsadowe.
    * Poprawki interfejsu użytkownika.


Strona 68 z 96 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •