Close

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 122
  1. #111

    Domyślnie

    nie ma szału, ale wysłałem...

    pozdrawiam!
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  2. #112

    Domyślnie

    wyslane, ale zupelnie nie takie cos mi po glowie chodzilo. pogoda nie dopisala, czasu tez wyjatkowo malo mialem nieststy. a szkoda bo temat uwazam za arcyciekawy. moze od razu druga edycje ustawimy?
    podpis nieczytelny

  3. #113

    Domyślnie

    Poleciało! Mi dla odmiany moja praca się podoba
    D80 zaklejony kitem 18-135 + czasami 50/1.8, Smena 8, Halina Paulette Electric
    http://radziun.blogspot.com/

  4. #114

    Domyślnie

    poszło i ode mnie, zobaczymy co też tam szanowni koledzy wypatrzyli na 200mm
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #115

    Domyślnie

    Ja wymiękłem. Nie zrobiłem nic godnego pokazania.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  6. #116

    Domyślnie

    Cholera, 8min po północy Bardzo byłbym wdzięczny, gdyby moje zdjęcie zostało zaliczone do konkursu.
    Przeglądając szufladę z ostatniego miesiąc miałem świetne zdjęcia z tele, jednak tylko jedno, niezbyt fajne na 135mm ...

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Generalnie termin nadsyłania jest znany i był już przedłużany natomiast biorąc pod uwagę, że termin mija w nocy w najbliższy poniedziałek to już wiem, że najwcześniej będę w stanie wystawić głosowanie późnym popołudniem we wtorek więc jeśli zdążysz wysłać zanim pojawi się wątek z głosowaniem to nie widzę problemu.
    Cytat Zamieszczone przez Pumexior Zobacz posta
    Cholera, 8min po północy Bardzo byłbym wdzięczny, gdyby moje zdjęcie zostało zaliczone do konkursu.
    Przeglądając szufladę z ostatniego miesiąc miałem świetne zdjęcia z tele, jednak tylko jedno, niezbyt fajne na 135mm ...

    to teraz przeczytaj jeszcze raz
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #118

    Domyślnie

    No i super, tamten post jakoś mi umknął

  9. #119

    Domyślnie

    Dobra panie i panowie - zrobiłem ostateczny update w pierwszym poście z tego co do mnie dotarło. Głosowanie pojawi się w ciągu najbliższych godzin (tylko coś zjem )

  10. #120

    Domyślnie

    boję się trochu
    zobaczymy - mam nadzieję, że choć jeden głos dostanę (tym razem poważnie piszę).
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •