Close

Strona 366 z 1521 PierwszyPierwszy ... 2663163563643653663673683764164668661366 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 651 do 3 660 z 15202
  1. #3651

    Domyślnie

    Ja to mam problem, bo ja w mieście szybko nie jeżdżę, nie ruszam też spod świateł na tylnej gumie, ale normalnym tempem prawie samochodowym tempem. Niestety kierowniki w puszkach przywykli są, że każdy start motocyklisty spod świateł to jak start w imprezie Moto GP i zaraz będą mieli wolne przedpole da swoich turbodiesli. Trąbią na mnie, poganiają czy co
    Jeździłem przy prawej, więc wyprzedzali, zajeżdżali, a w tym sezonie już tych aut tyle, że postanowiłem się kulać środkiem, oby mnie nie zawinął jakiś tir pod spód, albo nie przypierdzielił w tył motocykla jak będę stał przed światłami. Boje się tego jak cholera.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 30-03-2017 o 13:24
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #3652

    Domyślnie

    Ej ej koledzy! Macie minusa!
    Czemu mu nikt nie powiedział że przy przerejestrowaniu muszę zdać stare tablice?! Dobrze że na stronie urzędu sprawdziłem
    Zapamiętam to sobie! Bym pojechał bez tablic i tyle bym załatwił ha wrr
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #3653
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A od kiedy to nie trzeba zdawać tablic?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #3654

    Domyślnie

    Nie wiem od kiedy
    1 raz rejestruje pojazd i do tego moto mogę się lekko zestresowac
    W nd czyszczenie mojej piękności i sesja w plenerze
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #3655
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Aha. To jeszcze kartę pojazdu zabierz.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #3656

    Domyślnie

    Wiem wiem, już sprawdziłem wszystko mam tylko te tablice muszę wykręcić a po zakupie ją dokrecalem by nie odpadła bo miała luzu trochę
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #3657
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    To jak już bedziesz dokonywał formalności, to możesz ładnie poprosić o jakieś fajne numery.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #3658

    Domyślnie

    Hmm moja koleżanka tam pracuje ale akurat jest na macierzyńskim chyba więc może być ciężko ale zagadać nie szkodzi
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #3659

    Domyślnie

    Ja nigdy nie jeździłem bliżej prawej! Jeżdżąc tak prowokuje się do tego ze że ktoś się będzie chciał przed Ciebie wladować na styk.
    Tylko środkiem, albo nawet trochę bliżej lewej.
    To wtedy jak mam przed sobą miejsce.

    Jadąc w gęstym ruchu miejskim, zawsze bliżej lewej.
    Po to żebym mógł uciec między samochody w razie awaryjnego hamowania jakby ktoś przede mną ostro hamowal.

    Co do ruszania spod świateł. To naturalne przyspieszenie motocykla jest większe niż naturalne przyspieszenie samochodu. W 95% przypadków.
    Ja nie ruszam jakoś ostro na maksa, po prostu ruszam pierwszy i zostawiam za sobą samochody w pewnej odległości.
    Oczywiście konieczna poprawka, czy ktoś jeszcze nie chce zdążyć przejechać skrzyżowanie jak my już ruszamy.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #3660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Polecam, zeby sie obudzic z rana
    Szkoda, ze ratownictwo motocyklowe w Polsce dopiero sie rodzi...

    Filmik.
    https://youtu.be/DPK8UXkh0Nc?t=1


    I caly artykul, jakby ktos chcila przeczytac.
    http://deser.gazeta.pl/deser/1,11185..._ratownik.html
    Wielki szacunek za to co robią i umiejętności, choć momentami jest ryzykownie i to bardzo.
    Z tego co wiem to póki co to jest półlegalne, bo u nas nie ma ustawy która by regulowała użycie jednośladów w ratownictwie.

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ruch w moim mieście z roku na rok coraz większy. Mam wrażenie, że samochody są wszędzie
    Jeździcie swoim pasem środkiem czy bardziej do prawej tym samym utrudniając ruch puszkarzom ? Kurde ja taki guuupi bylem, że jakoś tak zawsze bardziej przy prawej i efektem czego daje im możliwość objeżdżania mnie na sto sposobów, i zajeżdżania przed moje przednie koło. Z drugie strony jak jadę środkiem pasa to często czuć oddech samochodu na zadupku motoru. Dobrze, że jak osobówka, ale autobus czy tir to już dziwnie się jedzie z takim ogonem na plecach. Oni w tych puszkach chyba mają jakieś dodatkowe rodzinne punkty do lansu jak wyprzedzą bikera i mu przed przednie koło wjadą.
    No niestety to jest problem. Szczególnie, że ja na moto staję niemal w miejscu, puszkarz już niekoniecznie, a o ciężarowym to nawet nie ma co wspominać. Wiem o czym piszę, bo jedno już takie najechanie zaliczyłem . Jedyna rada to lawirowanie w tym wszystkim i albo odkręcanie chłodziarki albo puszczanie przodem takich osobników.
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 366 z 1521 PierwszyPierwszy ... 2663163563643653663673683764164668661366 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •