Close

Strona 623 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1235235736136216226236246256336737231123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 221 do 6 230 z 15193
  1. #6221

    Domyślnie

    Robin....ja bym tak nie chwalil, tylko ten szeroki zbiornik upatrywal za wade.(to przez niego ci niewygodnie) Dlatego tak GSR600 wyglada, bo zrobili go na mini B-Kinga, ktory byl wersja streetfighter/naked Hayabusy.
    Czyli niestety troche stylistyka wziela gore nad ergonomia.

    P.S I jak kupowales moto z elementami "jak z rasowego sporta", to teraz niestety masz niewygodnie prawie jak na rasowym sporcie...
    Tylko sie nie obrazaj, bo nie krytykuje twojego moto...tylko te cechy co wymieniles ergonomi jezdzca nie sprzyjaja.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 21-05-2018 o 21:07
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #6222

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin....ja bym tak nie chwalil,...
    Lubię go, co począć
    Pękaty zbiornik idzie wytrzymać, nawet fajny i jest sie czego nogami trzymać. Gorzej z podnóżkami. Godzina jazdy i nogi drętwieją, że przydała by się w manetce opcja zmiany biegów, a nie nożna Na szczęście Szui lubi bezsprzęgłowe biegów wahlowanie i to pięknie idzie. jak noga zmęcozna i słabo się z lewą ręką zgrywa.
    ps
    GSR jest mało podobny do tego brzydala Big Kinga czy jak mu tam.
    ...
    dobra dość już o GSR,
    co tam ma być zamiast Bandita ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-05-2018 o 21:22
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #6223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Lubię go,
    Chyba na tym to polega.

  4. #6224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @Kolekcjoner to do czego bedziesz sie przymierzal jakbys jednak Bandita sprzedawal?
    Bez konkretów, tak luzno pytam. Uzywka czy jakis kredyt, leasing...no i typ motóru

    .
    Wiesz na codzień jeżdżę znacznie lżejszym moto. Także jeździć teoretycznie mam czym, a w praktyce coś by się przydało . Mój znajomy mnie trochę naprowadził swoimi poszukiwanami 800-tki.
    Najpoważniej to myślałem o hondzinie nc 750 z dct ale widzi mi się trochę słaba, szczególnie jakbym mial jechać z moją lubą.
    Smoka nie sprzedam bo to jest moto z duszą jakich teraz już nie uświadczysz - poza tym na jakieś dużo dalsze wyjazdy to ciężko sobie wyobrazić coś lepszego.

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jeśli serio piszesz to szacun, że jeździsz na dużym Bandicie, albo inaczej, stawiam wielkie piwo na zlocie
    Bez przesady ale jeśli chodzi o piwo to tu nie odpuszczę .
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #6225

    Domyślnie

    Tak sobie przeklikuje miedzy oknami na tej stronce
    http://cycle-ergo.com/
    W jednym oknie Suzuki GSR 600, a w drugim Kawasaki Z1000
    wzrost 180 ustawiłem, noga długości 84 cm
    i mi pięknie z obrazka wychodzi, że ma Z1000 jeździł bym i ma wysoko siodełko od ziemi czyli lepiej. Warunek, że zielony
    Ciekawe jak te Zetki 7-8-9 letnie drogie są
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-05-2018 o 23:43
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6226

    Domyślnie

    @robin102 - a Ty nie myślałeś może o tym żeby sobie sprawić jakiego cruisera?
    Ostatnio jeździłem krótko intruderem 1400, mimo że od Smoka trochę cięższy to zupełnie się tej masy nie czuje. Nie wiem jak na dłuższe trasy ale podobno bardzo wygodny. Dla mnie megawygodny, ********a kanapa - właściwie fotel, fajna pozycja za kierą - nic z takich wygibasów jak w HD. Trudno coś osądzać bo za mało tym jeździłem ale może?? Musiałbym więcej pojeździć żeby wyrobić sobie jakieś zdanie.
    Z tym że największa jego wada to, że to Suzuki - ta firma mnie prześladuje - co usiądę na suzuki to mi się podoba .
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #6227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Z tym że największa jego wada to, że to Suzuki - ta firma mnie prześladuje - co usiądę na suzuki to mi się podoba .
    Jeżdziłem dawniejszym Intruderem bodajże 750 rocznik 1989. Okrutnie nisko siedzenie, ręce do kiery jakoś wyciągnięte, a nogi też dziwnie do przodu Kumpel miał takiego.
    Cruisera? hmmmm to nawet nie za bardzo wiem co to jest, to chyba takie długie motongi z tym wielkim błotnikiem, z tyłu, wielki silnik V2 i masa huku do okoła ?
    Jeszcze w obrocie mam Kawasaki Vulkan VN 750 wersja USA, o na tym to nawet dali posiedzieć
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #6228

    Domyślnie

    Cruiser - https://en.wikipedia.org/wiki/Cruiser_(motorcycle)
    Nie wiem, ja na tym intruderze siedzę jak na rowerku (takiej starej damce ) - być może ma inną kierę - nie wiem muszę zapytać. Generalnie te motocykle to inny świat i one są bardzo mocno castomowalne /nie wiem jak to inaczej ująć/.
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #6229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Cruiser - https://en.wikipedia.org/wiki/Cruiser_(motorcycle)
    Nie wiem, ja na tym intruderze siedzę jak na rowerku (takiej starej damce ) - być może ma inną kierę - nie wiem muszę zapytać. Generalnie te motocykle to inny świat i one są bardzo mocno castomowalne /nie wiem jak to inaczej ująć/.
    Dzięki poczytam. Trzeba się po męsku ogarnąć, kasę przyciułać (do 6200-6500 euro ) i kupić zielone Z1000, bo to jedyne moto co mnie ciągnie, albo pomarańczowe.
    Wybór spory od wersji prawie litr do wersji nowszej lekko ponad litr. To by dopiero była dobra zmiana
    Trzeba mieć marzenia na dzisiejszy poniedziałek
    Amen
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-05-2018 o 08:40
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #6230

    Domyślnie

    Z1000 do miasta fajne - nawet Tesla by miała problem dogonić spod świateł ....
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 623 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1235235736136216226236246256336737231123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •