Close

Strona 698 z 1521 PierwszyPierwszy ... 1985986486886966976986997007087487981198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 971 do 6 980 z 15201
  1. #6971

    Domyślnie

    Robin kup Hondę X ADV i Będzie Pan Zadowolony

    PS. Przedwczoraj zostałem Dziadkiem, choć mówią niektórzy, "mężem babci". Mam kolejnego członka rodziny w domu, Gabrysię.
    Kupię tą maszynkę, bo wnusię trzeba będzie jakoś wozić.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  2. #6972

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    No, ale jak z tą pustką w kroku?
    Torebkę można tam powiesić.
    Pursue happiness with diligence

  3. #6973

    Domyślnie

    Hondę X ADV bym powiedział nie tylko na lekkie błotko, ale to też król miasta

    ps: gratulację , moje chłopaki jakoś się nie starają
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #6974

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    PS. Przedwczoraj zostałem Dziadkiem, choć mówią niektórzy, "mężem babci".
    Gratulacje, gratulacje. Tak trzymać, maż babci lepiej brzmi.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Hondę X ADV bym powiedział nie tylko na lekkie błotko, ale to też król miasta
    Ja zakochany jestem w Suzuki DRZ 400. Znam, miałem kiedyś okazje użyć z wypożyczalni w wersji SM. Świetny prosty, wręcz prostacki motocykl który spełnił by wszystkie leśne potrzeby.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    No, ale jak z tą pustką w kroku?
    Zgrabną nóżkę się tamtędy przekłada. Nie panikujmy z pozycją na skuterze nog czy rak. Dobry skuter jest bardzo dobry tylko przywyknąć trzeba. Niektóre to nawet da się trochę w zakręcie złożyć.
    Jak byłem na Helu to wynalazłem fajne ogłoszenie skutera BMW 650cm3. Już miałem jechać oglądać i poczytam najpierw w necie a tam, że silnik do tego BMW produkuje firma KYMCO, no mać ich w job !!
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #6975

    Domyślnie

    Dokładnie coś takiego oglądałem, ale później na ulicznym parkingu we Władysławowie. Jak to BMW robi wrażenie porządnością wykonania.
    ps. i nie ma pustki w kroku
    https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-c6...zja-7372587855
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-07-2018 o 12:10
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6976

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Nie przesadzajmy Testowa na silnym jak cholera skuterze i jest radocha po pachy. To trzeba pojeździć, by zasmakować. Przeszkadzaj trochę male kółka, ale są skutery turystyczne z dużymi.

    Dla Ciebie może tak dla mnie to porażka - nikomu nic nie narzucam - chcesz na kiblu jeździj .
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #6977

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    ...nikomu nic nie narzucam - chcesz na kiblu jeździj .
    Ale serio nie wszystkie skutery są porcelanowo białe jak te w moim mieście
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #6978

    Domyślnie

    @tomajk gratulacje.

    Nie wiem co Wam przeszkadza w skuterach, miliony skuterzystów czy - jak wolicie - porcelanistów nie może się mylić. Może nie do wszystkiego skuter się nadaje, ale mocniejszy skuter to i poplątać się gdzieś dalej pozwoli. Czyli dobry skuter nie jest zły.

    Tapatalknięte

  9. #6979

    Domyślnie

    Skutery są doskonałą opcją dla tych entuzjastów motocykli, którzy lubią poczuć wiatr w kuciapkach.
    Pursue happiness with diligence

  10. #6980

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    @tomajk gratulacje.

    Nie wiem co Wam przeszkadza w skuterach, miliony skuterzystów czy - jak wolicie - porcelanistów nie może się mylić. Może nie do wszystkiego skuter się nadaje, ale mocniejszy skuter to i poplątać się gdzieś dalej pozwoli. Czyli dobry skuter nie jest zły.

    Tapatalknięte
    Właśnie właśnie. Śmignąłem się Yamahą 400 cm i złego słowa nie powiem, tylko na starcie te yyyyyybzzz trochę wkurza, ale i tak spod świateł wszystko zostało w tyle co dopiero taka bestia BMW 650 czy inna Honda.
    Jedno co mnie tak na serio drażni w tych łazienkowych pojazdach to ich ogromna masa, co prawda jej nie czuć, ale jest
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 698 z 1521 PierwszyPierwszy ... 1985986486886966976986997007087487981198 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •