Close

Strona 1518 z 1518 PierwszyPierwszy ... 5181018141814681508151615171518
Pokaż wyniki od 15 171 do 15 178 z 15178
  1. #15171

    Domyślnie

    Nawet kiedyś myślałem o tym, ale to chyba tylko dla szpanu. Bo jak dla mnie użyteczność żadna i szczerze mówiąc, mam już dosyć tego łomotu od sprzętów sąsiadów.

  2. #15172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nawet kiedyś myślałem o tym, ale to chyba tylko dla szpanu. Bo jak dla mnie użyteczność żadna i szczerze mówiąc, mam już dosyć tego łomotu od sprzętów sąsiadów.
    to nie kupuje się dla użyteczności, to kupuje się dla cierpienia taki czyściec motocyklisty z wiarą, że kiedyś będzie lepiej

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Właśnie o to chodzi.
    Schowek to chyba mało który pozwala na włożenie dużego kasku. W Devillce miałem dość duży kufer Givi, gdzie wchodził szczękowiec, kurtka letnia, rękawice i jeszcze parę szpargałów. Dlatego w nowym nabytku kufer to pierwsza rzecz do założenia. Jeśli będzie model z podłogą, to bez problemu z miejscem na zakupy.
    x-max pozwala żony "s", moje xl już nie wchodzi, tylny kuferek to podstawa, coraz większe kaski robią , choć mój SUomy XL wchodzi do x-max i vision, więc ze skuterem po kask do sklepu
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #15173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    to kupuje się dla cierpienia taki czyściec motocyklisty z wiarą, że kiedyś będzie lepiej
    To nadaje się na stopkę na forum HD...


    Przyglądam się jeszcze Burgmanowi 125EX. Dziwna sprawa jest z malowaniem. Na rynku EU trzy kolory takie se i paskudne czarne felgi. Patrzyłem PL, DE, IT, FRA, ES, bo stamtąd mógłbym przywieźć i wszędzie to samo. Tymczasem w Indiach Suzuki potrafi zaoferować fajne kolory i śliczne felgi. Jestem zniesmaczony...


    Screenshot_20240423_122651.png

  4. #15174

    Domyślnie

    Co wy gadacie?
    Harleye fajne sprzęty.Chlodsenie powietrzem, silnik robi chrum, chrum.
    Taka Dyna Wide Glide czy Sporterem 1200, czy Fat Boy, czy coś z widelcem tyłu Springer.
    To bym się z chęcią przejechał.


    P.s @Ligo myślałem już, że ta Hondę wybrałeś?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #15175

    Domyślnie

    Wybrałem, ale jeszcze nie kupiłem. W Suzuki podobają mi się te podesty i kto wie, może być nawet wygodniejszy. Na razie dywagacje, póki się nie przejadę.

    Chrum, chrum... Ciesz się, że Ci sąsiad za oknem nie robi co chwilę chrum, chrum, albo bardziej łubu dubu. Chyba, że robi...

  6. #15176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    (...)

    Chrum, chrum... Ciesz się, że Ci sąsiad za oknem nie robi co chwilę chrum, chrum, albo bardziej łubu dubu. Chyba, że robi...
    Znaczy rozumiem twoj, nazwijmy to przesyt
    Stany, wszedzie Harleye i wszedzie chrum-łubudu

    No w Europie czy w Polsce to rzadkosc raczej, tu jest raczej szum-wziuuum, ewentualnie czasem wrrrummm.

    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #15177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Wybrałem, ale jeszcze nie kupiłem. W Suzuki podobają mi się te podesty i kto wie, może być nawet wygodniejszy. Na razie dywagacje, póki się nie przejadę.

    Chrum, chrum... Ciesz się, że Ci sąsiad za oknem nie robi co chwilę chrum, chrum, albo bardziej łubu dubu. Chyba, że robi...
    Widzę, że Cie ciągnie do 125 oj ciągnie, ale nie daj się Pan, nie daj. Musi być ćwiartka i z 16-18 KM najmniej aby bezpiecznie się poruszać. Dziś przeokrutnie wszyscy dynamicznie jeżdżą, 125 cm to naprawdę gdzieś na zadupiu czy po polach wlasnych.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #15178

    Domyślnie

    No ciągnie, bo to najbardziej poręczne. Mała SH ma 13 koni i jest bardzo Ok na pipidówkę. I tak będzie pierwsza od świateł do świateł, gdzie jest ich zresztą kilka sztuk. Typowa trasa to 3-6 km.
    Pewnie, że ćwiartka byłaby lepsza, ale raz, że ciężko znaleźć nową, ale przede wszystkim już nie mogłaby korzystać np. córka bez kat. A.

Strona 1518 z 1518 PierwszyPierwszy ... 5181018141814681508151615171518

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •