Close

Strona 1522 z 1522 PierwszyPierwszy ... 5221022142214721512152015211522
Pokaż wyniki od 15 211 do 15 212 z 15212
  1. #15211

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Dawaj o skuterach, my jesteśmy nowocześni i tolerancyjni wobec ludzkich słaobości. Ale z rowerem, to już nie przeginaj .

    Kompresorek nabija do 8 opon motocyklowych z 1.8 do 2.5/2.9. I choć mam, jak widać, zestaw naboi z CO2, to w razie czego bardziej wierzę w kompresorek jak by co.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Ja wiem, że uroda leży w oku patrzącego, ale jak dla mnie Forza w tym porówniu rządzi i nie bierze jeńców.
    taka ciekawostka - WŁOCHY, trzy pierwsze miejsca to SH, Forza 10 miejsce, chodzi o sprzedaż.
    Co do bagażnika to byłem zaskoczony bo Forza ma większy niż moja X-max, ale bagażnik SH przygotowany na większy kufer i bagażnik SH mieści bez problemu mój podstawowy plecak, dodatkowo w SH można przewieść dwa worki cementu , a przymierzając się to mam wrażenie, że właśnie w SH mam większy komfort jeśli chodzi o ułożenie nóg i zmiana pozycji, po za tym jest bardziej zwrotny.
    Blokuje mnie jedna sprawa, czyli finanse, a bardziej "oszczędna" natura, zastanawiam się czy wart jest trzy krotnej wartości mojej X-max, która ma dopiero leciutko ponad 10 tyś przebiegu
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta

    I jeszcze coś - pytam, bo nie wiem...
    Można tu w ogóle pisać o skuterach? Bo odnoszę niejasne wrażenie, że wspomnienie o nich na szacownym wątku motocyklowym, to coś jak puszczenie bąka na salonach. Tak, że tego...
    Mozna.
    Jak zakladalem watek to z mysla o motocyklach.
    Ale niestety zbyt malo jest tutaj osob na forum, zeby watek zyl tylko motocyklami.
    Na bezrybiu to i rak ryba, wiec skuter jak najbardziej.
    Tym bardziej ze niektore sa mz nawet ciekawe. Np starsze skutery.

    Ale wezmy np takie motocykle crossowe, mnie to absolutnie wogole nie kreci. A jest kolega co jezdzi na wyczynowych sprzetch tego typu i czasem tutaj pisze. a niech pisze jak najwiecej. Jest gorszy od motocyklisty szosowego? Na pewno nie.
    Ba, jak pracowalem w sklepie motocyklowym, zoreintowanym najwiecej wlasnie na wyczynowe jezdzenei w terenie, gdzie mnei po 1 dniu uswiadomili ze Enduro to kielbasa i ognisko a nie tor i prawdziwa jazda w terenie. (Choc ja bym wolal akurat to ognisko niz tor ).
    To dobierajac komus czesci od remontu silnika sezonowego, uswiadomilem sobie, ze przy takim przecietnym motocykliscie jezdzacym wyczynowo w terenie to przecietny "honorny" Harleyowiec to sie nic nei zna na mechanice i silnikach.

    Takze, dopoki ktos lubi ped i "wiatr we wlosach" i jak silnik powarkuje to wszystko ok.
    Osobiscie jestem zdania, ze wazniejszy jest swiadomy wybor. Bo jesli swiadomie wybierasz motocykl (czy skuter czy fajny motorower) i jezdzisz bo CHCESZ, bo daje to radosc, to wszystko gra.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 26-04-2024 o 23:56
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1522 z 1522 PierwszyPierwszy ... 5221022142214721512152015211522

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •