Close

Strona 1 z 1503 12311511015011001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15022
  1. #1

    Domyślnie Motocyklisci na forum - ujawnij sie i przywitaj:-)

    Witam, jako ze sezon motocyklowy tuz tuz chcialbym sie zoorientowac ile wsrod forumowej braci jest motocyklistow lub chociaz osob troche zainteresowanych...po avatarach sadzac i ktos tam czasami cos luzno wtraci w jakims watku, pare osob sie chyba uzbiera. Oczywiscie to forum fotograficzne to do powitania jak najbardziej dolaczamy zdjecie swojego sprzeta.

    To ja pierwszy

    Od 18 stego roku zycia( co bylo dawno) zawsze mam jakis motor. Najpierw byla to Jawa350TS-91r, pozniej jak sie zaczelo zarabiac to Honda VF1100-84r, a teraz Kawasaki ZRX1200R.-01r...i juz tak samo jak nie wyobrazam sobie, ze nie moglbym nie miec aparatu, tak samo nie moglbym nie miec motocykla.

    Znacie to?...wstajesz rano, wolny dzien, slonko daje, hmm co by tu porobic?...aaa, pykne sobie nad Morze 350km, wsiadasz i jedziesz. I niewazny jest tylko sam cel ale i droga do niego.( no i smiganie po winklach)
    Oczywiscie z tylu na siedzeniu przypiety moj wierny Nikon...zawsze po drodze trafi sie jakis fajny landszaft lub cos wartego zfocenia, no i zachodzik nad morzem moze jeszcze
    I niewazne ,ze pewnie wroce do domu pozno w nocy ( przez te landszafty po drodze)

    Ponizej zalaczam fote mojego sprzeta, ustrzelana wracajac znad Morza. Gdzies tak kolo 12-tej w nocy i do Wawy juz tylko jakies 70 km.



    Piszcie i dawajcie foty
    Z motocyklowym pozdrowieniem. Krzysiek.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 23-03-2010 o 16:30
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #2

    Domyślnie

    To ja drugi.
    Do motocykli wróciłem 7 lat temu. Od tego czasu stale poszukuję.
    Uwielbiam jedno-dwudniowe wypady w czeskie góry - na serpentynki.

    Ostatnio ujeżdżam Hondę CB1300S:

    Pozdrawiam
    Tomek...
    DX i m43.

  3. #3

    Domyślnie

    Sam nie posiadam, ale często śmigam na motorku znajomego (malenstwo - cbr 125R), i przyznam, że frajda jest niesamowita, od niedawna motocykle śnią mi sie po nocach, tylko jak narazie nawet prawka A nie posiadam.
    Fajna sprawa, wsiadasz, odpalasz i wio, nie ma cie dla calego swiata... to jest to...

  4. #4

    Domyślnie

    Nie spodziewalem sie, ze tak szybko ktos odpisze. Widze, ze kolega co do typu motocykli ma podobne gusta. Nie ma to jak duzy, silny naked bike.
    Zapraszamy kolejne osoby., rowniez te bez wlasnego moto na razie...


    P.S Locter, fajnie to ujales w ostatnim zdaniu.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 23-03-2010 o 16:49
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nie spodziewalem sie, ze tak szybko ktos odpisze. Widze, ze kolega co do typu motocykli ma podobne gusta. Nie ma to jak duzy, silny naked bike.
    Zapraszamy kolejne osoby., rowniez te bez wlasnego moto...
    Osobiście tez wole nakedy, ostatnio jaki mi wpadł w oko to - http://www.acepolls.com/uploads/0054...KI_inazuma.jpg

    Piękna maszyna

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    I niewazne ,ze pewnie wroce do domu pozno w nocy ( przez te landszafty po drodze)
    Jak wracasz nocą przez Warszawę, to wycisz sobie tą suszarkę.
    Bo ja mam już dosyć nocnego jazgotu ( inni ludzie z pewnością również) na Sobieskiego tego typu sprzętów, które zaczynają jeździć w tą i z powrotem, jak tylko zrobi się cieplej.





  7. #7

    Domyślnie

    Ja posiadam od jesieni prawko A i nawet nosiłem się z zamiarem kupna własnego moto trochę innego niż te zaprezentowane powyżej mój ulubieniec to Yamaha XTZ 750 Super Tenere kolejne miejsca to BMW F800 GS i KTM 990 Adventure.
    oj tam, oj tam.

  8. #8

    Domyślnie

    Inazuma jest piękna...
    Podobnie jak XJR1300, GSX1400 itp.
    Ja też miałem klasycznego nakeda, było pięknie, tak do 120 km/h
    Moja cebulka to taki kompromis pomiędzy wyglądem i ochroną przed wiatrem.
    A fakt faktem, odczucia z jazdy motocyklem są dla mnie jedyne w swoim rodzaju. Wolność to pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl. Przyjemność psuje tylko to, że wiem, jakie to niebezpieczne.

    Pozdrawiam
    Tomek...
    DX i m43.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Osobiście tez wole nakedy, ostatnio jaki mi wpadł w oko to - http://www.acepolls.com/uploads/0054...KI_inazuma.jpg

    Piękna maszyna
    No ladne cacko. Suzuki Inazuma to taka bardziej klasycznie stylizowana wersja znanego i lubianego Bandita, mi tez pasuje jak najbardziej.

    Freefly Moze cie zadziwie, ale nieobca jest mi tzw kultura jazdy i pewne normy wspolzycia spolecznego, nie naleze do katgorii ludzi ktorzy jezdza na jednym kole od swiatel do swiatel...wiec nie wrzucaj wszystkich motocyklistow do jednego wora. Nie mam nic wspolnego z kims kto w dresiku na sportowym moto nie daje ludziom spac po nocach.
    Z mojej strony stanowczy EOT, bo nie temu ma sluzyc ten watek.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #10
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Miał być GSX-R 1000, ale wyszło tak, że ja mam GS500F i żona ma GS500F. Czyli w sumie i tak litr. Do zobaczenia na drodze!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 1 z 1503 12311511015011001 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •