Close

Strona 699 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1995996496896976986997007017097497991199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 981 do 6 990 z 15194
  1. #6981

    Domyślnie

    Podawałem tutaj przykład BMW (Bardzo Mądry Wybór) C evolution. Masa jak odlewu z żeliwa ale za to odlatuje po przekręceniu manetki. No i klient odlatuje przy płaceniu, ponad 60 tys. za podstawową wersję. A dziś jechałem jakiś czas z człowiekiem na BMW 1600 na tarnowskich blachach. Taczej turystyczny, cały obudowany i w przeciwieństwie do mojego "grzmotu" jego silnik robił dyskretne "ziiiiiiiuuuuuuuuuu". Zakochałem się

    I jeszcze jedno, gdybyście się wybierali w Bieszczady, to polecam zboczyć z głównej trasy na Tyrawę Wołoską, tam po prostu jest jeden wielki jazgot silników. Setki motocyklistów dziennie przemierza te "jelita" dla frajdy, a że to krótki odcinek, to jeżdżą tam i z powrotem. Po drodze jest też punkt widokowy.
    Ostatnio edytowane przez pwaos ; 22-07-2018 o 18:47

  2. #6982

    Domyślnie

    I jeszcze obiecany film z trasy transfagarskiej. Umęczyłem 8 minut gdyż to moja pierwsza video produkcja ever. Czasem dopasowana do posiedzenia na - a jakże - porcelanie.

    https://youtu.be/IWfCLZhKQyI

    Nie rzucajcie mocno pomidorami w autora, jeśli już to wybierajcie dojrzałe.

    Tapatalknięte

  3. #6983

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    @tomajk gratulacje.

    Nie wiem co Wam przeszkadza w skuterach, miliony skuterzystów czy - jak wolicie - porcelanistów nie może się mylić. Może nie do wszystkiego skuter się nadaje, ale mocniejszy skuter to i poplątać się gdzieś dalej pozwoli. Czyli dobry skuter nie jest zły.
    Mnie nic nie przeszkadza ale zostawiam tę przyjemność innym .
    A co do milionów to znasz powiedzenie o muchach .
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #6984

    Domyślnie

    a zlot coraz bliżej... budżet zabezpieczony na paliwo wyjdzie spokojnie 900 km, zależy jaka trasa i ile pojeździ się na miejscu... może i nawet tysiąc kilometrów strzeli ! aaa ! Szok !

    Jest tu jakiś cwaniak co chce w ten weekend dołączyć?

    Krzychu i Robin mi tu trasy z Gdyni szukają jakbym nigdy nie był w okolicach Olsztyna/Mrągowa/Białegostoku
    fajnie a może by tak mazury? Może ktoś jeszcze?
    ROBIN
    KRZYSZTOF
    JA

    Ktoś jeszcze? Krzysztof nie może na noc zostać i Robin się boi że będziemy jak te dwie dolne części od roweru siedzieli

    EDIT:
    Dziś wykąpałem się w jeziorku... a super ! Pierwszy raz w tym roku :/ tak super przyjemnie... woda cudna...
    Następne pływanie na mazurach po drodze, moto stop, ciuchy na ziemie i go go go w jezioro! ! !
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 22-07-2018 o 22:37
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #6985

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    silnik do tego BMW produkuje firma KYMCO, no mać ich w job !!
    Znaczy, że Kymco jako marka jest godna rozważenia.

  6. #6986

    Domyślnie

    Pojeżdżone



    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Znaczy, że Kymco jako marka jest godna rozważenia.
    Te KYMCO to jest podobno we wszystkim w Hondach dla Kawasaki jakiś gotowe skutery robi, dla wielu marek części, a fabryki mają podobno ogromne. Potentat w branży większy niż japońskie firmy.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #6987

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102


    Te KYMCO to jest podobno we wszystkim w Hondach dla Kawasaki jakiś gotowe skutery robi, dla wielu marek części, a fabryki mają podobno ogromne. Potentat w branży większy niż japońskie firmy.
    Chwilunia, chwilunia. Kymco z Kawasaki ma malo wspolnego (jakas tam kooperacja przy skuterach, a podobno Kawasaki ma "pomoc" Kymco w wyprodukowaniu ich pierwszego motocykla). Swoje sprzety robili przez pewien czas na licencji Hondy, w zamian za licencje robili troche czesci dla Hondy.
    Ale to nie tak, ze robia dla nich gotowe silniki a Honda je montuje.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kymco

    Co Japan moto, to Japan moto a nie tajwanski. Choc np Yamaha ma fabryke w Malezji. I sam widzialem R1 jeszcze nie wyjeta z pudla z dumnym napisem Made in Malaysia
    Kymco to ogolnie sie umizguje do japonskich firm motocyklowych i czasami tam dojdzie do jakiejs kooperacji.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 23-07-2018 o 01:38
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #6988

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Znaczy, że Kymco jako marka jest godna rozważenia.
    Yamaha to marka godna rozważenia
    Dziś piękna pogoda się zapowiada nad morzem...
    Może plaża?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #6989

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Te KYMCO to jest podobno we wszystkim w Hondach dla Kawasaki jakiś gotowe skutery robi, dla wielu marek części, a fabryki mają podobno ogromne. Potentat w branży większy niż japońskie firmy.
    @robin102 - prośba - zlituj się czasem i nie pisz takich andronów . Kymco w stosunku do marek Japońskich to większy warsztat ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #6990

    Domyślnie

    Dlatego dwa razy użyłem słowa "podobno" Nie weryfikowałem przychodów, udziałów, ani aktywów, ale dociekając jak to możliwe, że takie szlachetne BMW zleca produkcje silnika do topowego skutera dla warsztatu w Chinach trafiłem na gościa z hurtowni motoryzacyjnej z którym sobie pogadaliśmy. Jegomość opowiadał ciekawe rzeczy, że Honda montuje we Włoszech z wielu elementów robionych przez Kymco swojego kultowego już Horneta. Może zmyśla ?
    tak z drugiej strony to myślałem iż Szwajcarzy są największym producentem zegarków na świecie, a prawda jest tak, że w Chinach się produkuje najwiecej i to wiele szlachetnych marek z chińskim rodowodem.
    O chińskim sprzęcie audio dobrej jakości zalewającym świat już nie ma co wspominać.
    Wcale bym się nie zdziwił, że w tych milionach skuterów latających po południu Europy, całej Azji i Bóg wie jeszcze gdzie siedzi części od Kymco, a co 3 motorek to ich produkt.
    Nie doceniamy Chin. Tam się produkuje od bubli do towarów luksusowych, super wykończonych tylko kwestia ile za to chcemy zapłacić
    Nie lubię Kymco, bo nazwa mi się nie podoba :P no i można by się zdziwić, że może takie Kymco jest dużym udziałowcem np akcjonariuszem w Hondzie czy Kawasaki, czy Yamaha. No bo nie w najmniejszej firmie Suzuki, możliwe, że mniejszej od Kymco która całe skutery dla Kawasaki w małym warsztacie potrafi produkować
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 699 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1995996496896976986997007017097497991199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •