Close

Strona 1514 z 1514 PierwszyPierwszy ... 5141014141414641504151215131514
Pokaż wyniki od 15 131 do 15 139 z 15139
  1. #15131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tą ADV mamy na Europę w wersji 350, weź pod rozwagę jeśli portfel uniesie.
    dla mnie przerost formy nad treścią
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15132

    Domyślnie

    Metropolitan to chyba 50-tka?

    No właśnie trochę dziwaczne te przepisy z granicą 125ccm. Na zdrowy rozum małe moto powinno utrzymać przelotową 100 km/h i móc się rozpędzić do 120, choćby po to, by nie zawadzać TIR-om i nie stwarzać zagrożenia w ruchu. Granica 250ccm byłby znacznie lepsza. Tymczasem kupić firmową 250 nie jest łatwo.
    No właśnie - czy jest jakiś rynek w UE, gdzie nie ma problemu z ćwiartkami?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tą ADV mamy na Europę w wersji 350, weź pod rozwagę jeśli portfel uniesie.
    Mógłbym na raty wziąć.
    Ale zatankowana ADV 350 to jakieś 200 kilo. Za dużo.

  3. #15133

    Domyślnie

    To europejski przepis na pierwsze prawko lub samochodowe, czyli 125 do 15 koników . Klasy 250 już w zasadzie nie ma, wymarła na rzecz 300-350, mam 250 kupione w zeszłym roku z 2012 roku z przebiegiem 4500 km (aktualnie 11 tyś), pierwsze 300 to były rozwiercone do 280cm3, tak troszkę na siłę, od niedawna pojawiły się "prawdziwe" 300 i 350.
    Co do 125 to taka troszkę niebezpieczna pojemność jako podstawowa, co innego jeśli się przyjmie założenie, miasto i tylko miasto
    Mam 250 ok 180 kg, to też już za dużo
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 18-04-2024 o 21:42
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #15134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Co do 125 to taka troszkę niebezpieczna pojemność jako podstawowa, co innego jeśli się przyjmie założenie, miasto i tylko miasto
    Dokładnie tak. Trochę niebezpieczna, bo przecież czasem przyjdzie przejechać z miasta do miasta te 20-30 km po drodze wojewódzkiej.

  5. #15135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Dokładnie tak. Trochę niebezpieczna, bo przecież czasem przyjdzie przejechać z miasta do miasta te 20-30 km po drodze wojewódzkiej.
    obwodnica około miejska już jest wyzwaniem
    a nie myślałeś o motocyklu ?
    ps: głupi pomysł, lepiej nie myśl, buty brudne i zakupów na grila się nie przewiezie
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 18-04-2024 o 22:22
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #15136

    Domyślnie

    Chcę spróbować czegoś nowego. Wszyscy chwalą skutery na lokalu, więc może i mnie spasuje. Oczywiście duża szyba i kufer. Wsiadanie to raz, ochrona jaka taka przed wiatrem i błotem - dwa, więcej zakupów się zmieści, no i nie trzeba wachlować non stop. Jednak kuter bardziej poręczny na mieście.

  7. #15137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    (...) Oczywiście duża szyba i kufer. Wsiadanie to raz, ochrona jaka taka przed wiatrem i błotem - dwa, więcej zakupów się zmieści, no i nie trzeba wachlować non stop. Jednak kuter bardziej poręczny na mieście.
    Kuferek na pewno sie przyda, tylko bym nie szalal z wielkoscia bo ten skuterek straci wtedy troche na swojej zdolnosci wciskania sie w waskie szczeliny miedzy samochodami.
    A szyba, to jakas mala i zgrabna. Przeciez skuterem 125 to najczescei jsie bedzie jezdzic 50-70km/h. Wieje dopiero od 100km/h mniej wiecej.

    Tak czytajac poprzednei wpisy tutaj, to padlo zeby byl maly, lekki i zwinny a jednoczesnie mogl spokojnie tira wyprzedzic i na obwodnice. No albo to albo tamto
    125 to raczej powinny unikac tras szybkiego ruchu. Zawsze mozna sobie lokalna droge znalezc. I beda lepsze widoki i spokojniej.

    No chyba ze zamiast skuterka jakis motocykl od 250cm3 wzwyz...to pogodzi sie i zwinnosc i na szybkiej trasie jako tako da rade. Choc lepsza bylaby ofc 500, to juz mozna wszystko w zasadzie.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #15138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Granica 250ccm byłby znacznie lepsza. Tymczasem kupić firmową 250 nie jest łatwo.
    No właśnie - czy jest jakiś rynek w UE, gdzie nie ma problemu z ćwiartkami?.....
    tylko ćwiartka, tylko i tylko skuter jak ciekawi Cię takie jeżdżenie, acz motocykl 250 cm to już fajniejszy temat
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #15139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Kuferek na pewno sie przyda, tylko bym nie szalal z wielkoscia bo ten skuterek straci wtedy troche na swojej zdolnosci wciskania sie w waskie szczeliny miedzy samochodami.
    A szyba, to jakas mala i zgrabna.


    No chyba ze zamiast skuterka jakis motocykl od 250cm3 wzwyz...
    Ale wiesz, trochę inaczej się jeździ po Stolycy, a inaczej w pipidówie, gdzie możesz przeciskać się między samochodem, a krawężnikiem, ale przeważnie nie. Tak więc duży kufer nie przeszkadza. Tak samo szyba, mała do ozdoby nie jest mi potrzebna, tylko taka, żeby zgarniała na kask, albo wyżej.
    Małe moto typu ćwiartka, też niechętnie, bo nie chce już mi się wachlować. Nazmieniałem się już w życiu biegów.

Strona 1514 z 1514 PierwszyPierwszy ... 5141014141414641504151215131514

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •