Close

Strona 727 z 1518 PierwszyPierwszy ... 2276276777177257267277287297377778271227 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 261 do 7 270 z 15176
  1. #7261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    To jest bardzo fajny motocykl, dopóki nim się nie przejedziesz. Po jeździe próbnej odeszło mi skutecznie.
    Ale TY masz jako punkt odniesienia diabelnie żwawy dynamiczny sprzęt z silnikiem o 2x takiej mocy, z zupełnie innym zawieszeniem, innym przeznaczeniem, inaczej rozłożonym środkiem ciężkości. Nawet producent inny Twoja Yamaha to sprzęt do dzidowania a V7 do jazdy na kawę we dwoje uliczkami starego miasta.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    No właśnie o te oczka się rozchodzi. Jedno, drugie, trzecie oczko wyżej i za chwilę będę miał obudowaną plastikiem rzędową czwórkę.
    Ckni się do singla w ładnym opakowaniu, trwałego mocnego z nietuzinkowym wyglądem choć dzisiejszym to polecam Yamaha MT 03 w poprzednim wcieleniu z silnikiem 650 na jednym garze . Cudowny motocykl za nieduże pieniądze. Wygodny, zwrotny i zawsze wzbudza zainteresowanie. Moim zdaniem Yamaha do tej pory nie zrobiła lekkiego ciekawszego motocykla. Może dlatego, że projektowano MT 03 we Włoszech
    https://www.funzug.com/index.php/bik...2008-bike.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-08-2018 o 11:50
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #7262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ale TY masz jako punkt odniesienia
    To nie tak. Swego czasu, jako dziennikarz motoryzacyjny, dzięki Krzyśkowi Wydrzyckiemu i Arturowi Wajdzie miałem okazję jeździć "wszystkim". Mam więc spore porównanie i wiem, czego, od danego rodzaju motocykla powinienem oczekiwać. W samym MG (a znam dobrze importera) przyznają, że V7 nieudany jest. Choć niezaprzeczalnie, ładny.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #7263

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To jest dopiero klasyczna klasyka, a nie tam jakiś jeppończyki
    Zdjęcie poglądowe z aukcji
    https://www.otomoto.pl/oferta/moto-g...tml#83f3f0132e
    Jaki to "klasyk" okazuje się wtedy jak trzeba cokolwiek do tego kupić . Ale jak ktoś lubi oglądać moto w garażu to dobre jest .......
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #7264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ale jak ktoś lubi oglądać moto w garażu to dobre jest .......
    Jak bym tak wygrał w totka 20-30 mln PLnów to tym których lubię kupię po klasycznym, klasyku i lepiej być nie może. Sobie Moto Guzzi i też taką Hondę
    HONDA CB 1100
    https://www.motocaina.pl/artykul/tes...yk-25839.html#!

    a tu fajna stronka
    http://wbieniec.kis.p.lodz.pl/moto/ms/naked.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #7265

    Domyślnie

    i sobie pojeździłem
    najpierw przejazd obwodnicą do Gdańska, później już powrót do Gdyni przez Sopot. Spoko

    Wczoraj byłem na masażu, miałem bańki robione, gość mnie "połamał" czyt. nastawił wszystkie kości he i mi lepiej ! To najważniejsze, że dziś sobie na moto poszedłem, a tydzień temu krzyż mnie bolał...

    Spoko fajnie

    Polecam Wam też, jeździć po prostu
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #7266

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    i sobie pojeździłem
    Polecam Wam też, jeździć po prostu
    To może kupmy takiego turystyka to wszyscy będziemy jeździć po całym kraju
    https://allegro.pl/ogloszenie/yamaha...wis-7497164355
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7267

    Domyślnie

    Dziś polatane w 8
    180 km zrobione, Kaszuby... Bardzo polecam
    Fotki później
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 25-08-2018 o 19:36
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #7268

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Dziś polatane w 8
    180 km zrobione, Kaszuby... Bardzo polecam
    Fotki później
    Calkiem przyzwoita przejazdzka, taki idealny wypad wokol komina.
    Takiego wiekszego komina.

    A ja dzis przezylem chwile grozy.
    Wczoraj sie tak zapie...pipipipi malym palcem u nogi o krzeslo, ze ledwo moglem na ta noge stanac. Dzisiaj lepiej juz troche bylo jak chodzilem w pracy ale opuchlizna olus fiolecik to wyszedl.
    Siedzac na ostrym dyzurze podjalem postanowienie ze jak bedzie zlamany, to nie dam sobie gipsu zalozyc i basta. Nie dam, urznac go a gisu nie dam
    Bo to bylby blok na moto, na samochod i konkretnie ogolem na zycie.
    Ale "na szczescie" mam "tylko" zlamanie odpryskowe i nie trzeba gipsu tylko dwa paluszki ze soba sklejone i oszczedzac stope.
    To prawa stopa czyli od hamulca noznego w moto, ktorego sie rzadko uzywa.
    To bede ta stope oszczedzal mniej chodzac a wiecej jezdzac na moto.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #7269

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To prawa stopa czyli od hamulca noznego w moto, ktorego sie rzadko uzywa.
    Od kiedy mam Hondę, przedniego hamulca używam tylko kiedy sytuacja na drodze mnie zaskoczy. Tylny, który u mnie jest sprzężony z przednim, jest w zupełności wystarczający jeśli przewiduje się pewne sytuacje.
    Pursue happiness with diligence

  10. #7270

    Domyślnie

    CBS-y, ABS-y, Sondy lamba i inne pierony, Panie ja nie mam takich wynalazkow
    Zreszta jestem zwolennikiem klasycznego podejscia, ze przedni hamulec w moto to glowny a tylny to pomocniczy.
    Ale jak ktos ma inne "gusta" a jezdzi bezpiecznie to niech ma
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 727 z 1518 PierwszyPierwszy ... 2276276777177257267277287297377778271227 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •