Close

Strona 508 z 1512 PierwszyPierwszy ... 840845849850650750850951051855860810081508 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 071 do 5 080 z 15118
  1. #5071

    Domyślnie

    Opony temat rzeka, ale zrobiłem dokładnie jak z Twojego doświadczenia, bez szaleństw finansowych
    Do swojego dałem za komplet ( 120/17 + 180/17 ) chyba 800zł i wyważenie, przekładka za 100zł w ASO Suzuki, czyli po bożemu wyszło. DUNLOP SportMax . Opona jak rozgrzana bardzo fajnie moto prowadzi, nawet po frezach na asfalcie. Jak zimna to po prostu dramat, kartofel kartoflany i trzeba z 10 km przejechać aby choć trochę plastyczności złapała. Jesienią, wczesną wiosną jazdy bardzo trudne są żałuje, że nie dołożyłem stówki nie kupiłem Pirelek Angel, są plastyczniejsze, ale mniej trwałe zapewne, tylko po co ta trwałość
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 10-12-2017 o 14:26
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #5072

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    suzuki ls pokrywa zaworów fabrycznie składana na silikon, tylko, że przy montażu fabrycznym on nigdzie nie wyłazi
    No a jakieś inne przykłady? Połówki silnika na tym gdzieś składają??? Prawdę rzekłszy to nawet w nowych Chińczykach się z tym nie spotkałem.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #5073

    Domyślnie

    Pokrywa zaworow to nie polowki silnika. Jak ktos reguluje zawory i chce przyoszczedzic na uszczelce, ktora jest dosyc droga to silikon idzie.
    Zreszta nawet nowa uszczelke mozna tak delikatnie posmarowac silikonem.

    Nie wierze w fabrycznie montowana jakas mase uszcelniajaca, ktora wystaje na zewnatrz. Ja rozumiem, ze np kartery maja widoczne niedoskonalosci procesu odlewania/formowania (Jest tu azuwazalna roznica Honda vs reszta na korzysc tej pierwszej).
    Ale fabrycznie wystajacy "silicon" z karterow?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #5074

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ale fabrycznie wystajacy "silicon" z karterow?
    Otóż i to. Wiadomo, że jak od importera handlarza to zazwyczaj po dzwonie, po szlifie mniejszym czy większym, a w najlepszym przypadku po naprawie silnika, bo za drogo było za granicą to komuś naprawiać.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5075

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Otóż i to. Wiadomo, że jak od importera handlarza to zazwyczaj po dzwonie, po szlifie mniejszym czy większym, a w najlepszym przypadku po naprawie silnika, bo za drogo było za granicą to komuś naprawiać.
    Nie bylbym az takim czarnowidzem. Sa "handlarze" i jakies tam "punkty sprzedazy", ktore daja roznego stopnia pewnosc co do stanu maszyny.
    Ja po prostu eliminuje wystajacy "silicon" z karterow jako fabryczny. Czyli silnik byl rozbierany do zera-to ja dziekuje za silnik po takiej naprawie. Tym bardziej jak jeszcze jest niski przebieg.

    Kiedys w wawie byl taki "punkt sprzedazy" moto. Oferowal tez profesjonalne prostowanie przodow po dzwonie, ogolnie podejmowali sie wszystkiego.
    Ja bym od nich na pewno nie kupil moto
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #5076

    Domyślnie

    Ten wlaśnie wydawał mi się takim rodzynkiem wartym kupienia, a czrnowidztwo widzisz z czego wynika gdybyś nie podjechał, zdjęć nie zrobił to bym myślał, że nawet drogi relatywnie motor już będzie na tip top Przy zakupie Suzuki też już swoje widziałem
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #5077

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wiadomo, że jak od importera handlarza to zazwyczaj po dzwonie, /.../
    Pisałem już chyba w dziale moto - podczas poszukiwań samochodu największe przekręty były od pierwszych właścicieli, z polskiego salonu. Długo by było opowiadać. Auto kupiłem od handlarza, po tym, jak pokazał mi pełna dokumentację fotograficzną z placu ubezpieczyciela w Szwajcarii. Po gruntownym prześwietleniu u kolegi w warsztacie okazało się, że wszystko jest tip-top, łącznie z naprawą po stłuczce. Także, nie ma normy.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #5078

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    ...Po gruntownym prześwietleniu u kolegi w warsztacie okazało się, że wszystko jest tip-top, łącznie z naprawą po stłuczce. Także, nie ma normy.
    To musiał być dawno Nemniej fakt nieuczciwość ma wiele rozmiarów i wymiarów Taki dyyyyll jak zrobiłeś to inna para kaloszy. Wiedziałeś co kupujesz i na co się decydujesz. Ja też trafiłem niedawno na "uczciwego" uszkodzony bardzo kosmetycznie, do naprawienia za góra 2 tys zł u dobrego lakiernika, a na drugim prawie całym boku w aucie miernik powłoki lakierniczej blachy nie "sięgał" na aucie świeży lakier. Pare kilo szpachli poszło Handlarz się bronił, że nie wiedział i nie mierzył na placu 100 aut stało
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #5079

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To musiał być dawno
    No, prawie dwa miesiące temu...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #5080

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie ma reguły. Można trafić na ulepa i tu i tu. Przy tym często jest tak, że kupując od "prywatnego" kupujemy pojazd kiedyś tam sprowadzony przez......handlarza i co.... i taki jest lepszy? Moim zdaniem trzeba po prostu dobrze się przygotować do kupna, poświęcić na to sporo czasu i być nieufnym jak łasica. Motocykl to nie samochód - dużo łatwiej znaleźć w nim, że coś było robione.
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 508 z 1512 PierwszyPierwszy ... 840845849850650750850951051855860810081508 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •