Close

Strona 583 z 1512 PierwszyPierwszy ... 834835335735815825835845855936336831083 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 821 do 5 830 z 15118
  1. #5821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    Dajcie spokoj biednemu Sokolnikowi z ta kamerka.
    Zobacz Krzychu jak spadła cena tej Yamahy z poklejonym silnikiem co ją kiedyś oglądaliśmy na Twoich zdjęciach z 17900 na proszę
    https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha...olx#xtor=SEC-8
    Niedawno trafiłem na Triumpha z pękniętym karterem silnika, he he z kilometra było widać, a się sprzedał jednak. Skala zjawiska jest wielka
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #5822

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Zobacz Krzychu jak spadła cena tej Yamahy z poklejonym silnikiem co ją kiedyś oglądaliśmy na Twoich zdjęciach z 17900 na proszę
    https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha...olx#xtor=SEC-8
    Niedawno trafiłem na Triumpha z pękniętym karterem silnika, he he z kilometra było widać, a się sprzedał jednak. Skala zjawiska jest wielka
    Robin to na pewno ta sama?
    A tamta co ja robilem zdjecia nie miala przypadkiem 17tys przebiegu?
    Tutaj jest 27 tys.

    Ale ja juz nie pamietam ogloszenia....
    Jesli to ta sama, to spooory ruch cenowy zrobili. Ciekawe kiedy wpadna na pomysl zeby usunac wystajacy silikon.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #5823

    Domyślnie

    moja ostatnia jazda, Latanie na Spontanie - Kaszuby
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #5824

    Domyślnie

    U mnie dziś największa impreza motocyklowa w roku " Moto Serce" Cale miasto motocykli. Skąd ludzie tego tyle mają

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin to na pewno ta sama?
    A tamta co ja robilem zdjecia nie miala przypadkiem 17tys przebiegu?
    Tutaj jest 27 tys.

    Ale ja juz nie pamietam ogloszenia....
    Jesli to ta sama, to spooory ruch cenowy zrobili. Ciekawe kiedy wpadna na pomysl zeby usunac wystajacy silikon.
    Musi być ta sama. Ten sam rocznik, ten sam kolor, te same wyposażenie, ta sam lokalizacja sprzedaży, czyli okolice Warszawy tylko w innym zaprzyjaźnionym miejscu, ten sam przebieg, bo tamta miał właśnie 27 tys k i gadaliśmy, że to na turystyczne moto pikusiowy przebieg. Cyfra 17 został w pamięci, bo cena była 17.900 zł. Ale już nie szukam Yamahy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    moja ostatnia jazda, Latanie na Spontanie - Kaszuby
    Pierwsze sekundy filmiku i słychać, że Yamaha nie pracuje ładnie, równo na wolnych obrotach, a chyba ciepła była. Mus synchronizacje zrobić, albo inna przyczyna też może być, może jakiś wężyk , bród , stara świeca ect.
    ps.
    fajnie mikrofon zbiera pracę silnika
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-04-2018 o 12:42
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5825

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Pierwsze sekundy filmiku i słychać, że Yamaha nie pracuje ładnie, równo na wolnych obrotach, a chyba ciepła była. Mus synchronizacje zrobić, albo inna przyczyna też może być, może jakiś wężyk , bród , stara świeca ect.
    ps.
    fajnie mikrofon zbiera pracę silnika
    ta praca silnika, była po zmniejszeniu obrotów przez tego mojego mechanika. Wróciłem do garażu i sobie podkręciłem o prawie 200 i teraz mam 1280/1320 także uważam że teraz "lepiej" chodzi.
    Do weryfikacji podczas następnego filmiku, jutro chce jeździć

    mikrofon, zwykły najtańszy (14 zł?), zamontowany w kasku z przodu, zbiera całkiem spoko, czasami mogę się wydzierać, bo jeżdżę w stoperach
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #5826

    Domyślnie

    Taka jazda u moich końca nie widać. Niektórzy uzbrojeni jak na wojnę. Generalnie jakieś te wszystkie motocykle jakby takie same. Przewaga liczebna sportów, bo niestety mamy dobre ulice w mieście, nowe nawierzchnie , szeroko, mało dziur i nowe obwodnice miasta z unijnej kasy
    https://youtu.be/UVexezdoo_Q
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-04-2018 o 12:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #5827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Taka jazda u moich końca nie widać. Niektórzy uzbrojeni jak na wojnę. Generalnie jakieś te wszystkie motocykle jakby takie same. Przewaga liczebna sportów, bo niestety mamy dobre ulice w mieście, nowe nawierzchnie , szeroko, mało dziur i nowe obwodnice miasta z unijnej kasy
    https://youtu.be/UVexezdoo_Q
    fajnowsko

    a gdzie na filmiku Robin i jego GSR ? Nie ma? Nie ładnie :P

    kiedy do Gdyni?

    Dawaj dawaj, żałuj tego weekendu, piękna pogoda. Nie wiem jeszcze się tu taka pogoda powtórzy w 2018
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #5828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    Dawaj dawaj, żałuj tego weekendu, piękna pogoda.
    Ja już najeżdżony po zimie na cały kwiecień jestem. 4-5 wyjazdów w koło komina po 40-50 km zupełnie wystarcza na zaspokojenie apetytu.
    Pojechał bym sobie gdzieś dalej, tak na cały dzień wypad zrobił 100-200 km od domu. Ja tu na Podlasiu mam tyle fajnych miejsc w których o zgrozo jeszcze nie byłem i całe Pojezierze Augustowskie 90 km spod garażu Jezioro Necko, ale i te 90 km x 2 to jakiś dyskomfort na GSRze zrobić. Zostają krótkie przeloty miejskie i ławeczka i kawa w kafejce motocyklowej .
    ps
    u mnie dziś też pięknie ciepło, słonecznie, ale wiatr jak halny
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-04-2018 o 15:33
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #5829

    Domyślnie

    we Wrocku dziś też moto-serducho
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #5830

    Domyślnie

    byłem na takim w poprzednim sezonie w Lęborku Fajna impreza
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 583 z 1512 PierwszyPierwszy ... 834835335735815825835845855936336831083 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •