Close

Strona 584 z 1520 PierwszyPierwszy ... 844845345745825835845855865946346841084 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 831 do 5 840 z 15194
  1. #5831

    Domyślnie

    niestety nie zaliczyłem parady, jednak buty które kupiłem jesienią są za małe - dziś trafiły na OLX, gdyby ktoś potrzebował nr 42 na węższą stopę to podam link
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #5832

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    niestety nie zaliczyłem parady, jednak buty które kupiłem jesienią są za małe - dziś trafiły na OLX, gdyby ktoś potrzebował nr 42 na węższą stopę to podam link
    stopa Ci jeszcze rośnie? Czy przytyłeś?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #5833
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Wczoraj i dziś wielokrotnie przejeżdżałem autem przez zakopiańskie "patelnie". I to co tam zobaczyłem w wykonaniu motocyklistów zasmuciło mnie okrutnie. Niektóre przejazdy to już nawet nie była brawura, raczej próby samobójcze. :/
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #5834

    Domyślnie

    czasami tamtędy jeździłem na moto i niestety parę razy było mi wstyd za innych 2oo, minęła epoka "tuningowanych" golfów tdi, teraz czas na moto, a wtedy trzeba zapie@$##
    https://www.facebook.com/patelniachabowka/
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #5835

    Domyślnie

    Najgorsze w tym wszystkim, ze 90% nas nie umie jeździć na tych dzisiejszych silnych szybkich sprzętach tak aby być bezpiecznym i wykorzystać możliwości motocykla. Sezon dwa ktoś polatał sami mistrzowie długi prostych.
    Sam nie umiem, mimo, że w życiu na motocyklach wyrastałem. Pierwsza moja jazda w tym sezonie znany mi dokładnie zakręt i Panie Boże ratunku, mokre plecy, spocone dłonie. Wchodzę zakręt, a motor mi się wali na asfalt. W zakręt który brałem wielokrotnie. Do dziś nie wiem co było przyczyną i jak z tego wyszliśmy, jakim sposobem, nie wiem. Przypuszczam, że przyczyną była za małą prędkość na ten winkiel, choć mała nie była. Normalnie już prawie leżeliśmy, ale jak Suzi wstała "do pionu" w zakręcie to nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-04-2018 o 23:15
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #5836

    Domyślnie

    mój znajomy "Szajba" zawsze powtarzał, że motocykl umie więcej niż kierowca i w zasadzie nie wolno mu przeszkadzać

    ps: to się kurna załapałem
    http://www.gazetawroclawska.pl/wiado...%2C13117708%2F

    http://www.gazetawroclawska.pl/wiado...%2C13117708%2F

    http://www.gazetawroclawska.pl/wiado...%2C13117708%2F
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 22-04-2018 o 19:54
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #5837

    Domyślnie

    bogdi64 sie fajno załapałeś !!




    Panowie zagadka
    Z jakiego filmu kojarzycie tą miejscówkę. Rozwiązanie po prawej na tablicy miejscowości, a tam na dole często stoją białe misie z termometrem i mierzą

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-04-2018 o 21:39
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #5838

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    czasami tamtędy jeździłem na moto i niestety parę razy było mi wstyd za innych 2oo, minęła epoka "tuningowanych" golfów tdi, teraz czas na moto, a wtedy trzeba zapie@$##
    https://www.facebook.com/patelniachabowka/
    Obejrzalem ten link, troche w sieci popatrzylem i jestem normalnie w szoku.
    Tor Patelniaring. Ja rozumiem naginac jakies normy wspolzycvia spolecznego (tutaj na drodze), ale nie calkowicie je lamac i miec gdzies reszte ludzi na drodze.
    W maju jest tam zlot fanow Yamahy R1- czyli umawiamy sie w 30 i wszyscy ile fabryka dala, a na poboczu normalnie trybuny jak na torze, pelne widzow. Czyli wlacza sie wiekszosci tryb, walne popisowe...
    Nie bronie tu motocyklistow, ale tam tez sa imprezy driftingowe stunigowanych beemek. No luz.

    Ja rozumiem, ze kazdy jak ma fajne zakrety przed soba to chce troche przycisnac, czy specjalnie jedzie pol Polski z kolega lub paroma tam pojezdzic.
    Ale nie mozna sie umowic duza grupa i jezdzic w te i wewte jak po torze wyscigowym nie zwracajac wogole uwagi na zwyklych uzytkownikow drogi...

    W Warszawie jak budowali wiadukt bedacy czescia trasy S2 nad ulica Polczynska. To jak byl skonczony ale jeszcze nieotwarty. To spotykali sie tam miloscnicy nocnych wyscigow. Zarowno samochody i motocykle. To byl prosty odcinekj drogi i te wszystkie sprzety tak tam zapie..szaly ze glowa mala, chyba na maksa.
    Bylo widac jadac pod wiaduktem. Oczywiscie bylo to nielegalne i w koncu przyjezdzala Policja. ale to byla zamkniety dla ruchu odcinek drogi, dlatego tego absolutnie nie potepiam.

    Ale zeby robic sobie tor wyscigowy na publicznej drodze jak po niej jezdza inny, to cos tu u niektorych mocno nie gra.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Najgorsze w tym wszystkim, ze 90% nas nie umie jeździć na tych dzisiejszych silnych szybkich sprzętach tak aby być bezpiecznym i wykorzystać możliwości motocykla. Sezon dwa ktoś polatał sami mistrzowie długi prostych.
    Sam nie umiem, mimo, że w życiu na motocyklach wyrastałem. Pierwsza moja jazda w tym sezonie znany mi dokładnie zakręt i Panie Boże ratunku, mokre plecy, spocone dłonie. Wchodzę zakręt, a motor mi się wali na asfalt. W zakręt który brałem wielokrotnie. Do dziś nie wiem co było przyczyną i jak z tego wyszliśmy, jakim sposobem, nie wiem. Przypuszczam, że przyczyną była za małą prędkość na ten winkiel, choć mała nie była. Normalnie już prawie leżeliśmy, ale jak Suzi wstała "do pionu" w zakręcie to nie wiem.
    To nie chodzi o umiejestnisci Robin i wykorzystywanie mozliwosci maszyny w procentach.. Bo to ze jedzie 220km/h to wiadomo, ze ktos z minimum instynktu samozachowawczego tak nie bedzie jezdzil caly czas
    Mozna te osiagi wykorzystac cieszac sie przyspieszeniem na najwyzszym biegu miedzy 80-140km/h.
    A co do twojej przygody, to dziwie sie ze stary wyga zapomnial o pewnej rzeczy. Zaczynajac sezon warto te pierwsze pare przejazdzek tak troche asekuracyjnie odbyc. Zeby sie wjezdzic i przypomniec sobie.
    Przynajmniej ja tak praktykuje.
    Oddzielnym tematem jest ze warto poczatek sezonu miec szczegolnie oczy naokolo glowy, zanim inni uzytkownicy drog sie nie przyzwyczaja do motocyklistow.

    P.S A masz zdjecie bezposrednio z Krolowego Mostu?
    Ale to co dales bardzo klimatyczne
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 22-04-2018 o 23:43
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #5839

    Domyślnie

    a ja dziś polatałem sobie w grupie (8 razem ze mną)

    Dziś zrobiłem 200 km Piękna pogoda w dzień, ciepło...a jak wracałem myślałem że zamarznę po godz. 20.00

    Kaszuby - super winkle, jeziorka... Żukowo, Kartuzy, Kaszubski Park Krajobrazowy... extra

    Nie obyło się bez niebezpiecznych sytuacji... kolega przestrzelił zakręt w prawo, wylądował na środku przeciwległego pasa... minął się z samochodem jak już wracał na swój pas na końcu zakrętu... Jechałem za nim, nagrałem to... a całe 2 proste wcześniej żadnego auta z przeciwka... a na zakręcie auto, a później znowu pusta prosta... Ja się wystraszyłem... Chociaż na filmiku to wcale tak źle nie wygląda...
    Mi jeden motocyklista wyjechał z bocznej (z mojej prawej skręcał w swoje lewo, czyli przeciął mi pas). Dobrze że ten drugi za nim w ostatniej chwili zatrzymał się... prędkości małe, pewnie jakieś 50-60... może 70... ale co to zmienia przy ewentualnym dzwonie/rowie? Tego nie nagrałem :/ Ewidentnie mnie nie zauważyli. Najpiew przeleciało 7... chwila później ja... mogli się nie spodziewać... Za zakrętem cała akcja, mogli mnie nie widzieć... wybaczam, pewnie bym wyhamował ale już się ciśnienie podniosło...

    Ogólnie to jechałem ostatni albo przedostatni a na koniec miałem wywalone, odpuściłem, nie będę przecież ścigać tych z przodu wariatów... sobie dojechałem pod Lidla jak Pan

    31143998_1841973562490794_7275039025868570624_o.jpg
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #5840

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    P.S A masz zdjecie bezposrednio z Krolowego Mostu?
    Tam więcej nic nie ma można powiedzieć, że to zdjęcie z Królowego Mostu. Tylko w jakim filmie ta miejscówka wystąpiła ?
    Nie mówcie, że nie oglądaliście
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 584 z 1520 PierwszyPierwszy ... 844845345745825835845855865946346841084 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •