Close

Strona 668 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1685686186586666676686696706787187681168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 671 do 6 680 z 15200
  1. #6671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Patrzymy a tu nie ma jedneg ofiltra powietrza stoskowego na gazniku..
    Ale jak to to gdzie on się zgubił i gdzie odnalazł ?
    Jeśli wszystko chodzi na tip top czyli na 102 ! czyli jak wsiekł byk to już niech oni tam nie grzebią w tzw miedzyczasie miedzy samochodami.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #6672

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ale jak to to gdzie on się zgubił i gdzie odnalazł ?
    Jeśli wszystko chodzi na tip top czyli na 102 ! czyli jak wsiekł byk to już niech oni tam nie grzebią w tzw miedzyczasie miedzy samochodami.
    No normalnie, to stozkowy K&N i mi sie raz zdarzylo go zgubic przy glebie parkingowej. A tutaj zlosliwosc rzeczy martwych prawdpodobnie spowodowala, ze jakos moze krzywo naszedl przy dokrecaniu i w czasie sprawdzania i konkretneg oodkrecania spadl na szose.
    Ale mechanik znalazl, przejechal jeszcze raz ta droga inny moto i podniosl z jezdni.

    Robin, moj mechanik robi motocykle, czasami w miedzyczasie samochody lub w zime.
    3 czyszczenie przy rozbiorce nie zaszkodzi
    I chodzi na 102 ale przez chwile nie chodzil i mial objawy zlej pracy na jednym gazniku. To niech to sprawdzaja i szukaja czemu tak przez chwile bylo.
    Nie wiem , moze sie umowie ze standardowe 3 tys 3 miesiace gwarancji na naprawe i jakby co to podjade jak mi tylko cos w gazniku pisnie nie tak jak trza.
    A moze niech szukaj i znajda cos...no i moge w miedzyczasie pojezdzic Honda VFR 800 - fajna jest
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #6673

    Domyślnie

    Gwarancja, precyzując rękojmia roczna na usługę to z ustawy przysługuje. Kupa kasy poszła na naprawę moto. Chyba najwiecej z nas tu wydałeś w tym sezonie Wiem, wiem na udry nie chcesz iść i ja też bym nie chciał. Niemniej nie dal bym już im grzebać. Ewentualnie jak sam zobaczysz, że coś jest nie teges.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #6674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Gwarancja, precyzując rękojmia roczna na usługę to z ustawy przysługuje. Kupa kasy poszła na naprawę moto. Chyba najwiecej z nas tu wydałeś w tym sezonie Wiem, wiem na udry nie chcesz iść i ja też bym nie chciał. Niemniej nie dal bym już im grzebać. Ewentualnie jak sam zobaczysz, że coś jest nie teges.
    Ja mialem wiele czynnosci robione. Czesc to temat zamkniety i wszystko gra. Ustawa to jedno, zycie to drugie. Ogromna wiekszosc warsztatow daje 3 miechy 3 tysiace i to jest cos realnego.
    A niech grzebia. Po to jest mechanik, zeby rozkrecal i skrecal spowrotem. Ogolnie bardziej chodzi o to zeby rozkrecil i skontrolowal niz grzebal. Zreszta zobacze jutro co ustalimy.

    Co to sa 'udry", jakies przejezyczenie, czy to cos znaczy. Bo nie chwytam
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #6675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Co to sa 'udry", jakies przejezyczenie, czy to cos znaczy. Bo nie chwytam
    Coś mniej więcej jak kupowanie auta w tym filmie instruktażowym
    https://youtu.be/u2-SiTa7ELI
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Coś mniej więcej jak kupowanie auta w tym filmie instruktażowym
    https://youtu.be/u2-SiTa7ELI
    Naprawde nie kumam. Czytam kontekst zdania ktore napisales, te Udry, ten filmik...no nie panimaju, szto ty tu dzialasz Robin
    Powaznie, nie chwytam.

    Piwa tylko 2 wypilem ,to nie przez to
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #6677

    Domyślnie

    Ja też po 2 piwach. Nawalił się po tym meczu co to na niego 4 lata czekał
    Iść z kimś na udry, czyli potarmosić się głośno słownie, albo nawet garścią pomachać
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #6678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ja też po 2 piwach., nawalił się po tym meczu co to na niego 4 lata czekałe
    Iść z kimś na udry, czyli potarmosić się głośno słownie, albo nawet garścią pomachać
    No tera to tak
    Kąsam temat

    Zadne tam Udry, wszystko z obu stron jest kulturalnie i ze tak powiem z dbaloscia o klienta.

    Dobra trza isc spac, bo jutro na 9 znowu do Lomianek jade...czerwona VFR 800 testowac
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #6679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    ...do Lomianek jade...czerwona VFR 800 testowac
    Koniecznie zdaj relację jak to jeździ pod doświadczonym motocyklistą. Wiesz przecież, że jak nie w tym wcieleniu to w następnym też kupię jakiś duży ciężki motór
    No i Kawy nie zapomnij odebrać
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #6680

    Domyślnie

    Na VFR 800 pozycja jak na psie...
    Pursue happiness with diligence

Strona 668 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1685686186586666676686696706787187681168 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •