Close

Strona 3 z 1503 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 15022
  1. #21

    Domyślnie

    to i ja sie dołącze do kolegów motorowych nikoniarzy
    to moja Honorata:

    pozdrawiam
    Migota

  2. #22

    Domyślnie

    Ja woze sie na Virazce 535 ale moze nawet w tym roku (marzenie) Drag Star. Chcialbym...


    Jutro ma byc ladna pogoda, zamierzam odpalic pierwszy raz w tym sezonie. Stala sierota cala zime po plandeka, trza bedzie troche korozji usunac i zaczepic nowy migacz, jakis baran, czytaj ja, parkujac go urwal

  3. #23

    Domyślnie

    Póki co właściwie zaczynam jeździć na 4 kółkach, ale na dwa chciałbym się kiedyś przesiąść. Ale że wolę głęboki bas niż dźwięk szlifierki to chciałbym w przyszłości coś tego typu:


    Lub coś innego ze stajni HD.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  4. #24

    Domyślnie

    Dorian, ladny cel. Tez chcialbym Cruserki to super zabawki. Nawet myslalem o przerobce Virago na cos podobnego. Tuning jest calkiem latwy w tym przypadku.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ja woze sie na Virazce 550 ale moze nawet w tym roku (marzenie) Drag Star. Chcialbym...
    Dragstar fajny sprzęt. Fajnie brzmi, wysoki moment od dołu, pięknie wygląda. W dużym Dragstarku to nawet niezłe hamulce są...
    Ma tylko dwa problemy: słabo skręca i okropnie boli tyłek i kręgosłup po kilku godzinach na naszych drogach.
    Jakbyś miał pytania o Dragstara to służę pomocą, ujeżdżałem takiego przez 3 lata i trochę go modyfikowałem:

    Pozdrawiam
    Tomek...
    DX i m43.

  6. #26

    Domyślnie

    Przerażają mnie takie takie ilości chromu. No, ale każdy jeździ czym lubi.
    Chociaż takim V-maxem bym nie pogardził
    http://foto.scigacz.pl/gallery/moton...allpaper_.jpg\
    Poza tym słowa amerykański i motocykl razem mogę strawić dla Buella.
    Jestem leniwy, ale z tym walczę.
    Nie chce mi się włączyć komputera, ale jednak znajduje w sobie tyle siły, żeby go włączyć.

  7. #27

    Domyślnie

    Moja przygoda z motocyklami dzieli się na dwa okresy (na razie)

    Pierwszy (studia) to przede wszystkim MZ'tki i Jawy,

    Drugi (od 1996 roku) to już Japończyki: Honda Blackbird 1100XX, Honda X11, Kawasaki Vulcan 1600, Honda Varadero XL1000V (2004) oraz Honda Varadero XL1000V (200.

    Ostatnio edytowane przez marekm ; 23-03-2010 o 23:02
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  8. #28

    Domyślnie

    Pierwszy raz dosiadłem Rometa mając 8 lat, następnie przyszedł czas na Jawkę, później pojawił się Simson, którym to mam zaszczyt poruszać się nadal, okazyjnie u znajomego dosiadam MZ 250, ten motocykl daje ogromną frajdę.

  9. #29

    Domyślnie

    To ja jako plecak się przywitam
    W tym sezonie niestety nie pojeździmy bo Thundercat musiał iść do sprzedania, ale w przyszłym sezonie startujemy Fazerem. Bo nie ma nic lepszego niż spontaniczna wycieczka 500 km po której tyłek boli tak, że się siedzieć nie da

    A jeśli o sprzęt chodzi to ja swego czasu chorowałam na Intrudera http://katalog-motocykli.pl/img/suzu...00-r2006-1.jpg Pasuje jak ulał...

  10. #30

    Domyślnie

    Wlasnie laduje akumulator na piatek, zakladam na stale i mam nadzieje na smiganie przy wiosennej pogodzie...jakies 2 tyg temu przeprowadzilem pierwszy pozimowy odpal...a jak wracalem z przejazdzki to zlapala mnie sniezyca.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 3 z 1503 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •