Close

Strona 671 z 1513 PierwszyPierwszy ... 1715716216616696706716726736817217711171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 701 do 6 710 z 15127
  1. #6701

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Mam taką prośbę do kolegów uwielbiających motocykle.
    Jeździjcie rozsądnie, szczególnie w terenach zabudowanych. Wczoraj w Słupsku doszło do tragicznego wypadku, w którym niestety kierowca jednośladu poniósł śmierć. Z ulicy podporządkowanej wyjechał samochód, który zwyczajnie nie mógł zauważyć szaleńca, który wyprzedzał mnie wcześniej. Zresztą miejsce w którym leżał po wypadku i znajdował się motocykl mówiło samo za siebie.
    Tragedia dla dwóch rodzin...
    Szkoda że nie ma miejsca żeby taką prośbę skierować do miłośników puszek. To co niektórzy wyrabiają na drogach woła o pomstę. Nic dziwnego że jest tyle tragedii - a większość z nich powodują kierowcy samochodów.



    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    a może zlot na północy? w Gdyni albo Kołobrzegu ? Może Hel? Robin co powiesz na Hel ?
    Hel - super tylko problem kiedy ...
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 21-06-2018 o 22:32
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #6702

    Domyślnie

    Niezbyt czesto widze samochod pedzacy w miescie z rykiem grubo ponad 100 km/h.

  3. #6703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Szkoda że nie ma miejsca żeby taką prośbę skierować do miłośników puszek. To co niektórzy wyrabiają na drogach woła o pomstę. Nic dziwnego że jest tyle tragedii - a większość z nich powodują kierowcy samochodów.




    Hel - super tylko problem kiedy ...
    Hel? No teraz w Trójmieście lipa pogoda...
    Nie wiem jak Robin, ale pisał że on chce na Hel tylko daleko, noga, biodro itp...
    Rozmawiałem z Krzysztofem... Podobno jest jakiś plan na zlot w Rynie w... Poniedziałek
    Kto by się pisał? Mi tak średnio pasuje bo roboty mam dużo, wolałbym sb czy nd ale Robin nie może... Krzysztof chyba się napalił na poniedziałek, odebrał moto i jeździć chce
    Ktoś by się pisał na ten poniedziałek? Rano wyjazd wieczorem powrót. Albo spotkanie w nd, nocleg, w pon powrót. Z nd na pon nie powinno być problemu z noclegiem i może coś taniej by było niż weekendy...
    Ktoś chętny?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #6704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Niezbyt czesto widze samochod pedzacy w miescie z rykiem grubo ponad 100 km/h.
    A co to ma do tego co napisałem? Poczytaj statystyki ilu kierowcy puszek zabijają pieszych w Polsce i to na przejściach!! Ile w ogóle ginie osób w wypadkach, bo jaśniepan się śpieszył albo bawił komórką albo zasnął, bo jechał 12 godzin bez przystanku, że o pijanych zabójcach już nie wspomnę. To co się dzieje w Polsce na drogach to carmagedon. Jesteśmy w ogonie Unii pod względem bezpieczeństwa na drogach.

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Hel? No teraz w Trójmieście lipa pogoda...
    Nie wiem jak Robin, ale pisał że on chce na Hel tylko daleko, noga, biodro itp...
    Rozmawiałem z Krzysztofem... Podobno jest jakiś plan na zlot w Rynie w... Poniedziałek
    Kto by się pisał? Mi tak średnio pasuje bo roboty mam dużo, wolałbym sb czy nd ale Robin nie może... Krzysztof chyba się napalił na poniedziałek, odebrał moto i jeździć chce
    Ktoś by się pisał na ten poniedziałek? Rano wyjazd wieczorem powrót. Albo spotkanie w nd, nocleg, w pon powrót. Z nd na pon nie powinno być problemu z noclegiem i może coś taniej by było niż weekendy...
    Ktoś chętny?
    Poniedziałek u mnie odpada - nie dojadę ... Dla mnie to jest 800 km w jedną stronę.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #6705

    Domyślnie

    Panowie tak a propo wypadkowosci, bezpieczenstwa na drogach, zachowan niektorych uzytkownikow na tychze drogach...to temat rzeka, ktory nieuchronnie konczy sie klotnia.
    Takze, propnowal bym sobie dac spokoj i zycze kazdemu bezpiecznej jazdy bez niebezpiecznych sytuacji ze swojej lub innych winy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    (.............)
    Poniedziałek u mnie odpada - nie dojadę ... Dla mnie to jest 800 km w jedną stronę.
    Tez bym chyba nie dojechal. Moj rekord to 600 z hakiem w deszczu, 11 godzin jednym ciegiem z krotkimi przerwami tylko na tankowanie. Ale to czlowiek mlodszy byl i kregoslup ze stali a d..pe tak samo twarda byla
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6706
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Panowie tak a propo wypadkowosci, bezpieczenstwa na drogach, zachowan niektorych uzytkownikow na tychze drogach...to temat rzeka, ktory nieuchronnie konczy sie klotnia.
    Takze, propnowal bym sobie dac spokoj i zycze kazdemu bezpiecznej jazdy bez niebezpiecznych sytuacji ze swojej lub innych winy.
    Popieram w 100%.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #6707

    Domyślnie

    Moim celem nie było obrażenie/napiętnowanie kogokolwiek. Tu chodzi o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także życie.

  8. #6708
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie lit.

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Moim celem nie było obrażenie/napiętnowanie kogokolwiek. Tu chodzi o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także życie.
    Ok, ale proszę Cię, abyś tego tematu już nie kontynuował. Są piesi i są debile. Są rowerzyści i są debile. Są motocykliści i są debile. Są także kierowcy aut i są debile. Sami wybieramy czy jesteśmy zrównoważonym psychicznie uczestnikiem ruchu czy debilem. Dyskusje w tym miejscu na ten temat są zbędne.

    Z resztą jak pewnie zauważyłeś, jest tu raczej grono motocyklistów którym się do piachu nie spieszy.
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 22-06-2018 o 09:43
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #6709

    Domyślnie

    I całe szczęście.

  10. #6710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Moim celem nie było obrażenie/napiętnowanie kogokolwiek. Tu chodzi o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także życie.
    To po kiego grzyba tu włazić i zawracać głowę ludziom, którym takie apele nie są do niczego potrzebne. To zupełnie jakbyś wszedł komuś do domu i powiedział żeby nie kradł, bo wszyscy teraz kradną - zastanów się.
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 671 z 1513 PierwszyPierwszy ... 1715716216616696706716726736817217711171 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •