Close

Strona 1512 z 1512 PierwszyPierwszy ... 5121012141214621502151015111512
Pokaż wyniki od 15 111 do 15 116 z 15116
  1. #15111

    Domyślnie

    3.30 PM, pora obiadowa.
    Sprzęt raczej nowy, chyba że jakaś używka 1-3 lata od znajomego, choć nie sądzę bo nie widzę...
    Ostatnio auciska kupowałem tylko nowe i jakoś tak zostało. Trochę drożej, ale żadne topielce, czy inne wynalazki jedno z trzech.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Krzysztof - latka lecą i gibkość już nie taka. Ciężki miałem i teraz zmiana. W skuterze odkręcam manetkę i jakoś jedzie. Powinno styknąć na jakiś czas. A potem zobaczymy.

  2. #15112

    Domyślnie

    Oj chyba ciezko bedzie znalezc uzywke 1-3 lata, taka to kazdy trzyma
    Juz realniej byloby rozejrzec sei za sprzetem 5-6 lat.

    No latka leca kazdemu, mi tez.
    Ja o jakims lekkim moto pisze.
    Moze jaksi koreanczyk czy cos...Junak myslales?

    Ten SR400 jaki ladny. Mz ofc.
    https://www.junak.com.pl/katalog/

    No albo 125 leciutka, choc ten SR400 186kg zalany paliwem, niskei siodlo. Bo ta twoaj honda to byla jakas ciezka jak pamietam.
    A ten to pod pache, w porownaniu z nia

    Nie namawiam, ino link do rozkminy.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 15-04-2024 o 22:55
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #15113

    Domyślnie

    Moja ex Ądzia zatankowana to jakieś ćwierć tony, choć niby nie aż taka duża...
    Problem był taki, że u mnie miasto pagórkowate i jak parkowałem po skosie do krawężnika z górki, to potem nie mogłem ruszyć tej masy do tyłu po górkę, a wstecznego brak.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    O Junaku, czy innym Chińczyku nie myślę. Mimo, że to tańsze, to staram się unikać kłopotów. Gdzie jakiś serwis, gdyby coś? Zontes też niby jakość światowa, ale ceny też japońskie. To ja podziękuję. Wolę zwykłą Hondę i części wiem, że są i że dotrą w razie awarii.

  4. #15114

    Domyślnie

    i części wiem, że są i że dotrą w razie awarii. - to jest ostatni i bardzo istotny element przemawiający za tak zwanymi "markami"
    co do "nowych używek" to jedyna opcja szukać po salonach, niestety cena często nie jest zbyt konkurencyjna do nowego
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #15115

    Domyślnie

    Niestety do mojego, bardzo typowego kutra, nie da się już kupić gaźnika.
    W zeszłym roku sprzedali ostatni, za ponad 1000zł.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #15116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Niestety do mojego, bardzo typowego kutra, nie da się już kupić gaźnika.
    W zeszłym roku sprzedali ostatni, za ponad 1000zł.
    niestety teraz "sprzęt" się szybciej starzeje, przerobiłem parę takich tematów w VT600, MTX, CBF, która nie jest "tak starym" motocyklem i to wszystko Hondy, o innych markach się nie wypowiem, ale przypuszczam, że może być tak samo.
    W przypadku Hondy można się "ratować" Japonią lub USA (sprawdzone w modelu z 62 i 82 i 92 roku) w zależności od części cena może zaskoczyć i to w dwie strony
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 1512 z 1512 PierwszyPierwszy ... 5121012141214621502151015111512

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •