Close

Strona 1520 z 1520 PierwszyPierwszy ... 5201020142014701510151815191520
Pokaż wyniki od 15 191 do 15 194 z 15194
  1. #15191

    Domyślnie

    Mogło być tak, że im się na warsztacie klucz dyno zepsuł, a pod ręką był akurat osiłek pierwszy dzień w pracy. Faktycznie trochę rzeźnia.
    Ale też trochę wina usera, bo jak śruba nie idzie, to nie trzeba na siłę, tylko zawieźć tam, gdzie robili i niech się sami męczą...


    zerwałem śrubę kluczem dynamometrycznym dwa razy w koszu sprzęgła i mocowaniu zmieniacza biegów, od tej pory im nie wierzę, pozostaje u mnie stara zasada dłoni i długości ramienia
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15192

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Mogło być tak, że im się na warsztacie klucz dyno zepsuł, a pod ręką był akurat osiłek pierwszy dzień w pracy. Faktycznie trochę rzeźnia.
    Ale też trochę wina usera, bo jak śruba nie idzie, to nie trzeba na siłę, tylko zawieźć tam, gdzie robili i niech się sami męczą...


    zerwałem śrubę kluczem dynamometrycznym dwa razy w koszu sprzęgła i mocowaniu zmieniacza biegów, od tej pory im nie wierzę, pozostaje u mnie stara zasada dłoni i długości ramienia
    Niestety klucze dynamometryczne wymagają właściwego przechowywania, zawsze skręcone na ZERO co w warsztatach się raczej nie zdarza
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #15193

    Domyślnie

    To może zależy jaki, bo są różne dyno...
    https://www.youtube.com/watch?v=HP4uECoH8cc

  4. #15194

    Domyślnie

    Widzę, że żywo się zrobiło po moim wpisie. Byłem w serwisie godzinę po całej sytuacji. Oczywiście mówią, że dokręcają tylko dynamometrycznym z odp momentem. Napisałem, że myślą ponieważ przesłali zdjęcie do centrali i sugestia była taka, może uda się za darmo. Dostęp do miski u mnie jest prosty, nic nie trzeba demntować. Ale jeżeli nawet będę musiał zapłacić za miskę to robotę bedę miał za darmo (mam wrażenie, że zdają sobie sprawę z ich winy, ale głośno tego nie powiedzą). Ale to tylko wrażenie. W kwestii odkręcania na siłę. Nie pomyślałbym, że przy odkręcaniu kluczem (stosunkowo krótkim, więc dzwignia była "mała") mogę coś zepsuć. Raczej do mocarzy nie należę. Zobaczymy jak się sprawa skończy. Na razie milczą, dzwoniłem wczoraj nie odebrali telefonu. Poczekam do jutra, najwyżej wtedy wpadnę na krótką "męską" rozmowę.

    Tak z innej beczki, średnie pojemności potaniały. Patrzyłem dziś na cenniki. Aprilia RS457 wyceniana byłachyba na ok 40k, na stronie 42,8, Ninja 500 tańsza niż pół roku temu była ninja 400, Yamaha R3 też taniej o ok 1k.

Strona 1520 z 1520 PierwszyPierwszy ... 5201020142014701510151815191520

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •