Close

Strona 670 z 1514 PierwszyPierwszy ... 1705706206606686696706716726807207701170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 691 do 6 700 z 15139
  1. #6691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    ... Ale przy ciasnych manewrach nie moglem sie przyzwyczaic ze kola skrecam a owiewka stoi w miejscu....
    Boszszsze jak ja tego nie lubię, że owiewka się nie skręca Dlatego fajne są motki z owiewką małą na lampie jak u Ciebie i np Triumph TIGER tez tak ma
    SUPER ŻE KAWA ZROBIONA , OBY NIE STYGŁA !!

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin gdzie ty sie podziwales.
    Ja tu profi test /VFR wstawilem i co do Kawy patrz post nad twoim.
    Do Augustowa sobie poleciałem. Spod garażu do brzegu Jeziora Necka równiutko 102 km
    Ale trudna jazda w roboczy dzień jak tiry na Litwę jada. Dziś taki tir wbijał się w grupę 7-8 motocyklistów z Węgier i Austrii. Ja pierdziele ja to wszystko widziałem. Świetni motocykliści zaprawieni w trasach, bo takich leszczy jak ja to by zgarnął do rowu w najlepszym przypadku.
    Jazda w długich trasach na motorze to inna bajka.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-06-2018 o 23:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #6692

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Boszszsze jak ja tego nie lubię, że owiewka się nie skręca Dlatego fajne są motki z owiewką małą na lampie jak u Ciebie i np Triumph TIGER tez tak ma
    Znaczy jak jedziesz i patrzysz przed siebie a kierownica lekko skreca to spoko. Ale przy np nawracaniu w uliczce to nie moglem sie powstrzymac od wystawienia nogi
    Co tu sie dzieje?

    Jazda w trasie jest najprzyjemniejsza, po co sie kisic w miescie jak mozna odkrecic albo smigac po winklach.
    A co do ciezarowek, to jak mawial znajomy kierowca cysterny z paliwem. (Taka cysterna ma absolutny zakaz ustepowania innym ciezarowkom zjezdzajac na pobocze czy pas awaryjny)
    -Zakaz, jaki zakaz. Jak Ruskie konwojem ida i im nie ustapisz to cie do rowu zepchna

    A tak na powaznie, to ja mam bardzo dobre doswiadczenia z "Tirowcami", czesto mi ustepuja, zjezdzaja jak motorem jade, zawsze dziekuje.
    Az troche tak glupio, zeby wielka ciezarowa ustepowala zwinnemu moto.
    Dobrze jest od ciezarowek a w szczegolnosci Tirow pewien dystans trzymac, wiekszy niz od osobowek. Przy np wymijaniu czy wyprzedzaniu.


    P.s
    Robin, to ty dzisiaj nawinales w sumie 204 km?
    Dobrze wiedziec na przyszlosc jak trzeba cie bedzie zmolestowac, zebys gdzies pojechal sie spotkac na moto
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 21-06-2018 o 00:08
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #6693

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Albo na południu .
    Głosuję "za" wszystkimi kończynami.

  4. #6694

    Domyślnie

    Mam taką prośbę do kolegów uwielbiających motocykle.
    Jeździjcie rozsądnie, szczególnie w terenach zabudowanych. Wczoraj w Słupsku doszło do tragicznego wypadku, w którym niestety kierowca jednośladu poniósł śmierć. Z ulicy podporządkowanej wyjechał samochód, który zwyczajnie nie mógł zauważyć szaleńca, który wyprzedzał mnie wcześniej. Zresztą miejsce w którym leżał po wypadku i znajdował się motocykl mówiło samo za siebie.
    Tragedia dla dwóch rodzin...

  5. #6695

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Mam taką prośbę do kolegów uwielbiających motocykle.
    Jeździjcie rozsądnie, szczególnie w terenach zabudowanych. Wczoraj w Słupsku doszło do tragicznego wypadku, w którym niestety kierowca jednośladu poniósł śmierć. Z ulicy podporządkowanej wyjechał samochód, który zwyczajnie nie mógł zauważyć szaleńca, który wyprzedzał mnie wcześniej. Zresztą miejsce w którym leżał po wypadku i znajdował się motocykl mówiło samo za siebie.
    Tragedia dla dwóch rodzin...
    Staram się, ale w większości jeżdżę po wiejskich dobrych drogach i to, co tam się dzieje woła o pomstę. 80% kierowców ścina zakręty, wyjeżdża na drogę z pierwszeństwem nie rozglądając się w żadną stronę, często wjeżdżając jeszcze na pas do jazdy w przeciwną stronę. To jest dramat, bo nigdy nie ma tam policji. W mieście jest niewiele lepiej. Biorąc pod uwagę zeszłoroczne doświadczenie ze świadomością sytuacyjną kierowców trzymam się najdalej jak się da, jeśli słońce mam za plecami to jadę na drogowych, ale i tak gwarancji nie ma.

  6. #6696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    P.s
    Robin, to ty dzisiaj nawinales w sumie 204 km?
    Dobrze wiedziec na przyszlosc jak trzeba cie bedzie zmolestowac, zebys gdzies pojechal sie spotkac na moto
    Tak 2 x 102, ale z przerwą parogodzinną nad jeziorem. Jedna godzina to była w pozycji poziomej na kocyku

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    który zwyczajnie nie mógł zauważyć szaleńca, który wyprzedzał mnie wcześniej. Zresztą miejsce w którym leżał po wypadku i znajdował się motocykl mówiło samo za siebie.
    Tragedia dla dwóch rodzin...
    Córa miała okrutne przeżycie. 2 pasmową jechał przez kilka km chłopak obok niej drugim pasem. Wyrwał się do przodu trochę wyprzedzając parę aut i zatrzymał się na najbliższym skrzyżowaniu przed przejściem dla pieszych. Tylko on i kobita przechodząca przez te przejście. Niestety po przeturlaniu się starszej pani przez zebrę nie wyrwał od razu na gumie co by go uratowało, bo z tyłu wjechała centralnie na niego zupełnie nie hamując małolata fiatem 500. Zuzia podjechała na to skrzyżowanie jak już leżał z 10 metrów od motocykla po drugiej stronie ulicy tak go katapultowało.
    Wróciła do domu w histerii i płaczu. Chłopak nawet nie jechał

    Wczoraj w trasie do Augustowa znalazłem się miedzy dwom tirami odstęp miedzy nimi ze 60-70 metrów nagle z tyłu miedzy te tiry władował się mercedes spychając mnie na pobocze, bo ratował się przed czołówka podczas wyprzedania tych dwóch tirów. Źle obliczył i nie przewidział, że miedzy tirami może być motocyklista. Masakra jak bez świadomości kierowcy w puszkach jeżdżą
    Dla mnie nauczka aby nie jechać miedzy ciężarówkami na trasie szybkiej. Szczęście, że miałem gdzie w prawo odbić na pobocze wyasfaltowane i że go jakimś cudem dostrzegłem w tym lipnym motocyklowym lewym lusterku. Potem by tłumaczył się. Mailem w aucie 2 dzieci i zonę to co miałem iść na czołówkę. Wybrałem zepchnięcie motocyklisty do rowu
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-06-2018 o 12:52
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #6697

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    spotkałem w Augustowie dwóch gości 40-45 lat z rejestracjami GA . Jeden na lokomotywie GoldWing a drugi na wielkim BMW GS. Obaj w trójmieście prowadzą salon i serwis Suzuki, wiec załatwiłem Sokołowi zniżkę na serwisowanie swojego Suzuki jak kupi
    Super super tylko narazie nie widzę Suzuki w moim zasięgu finansowym oraz umiejetnosci który byłby dla mnie dobry
    Zresztą Pomarańcza jest super

    U mnie dziś super pogoda była do około 14, później ciemne chmury, deszcz i wiatr.

    Odnośnie tragicznych wydarzeń... Dziś miało być odprowadzenie ciała motocyklisty (księdza) do kościoła, jutro pogrzeb o 10 chyba. Wbił się w tył naczepy tira pod Gdańskiem. Dziś motocyklisci mieli go odprowadzić do kościoła... Jutro pewnie też będą na pogrzebie...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 21-06-2018 o 18:25
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #6698

    Domyślnie

    a może zlot na północy? w Gdyni albo Kołobrzegu ? Może Hel? Robin co powiesz na Hel ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #6699

    Domyślnie

    Do Walii przyjedźcie.
    Pursue happiness with diligence

  10. #6700

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Do Walii przyjedźcie.
    chętnych brak na zlot na Mazurach a co dopiero do Walii
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 670 z 1514 PierwszyPierwszy ... 1705706206606686696706716726807207701170 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •