Close

Strona 1533 z 1533 PierwszyPierwszy ... 5331033143314831523153115321533
Pokaż wyniki od 15 321 do 15 325 z 15325
  1. #15321

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Rozsądek podpowiada cb500x,
    Niewiele brakowało, abym go miał zamiast NC700, u mnie NC był tym drugim wyborem.
    Bardzo zgrabny motocykl do użytku na co dzień, nasz wspólny forumowy kolega jechał nim na Nordkapp, teraz następny kupił dla żony po przesiadce z VT600, też mnie kusi, lżejszy niż NC, silnik "bardziej motocyklowy", jedyną (dla mnie istotną różnicą na plus NC jest dziura w baku , przez to większa pojemność możliwych bagaży, mówię o pierwszej wersji
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15322

    Domyślnie

    Jest do kupienia za 19.900 piękna Vespa GTS 125 cm z polskiego salonu z uwaga przebiegiem 2800 km , bezwypadek, 15 KM, pierwszy właściciel, trzymana 5 lat u człowieka do czyszczenia i podziwiania, kolor ciemna ślwka metalik, echhhhh
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #15323

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Marzy mi się nowe moto…
    Moto, czyli motocykl. I dobrze. Kutra to nie wiem czy nie zostawić po prostu i czasem go używać.
    Wiekowy, nie przedstawia jakiejś znaczącej wartości przy odsprzedaży niestety, to może nie warto sprzedawać jak jest gdzie trzymać i jeszcze jakoś jeździ. Chodź z drugiej strony parę tysi że sprzedaży to zawsze parę tysi...

    Dajesz jako przykład Stelvio i ta Hondę, czyli tak w stronę ADV jakby trochę.
    Na pewno chcesz wysoki motocykl i żeby zjeżdżać z asfaltu. Bo stricte szosowy jakbyś chciał to o wiele większy wybór w używkach.
    Jeśli budżet zakładasz 10-15tys to już da sie coś ogarnąć średniej pojemności.
    Może warto rozważyć coś tańszego a mniejszego i nowszego.
    Może jakaś 2 cylindrowa pięćsetka...

    Rozwiń temat
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #15324

    Domyślnie

    Cóż, budżetu nie zakładam, bo nie mam. Z kasą zrobiło się słabo, plany zakupowe to tylko takie marzenia. Kutra nie ma co sprzedawać, bo jakieś dwa tysiące wart a do miasta się sprawdza.Szosę już miałem, Fazera 600 i brakowało mi możliwości zjechania z asfaltu. Motocykl to jednak fanaberia jest. Ale nie tracę nadziei i jakoś raz na miesiąc totka kupuję…
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #15325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    ...Z kasą zrobiło się słabo, plany zakupowe to tylko takie marzenia.…
    Ale, ale bywa, że warto spiąć pośladki, bo ja będę sprzedawał swojego TransAlpa 750 i to będę sprzedawał bardzo po bożemu w kontekście ceny, bo moto w zasadzie było kupione pod pomoc zięciowi w podatkach. Jest kupione na jego działalność za moja kaskę. Musze tylko rozkminić jak go teraz sprzedać w tamtych realiach.
    Są dwie opcję załaduje go na busa i przywiozę do Warszawy no i pewnie z 1500 zł najmniej by to kosztowało.
    Druga opcja przylatujesz biletem tanim za 89 zł z Modlina do Walencji. Spisz u nas ze 2 dni w międzyczasie robiąc tak z 500 km w koło Walencji. Mus go wstępnie dotrzeć przed taką trasą. Wymieniasz olej i hajda w trasę do Polski. Raptem 2.800 km , dla młodego na 2 czy3 dni. Motocykl na gwarancji europejskiej z AC i asistans, więc nie ma strachu.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1533 z 1533 PierwszyPierwszy ... 5331033143314831523153115321533

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •