Close

Strona 452 z 1514 PierwszyPierwszy ... 3524024424504514524534544625025529521452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 511 do 4 520 z 15137
  1. #4511

    Domyślnie

    Podczas ostatniej poniedziałkowej jazdy do Łeby, nagrałem motovloga właśnie o wypadkach motocyklowych oraz stroju moto
    Zapraszam Film

    Tego dnia również nagrałem filmik o mojej Pomarańczy, też jest na YT najpiękniejsza Yamaha w Polsce
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #4512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Oczywiście, że motocykliście są bardziej narażeni. To nie ulega wątpliwości.
    Warto jednak by było, aby minimalizowali ryzyko wypadku, a nie maksymalizowali szaleńczą jazdą slalomem grubo powyżej dopuszczalnej prędkości.
    I większość tak robi, dlatego żyją i mają się dobrze i dlatego też wypadki motocyklowe to wbrew temu co niektórzy sądzą statystycznie rzadkość. Przez to jednak, że są "spektakularne" w skutkach to dorobiono ideologię i legendy.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #4513

    Domyślnie

    Jako, ze zachcealem do wstawiania zdjec ze swoich wojazy moto i tych bizszych i dalszych. Oraz rowniez sam deklarowalem, ze wstawie foty - niech slowo cialem sie stanie

    Standardowo na urlop jezdze w Tatry, w zime samochodem a w lato ofc motocyklem.
    Ogolnie fajnie bylo, aktywnosc gorska i motocyklowa. Na moto zaliczona trasa Wawa-Zakopane czyli 450km x 2 (bo objazdami coby w korkach nie stac. Jaskies krecenie sie po podhalu w poszukiwaniu gorskich kretych jak swinski ogonek drogi.
    I clou tego po co jezdze motocyklem w gory - okolo 230-240km petla naokolo Tatr przez Slowacje. Wyjezdzamy za granice w Chocholowie a potem przez Sucha Hora-Oravice-Liptowsky Mikulas-Strbske Pleso-Stary Smokowiec-Zdiar-Łysa Polana-Zakopane.
    Wspaniala widokowo petla naokolo calych Tatr, a trasa obfituje zarowno w te bardzo ciasne serpentyny(niektore to juz przegiecie ) jak rowniez szybsze krete odcinki i ma spore roznice wysokosci.
    Sporo motocyklistow tam sie widuje. Ruch na trasie jest znikomy a asfalt od dobrego do bardzo dobrego.
    Mam nadzieje, ze zachecilem.

    Zdjecia takie pogladowe z rodzaju, gdzie sie zatrzymalem na chwile plus jakis widoczek, Bo bardziej bylem nastawiony na krojenie tych winkli a nie ich fotografowanie.





    Przed wyjazdem, z rana padalo, to ruszylem dopiero o 12. Ktory pojazd wybrac? Jako ze moto juz spakowane i zwiazane toboly poprzedniego dnia to wybor jest oczywisty. (Przeca winkle czekaja ).
    Choc przy pakowaniu tego wszystkiego na moto zawsze mam mysl "a gdyby tak wyslac bagaze poczta lub kurierem i sobie smignac na pusto.






    Widoczek na Slowacji.





    Widoczek na Slowacji. Na zdjeciu tego moze nie widac, ale wlasnie tam z tej wioski hen w dole przyjechalismy.





    Zdiar, juz niedaleko Lysej Polany. Niesamowity widok na zywo.






    A tu juz na slynnym przystanku dla busow przy schronisku Glodowka. Widok na Polane Glodowka...i jakie s tam gory w tle






    Troche z innej manki, widoczny Giewont. I ta trasa nie wracamy coby sie w korki w Poroninie nie wladowac.





    Dawajcie swoje blizze lub dalsze wypady w formie relacji chociaz z garstka zdjec



    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 16-08-2017 o 20:35
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #4514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Dawajcie swoje blizze lub dalsze wypady w formie relacji chociaz z garstka zdjec
    ja fotek mam mało, chyba że moto po umyciu swoje podróże rejestruje GoPro :P i są dostępne, chyba każdy wie gdzie ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #4515

    Domyślnie

    Jak jechalem ta petla naokolo Tatr, to wlasnie sobie myslalem, ze Sokolnik to by dopiero mial co nagrywac.

    Zdjecia, filmiki. Wazne zeby jakas relacje przedstawic, bo wiekszosc userow tego watku kreci sie na moto raz blizej a raz dalej.

    @Boryszuk mial cos wrzucic, cos tam wsponial o wyjezdzie do Walii chyba,
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 16-08-2017 o 20:54
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #4516

    Domyślnie

    W sobotę jedziemy. Póki co musiałem awaryjnie wymienić łożyska w tylnym kole a teraz czekam na nową gumę z tyłu. Jutro wszystko poskładam do kupy i pojadę dotrzeć oponę.
    Pursue happiness with diligence

  7. #4517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    Jazda jednośladami pewnie kiedyś zostanie zakazana, przynajmniej w EU
    dobre, dobre
    Nawinąłem dziś s\100k w koło komina po 3 tygodniach bez motocykla. Trzeba jeździć puki nie zabronili , bo przecież w moto nawet psów bezpieczeństwa nie ma
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #4518

    Domyślnie

    jak ktoś przebrnie to zapraszam, może zobaczy znajomego lub znajome miejsca, w większości fotki robione prawie tak starym aparatem jak moje moto
    https://photos.google.com/share/AF1Q...tTMGJhUC1VQ1Jn
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #4519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To kawa er5?
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #4520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To kawa er5?
    Oh, ty zlosliwa bestio

    To Kawasaki ZRX 1200R.
    https://www.scigacz.pl/Kawasaki,ZRX1...tro,10553.html
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 452 z 1514 PierwszyPierwszy ... 3524024424504514524534544625025529521452 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •